Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Nechci nahlasit problem ale moznost "vylepseni"... nevim kam to mam prdnout tak si to potom kdyztak pochrujte...

 

Dali bychom dohromady podle vzoru od soudruhu nemeckejch nejaky prehled kdo ma jakou velikost kol+ ostatni parametry, podvozek, verzi kastle a nick na foru? (+treba foto)

 

viz. http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?f=17&t=8975

 

myslim, ze by hodne lidi podle tohoto naslo co chteji.. zrovna letos sem to resil a u soudruhu sem nasel odpovedi.. ;)

Odkaz ke komentáři

Lidicky zlaty, ja uz nevim, co s tim, ale v nastaveni se zadna zmena neprojevila, ale od doby, co je nova verze fora, tak mi chodi upozorneni ne jednou na prvni novy prispevek ve sledovanem tematu, jak by to melo byt, ale na kazdy prispevek. Takze vcera jsem nebyl cely den na netu a vecer na me jen z OC fora cekalo 58 mailu. Odhlasovat to nechci, ale tohle je ulet... nevite nekdo, co s tim? A sry, jestli to nepatri sem...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To okamzity jsem mival prave vzdycky, ale az s tou posledni verzi to takhle zlobi... Souhrn za den nakonec asi dam, protoze to je fakt zaplava mailu :)

 

Zkousel jsem to znova zkoumat a at nastavim, co chci, stejne to chodi po kazdym prispevku, ted mi prislo 63 mailu, jako ulet...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj všem, mám technickej dotaz:

 

Lze někde nastavit, aby při prohlížení ve fóru, mi témata, která mě zajímají, naskakovala na prvních řádcích, i když v nich třeba nikdo od poslední návštěvy nepřispíval? Něco jako "oblíbené". Mám na mysli např. sekci Vaše octávky II, vždycky hledat to konkrétní auto v tom množství témat je opruz. Je mi jasný, že lze upozorňovat na mail, ale to je zase nejdřív do mailu atd...

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři

borlan: Nedá sa, pretože text pre to tlačítko aj políčko je uložený len na 1 mieste. V angličtine sa tam používa "Reply" a tam sa to hodí na obe. No v češtine nie a to je problém. Takže buď zmeniť "Odpovědět" na niečo nové, alebo nechať to tak, ako sú teraz.

 

cvenca: Nedá sa, IPB takúto funkcionalitu nepozná. Jediné riešenie je spraviť si záložky v prehliadači, každú pre konkrétne auto.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Kluci někdo přesunul téma "Moje Octavie" od uživatele Rolin28 z : Octavia II/ Vaše octávie do: Octavia II/Motor/2.0 TDi 81kw DPF. Napsal jsem mu příspěvek ve druhém zmiňovaném tématu a objevili se to i v prvním. Nechci být za off topicovou trubku a zbytečně mu zadělávat jeho téma...dá se to tedy nějak vyřešit? Asi je to tam i tam...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...