Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ak si mal hmlovky z výroby - a teda určite hej, pretože máš Ambiente, tak to musí ísť spraviť jedine nakódovaním. Zatiaľ som nemal problém s aktivovaním na žiadnej faceliftovej OII, a to som ich teda aktivoval už vcelku dosť!

 

 

Hmm tak to je blbé, když to nedokážou nakódovat v autorizovaném servisu. Mám totiž ještě auto v záruce a do jiného servisu nechci jizdit, abych nepřišel o záruku. Co mám pro to udělat, aby to šlo? Stáhl jsem si návod zde a prý to nejde. Nemůže být třeba nějaké označení řídící jednotky, která by to neuměla? Napiště prosím označení a postup pro mou Octavii II Facelift 1.4 TSI Ambiente. Děkuji.

Odkaz ke komentáři

Pavel: Čo urobiť? Musíš navštíviť niekoho, kto má k dispozícii diagnostiku (VAS alebo VCDS), tento sa na tvoje auto pripojí cez diagnostický konektor a nastaví, čo je treba - a už ti corner pôjde. Ťažko ti písať označenie alebo postup, treba vedieť pôvodné kódovane RJ, ktoré bez diagnostiky nezistíš. Takisto aj keď ti niekto napíše nové kódovanie s aktivovaným Cornerom, bude ti na nič, pretože znova bez diagnostiky to nenastavíš.

Odkaz ke komentáři

Blbá otázka, v Plzni někoho takového neznáte, kdo by mi to udělal? Každopádně bych se měl držet tohoto návodu?

 

Part NO SW: 1K0 937 086 F HW: 1K0 937 086 F

Component: BCM PQ35 M+ 020 0358

 

POVODNE KODOVANIE : 40180AB8900508B04010008011000164050000AE420089605C0440000000

CORNER NOVE KODOVANIE: 46180AB8900508B04010008011008164050100AE420089605C0440000000

 

v byte 14 bit 7, a v byte 17 bit 0

corner zo smerovkami, aj pri vytoceni volantu.

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Jj, "aktivace" je něco jiného než "nakódování" :D Corner svítí, jen když jsou zapnutá hlavní světla. Pokud svítí denní, ať už v poloze 0 nebo díky světelnému senzoru, Corner se nerozsvítí, i když jsou splněny ostatní podmínky (natočení volantu a/nebo blinkry).

 

Neboli Corner i denní svícení může být nakódováno zároveň, ale svítit za roh budeš jen "v noci" :P

Odkaz ke komentáři
Jj, "aktivace" je něco jiného než "nakódování" :D Corner svítí, jen když jsou zapnutá hlavní světla. Pokud svítí denní, ať už v poloze 0 nebo díky světelnému senzoru, Corner se nerozsvítí, i když jsou splněny ostatní podmínky (natočení volantu a/nebo blinkry).

 

Neboli Corner i denní svícení může být nakódováno zároveň, ale svítit za roh budeš jen "v noci" :D

 

 

Díky za odpovědi. Sehnal jsem jednoho maníka tady v Plzni, co mi to udělal během chvilky, až na ty směrové světla. Ty ale celkem nevadí. Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Otázka na odborníkov - stretli ste sa už niekto s tým, že u MR2011 corner nejde nakódovať resp po nakódovaní nefunguje všetko ako má? Auto je RS MR2011, kódoval som podľa toho ako doteraz všetky FL OII, ale hmlovky sa rozsvietia len pri zaradení spiatočky, alebo pri vytočení volantu - aktivácia smerovkami nejde :lool: V BCM ani inde nie je zapísaná žiadna chyba.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Teraz som kódoval OII FL RS TSI MR2012 BCM: 1K0 937 087 Q a funguje aj natočením volantu aj páčkou..

 

Edit: posledné čísielko BCM je o jedno vyššie..

Chtěl jsem se zeptat na kódování Corneru.Mám OII FL BCM: 1K0 937 087 R a v autorizovaném servisu mi vytiskli stranku z diagnostiky.Mužete mi poradit co mám změnit na tom kódu aby mi cornery fungovaly?

40 00 0A B8 A0 05 08 BO 40 10 00 80 11 00 01 E4 43 00 00 AE 52 00 81 60 5C 84 40 00 00 40

Jsem uplnej laik tak se omlouvám jak je to napsáno.Moc děkuju za odpověď.

Odkaz ke komentáři

bobika: Kódovanie so zapnutým Cornerom je 40000AB8A00508B040100080110081E4430100AE520081605C8440000040 (0 sú nuly, nie je tam žiadne písmeno O). Skús, či ti to bude fungovať!

Děkuju za rychlou odpoveď 160R. To O sem tam napsal omylem. Jinak se na diagnostiku dostanu až příští sobotu. Pak dám vědět jak jsem dopadl.Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Jak bylo zmíněno na začátku tohoto tématu, chtěl bych se vrátit ke skutečnosti rozsvícení mlhovek při zařazení zpátečky. U fL to funguje automaticky s cornerem? nebo je to dokodované někde zvlášť?

Chci to řešit na OII před FL mrv08 a nevím od čeho se odrazit. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...