Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

490 posts in this topic Last Reply

Recommended Posts

Milí uživatelé,

sem házejte odkazy na závadná fora, topicy či jen příspěvky nebo další problémy, tým A/M to tu bude monitorovat a vaše problémy řešit ASAP.

Tým OctaviaClub.cz fóra

Edited by vittorio
aktualizace

Nechci nahlasit problem ale moznost "vylepseni"... nevim kam to mam prdnout tak si to potom kdyztak pochrujte...

Dali bychom dohromady podle vzoru od soudruhu nemeckejch nejaky prehled kdo ma jakou velikost kol+ ostatni parametry, podvozek, verzi kastle a nick na foru? (+treba foto)

viz. http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?f=17&t=8975

myslim, ze by hodne lidi podle tohoto naslo co chteji.. zrovna letos sem to resil a u soudruhu sem nasel odpovedi.. ;)

Lidicky zlaty, ja uz nevim, co s tim, ale v nastaveni se zadna zmena neprojevila, ale od doby, co je nova verze fora, tak mi chodi upozorneni ne jednou na prvni novy prispevek ve sledovanem tematu, jak by to melo byt, ale na kazdy prispevek. Takze vcera jsem nebyl cely den na netu a vecer na me jen z OC fora cekalo 58 mailu. Odhlasovat to nechci, ale tohle je ulet... nevite nekdo, co s tim? A sry, jestli to nepatri sem...

jsi schopen pustit teamviewer a skype ze bysme to spolu prosili ? zkousel jsi i jinej prohlizec kterej bezne nepouzivas a v nem prohlidnout to nastaveni ?

Covece, asi bych to zvladnul, kdyz tak se domluvime kdy... Koukal jsem na to ted v jinym prohlizeci a vidim tam to samy... Nastaveni mam takhle, zkousel jsem to i jinak, ale delalo to porad, tak nefim...

post-12-0-11557300-1331996910_thumb.jpg

post-12-0-25345100-1331996916_thumb.jpg

hele jak je ta roletka okamzite upozornovani, nemel bys tam vybrat treba souhrn za den?

neni to tohle? mas tam nastaveny kamzity upozorneni

To okamzity jsem mival prave vzdycky, ale az s tou posledni verzi to takhle zlobi... Souhrn za den nakonec asi dam, protoze to je fakt zaplava mailu :)

To okamzity jsem mival prave vzdycky, ale az s tou posledni verzi to takhle zlobi... Souhrn za den nakonec asi dam, protoze to je fakt zaplava mailu :)

Zkousel jsem to znova zkoumat a at nastavim, co chci, stejne to chodi po kazdym prispevku, ted mi prislo 63 mailu, jako ulet...

Krysarr: Ja som tiež pozeral nastavenia a nič divné som si nevšimol. Zmenil som ti ale v profile defaultné upozornenie na vypnuté. Nechaj to 1-2 dni takto, mal by ti prestať chodiť všetko a potom to skús znova nastaviť tak, ako si to mal.

Kluci diky, vubec jsem si nevsiml, ze jste na to reagovali :) Diky!

Kazdopadne to porad chodi vsechno, ted jsem mazal nekolik upozorneni na plivarnu a fotograficke ulovky z ulice. Zvazuju, jestli by treba nepomohlo nechat to posilat na jinej mail, jinac uz nefim :)

zdravím

zajímalo by mně jestli jde zkloubit forum a oc mel jsem driv ucet na foru nez v oc dík za info. OC-Dhirty

nemáš vyčerpaný limit?

pak leda zkusit smazat historii, cookies v prohlížeči ;)

Používáš 19.71MB z 488.28MB povolených Takze tim to neni. Kdyz chci nahrat fotku,tak mi bezi pripojovani a nic :blink:

Ahoj, nešlo by mé téma o novém motoru pro O2face 2.0 TDI CR DPF (81kw) zařadit mezi ostatní motory do horního fora? Ještě tam není. Moc se tady zatím neorientuju, tak snad jsem neudělal někde chybu já. Díky....

Neni nějaky problem na foru, že mi chodi sz že si mne nekdo přidá jako kamarada a dotyčny o tom neví? Stalo se mi to během 5dnu už 3x. Včera si mne dokonce přidal jeden člen za kamarada, ale na foru byl naposled v lednu :o

Opravdu pididrobnůstka - když dám "odpovědět", tak naskočí okno pro odpověď a u něho jsou pak políčka "odpovědět" a "náhled". To políčko "odpovědět" (jeho text) je myslím trošku nešikovné - lepší by bylo asi "odeslat"... :rolleyes:

Ahoj všem, mám technickej dotaz:

Lze někde nastavit, aby při prohlížení ve fóru, mi témata, která mě zajímají, naskakovala na prvních řádcích, i když v nich třeba nikdo od poslední návštěvy nepřispíval? Něco jako "oblíbené". Mám na mysli např. sekci Vaše octávky II, vždycky hledat to konkrétní auto v tom množství témat je opruz. Je mi jasný, že lze upozorňovat na mail, ale to je zase nejdřív do mailu atd...

Edited by CvencA

borlan: Nedá sa, pretože text pre to tlačítko aj políčko je uložený len na 1 mieste. V angličtine sa tam používa "Reply" a tam sa to hodí na obe. No v češtine nie a to je problém. Takže buď zmeniť "Odpovědět" na niečo nové, alebo nechať to tak, ako sú teraz.

cvenca: Nedá sa, IPB takúto funkcionalitu nepozná. Jediné riešenie je spraviť si záložky v prehliadači, každú pre konkrétne auto.

Kluci někdo přesunul téma "Moje Octavie" od uživatele Rolin28 z : Octavia II/ Vaše octávie do: Octavia II/Motor/2.0 TDi 81kw DPF. Napsal jsem mu příspěvek ve druhém zmiňovaném tématu a objevili se to i v prvním. Nechci být za off topicovou trubku a zbytečně mu zadělávat jeho téma...dá se to tedy nějak vyřešit? Asi je to tam i tam...