Přejít na obsah

Mikrospínač a vše kolem něj


Vinca

Doporučené příspěvky

Jako první zde zakladam " slavné microspinace".

 

Zadni dvere za ridicem se mi odemykaly jak chteli, kdyz jsem oteviral auto DO ( dalkovym ovladacem ), jednou sli, jednou nesli. Tak jsem zacal zamkem, kdy byl rozebranny, ale vsechny microspinace se zdali byt v poradku, tak jsem teda prostrikl vsechny konektory WDeckem, ted jsem videlal i kabelaz, ale draty se daji byt vsechny v poradku....uz nevim, kde je chyba nebo co zpusobuje to, ze z 10pokusu 8krat zamek reaguje a 2krat nic :)

Odkaz ke komentáři

mám takřka stejnej problém

levý zadní dveře se jen zamknou ale už nezasejfujou udělají to až po několikátým za sebou jdoucím odemčení a zamčení

kabely ve dveřích nový i jsem dával jinej starší zámek a beze změny

VAG hlásí zamykací jednotka - nesmyslný signál, sporadicky

nechce se mi kupovat fungl novej zámek ale asi to bude jediný řešení :)

napadá ještě někoho co by s tím šlo udělat kromě tý výměny za novej?

Odkaz ke komentáři

vystrelovak mam, ale preci vystrelovak ovlada vsechny dvere, ne jen ty zadni. Kdyz jsem se dival na tistak v zamku, tak jsem chtel propajet kontakty, zda-li tam neni studenak, ale je to zalite jakousi srackou, tak ani ta micropajka se tam nedostala...takze jsem velice nic v zamku neudelal :)

 

To Raceman: myslis novy zamek ve dverich? Vsak jsi tam mel stary zamek a tenti nefungoval ( choval se jak puvodni ) tak chyba musi byt jinde.

 

Jeste by me zajimalo, kdyz zmacknu DO, tak kam ten signal jde? nebo co ten signal chyta? a ten ho pak vyhodnoti a da impuls do dveri - otevrit ci zamcit.

Odkaz ke komentáři

kluci, z toho zamknu vede takova kovova palice, ktere "zdviha" a "schovava" ten plastovej cudlik, ktery je na zavazicku. vlastne kdyz z venku zmacknu DO, tak ty vsechny 4 cudliky se schovaji do tapecira. tak jsem uvazoval, na co jsou tam potreba? Akorad jen cloveka informuji, ze zamky zacvakly, ale preci na to by se stacilo kuknout na safe diodu, pokud blika, tak zamky jsou zacvakly.Nebo ma jinaci vyznam?

Odkaz ke komentáři

jenže ta safe dioda bliká i když ti ty čudly nezajedou ;)

nicméně pracuju na tom že je zruším a místo nich tam dám diody a napojím to na zámek aby mi to informovalo že je to opravdu zamčený

 

 

jinak kouknul jsem na ty zámky proč se safe provedl až na několikátý pokus a to u obou zámků a ten parchant přechoďák byl na obou

Odkaz ke komentáři

Já teda nemám dálkáč, ale klasickej centrál na klíč. Když zamknu auto jedním otočením klíčku, tak se všechny dveře zamknou, ale dioda nebliká :D Takže jakoby zamknu ještě jednou-v zadních levých dveřích to slabě cvakne a dioda začne blikat. Vetšinou když chci Save Lock tak musím zamykat 2x. Sem tam se to povede i na první pokus...že by taky studeňáky? :)

Odkaz ke komentáři

To raceman...nevim nevim, ale kdyz jsem mel vydelany elek.svazek a zmackl DO, tak se zbytek zamku zamkl, ale safe dioda neblikala, poznal jsem to i na zvuku, ze tu udelalo cvak a dioda nesvitila ( dioda safe asi neblikala, jelikoz nemela odezvu ze zamknu, kde byl vydelany ten svazek) a pokud vsechny zamky zacvaknou - cvak cvak, tak blika safe dioda

Odkaz ke komentáři

Jo člověče to je pravda. Musím potvrdit. Když se zamknu tlačítkem v autě, tak se všechny dveře zamknou, ale zadní levé se zamknou a hned zase odemknou ;) Podle všeho to vypadá na problém v zadních levých. Z těch ozve i to cvaknutí po druhém zamknutí klíčem zvenku.

Upraveno uživatelem TomášT
Odkaz ke komentáři

Kluci, vzpomínám si ještě na jednu věc - na O1 když jsem "vytlumil" dveře, měl jsem na té fólii ještě jednu vrstvu 8mm karimatku, tak mi na zadních o to drhlo to dlouhé táhlo co jde od zámku k dveřnímu kolíčku. Zámek někdy zamkl a někdy ne. Projevovalo se to na první pohled velice podobně jako vadný mikrospínač.

Jenže se mi to nechtělo v zimě rozdělávat a opravit, tak mi to nakonec rozsypalo zámek resp. tu část el. zamykání (ten plastový jezdec u motorku CZ)... no tak jsem koupil od JendyT4 sadu tichých a měl aspoň zdůvodnění pro drahou 1/2 :smich:

Takže jestli máte někdo tlumení nějakým silnějším materiálem, mrkněte na to, jestli to není třeba tím.

Odkaz ke komentáři

dneska mi dosel ten svazek, bohuzel chyba se stale objevuje, ze dvere si zamykaji a odemikaji, kdy se jim chce. musim hledat dal...jeste by me zajimalo, proc me to funguje naopak, kdyz jsem tam dal ten novy svazek, ze ostatni tri dvere zamkly a tyto se odemkly a kdyz se tyto zamkly, tak ostatni se odemkly...asi prehozeny draty.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...