Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

SSL by už malo byť funkčné. Ak by bol nejaký problém, tak sa skúste najprv odhlásiť, potom vymazať cache a nakoniec znova prihlásiť.

Fórum sa nejakú dobu môže zdať spomalené - na pozadí prebieha content rebuild kvôli uloženiu všetkých externe linkovaných obrázkov do lokálnej cache.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny,

sorry za pozdní odpověď. Aktuálně děláme s vittoriem změny k rychlejšímu běhu fóra, lepší diskusi a především ke zmenšení databáze. Změny, které zatím proběhly:

  • promazání fóra (o neaktivní příspěvky)
  • zrušení štítků na fóru
  • úprava úvodní fotky
  • úprava různých limitů (velikost osobního úložiště apod.)
    • je tedy nutné promazat si zprávy, mělo by to jít hromadně takže na jedno kliknutí
    • aktuální limit je 25 os. zpráv pro Uživatele a 40 os. zpráv pro Octava Club členy
  • úprava patičky
  • smazání některých reklam
  • zvýšení počtu příspěvků na jedné stránce z 25 na 35

Snad kvůli tomu nenastane kamenování, ale hlavní je přesunout všechny zdroje z osobních zpráv do diskuse na fóru. Mnoho změn bude ještě následovat tak prosím o trpělivost a rozhodně zpětnou vazbu. Cíl nicméně nebude fórum "rozjebat" :)), ale naopak posunout k lepším zítřkům.

TomasB: to je divné, nic co bylo upraveno by nemělo mít vliv na diakritiku, můžeš případně postnout screen? co používáš za prohlížeč?
Konny: vyskakovací i uchycené reklamy jsem odstranil, v dohledné době zmizí ještě horní pás s reklamami aby byla diskuse co možná nejčistší

Díky, Ondra.

Odkaz ke komentáři

Super, diky za reakci. Vypada to, ze reklamy uz jsou OK a co se tyka diakritiky u SZ, tak jsem ji mel taky rozhozenou, ale to bylo u nekolik let starych zprav. Tenkrat se to rozhodilo, kdyz se prechazelo na novy typ fora. Ja to neresil, protoze jsem stare zpravy uz nepotreboval, jen se mi nechtely mazat. Omezeni kapacity schranky me k tomu aspon dokopalo ??

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Oktavián napsal:

Zdravím všechny,

sorry za pozdní odpověď. Aktuálně děláme s vittoriem změny k rychlejšímu běhu fóra, lepší diskusi a především ke zmenšení databáze. Změny, které zatím proběhly:

  • promazání fóra (o neaktivní příspěvky)
  • zrušení štítků na fóru
  • úprava úvodní fotky
  • úprava různých limitů (velikost osobního úložiště apod.)
    • je tedy nutné promazat si zprávy, mělo by to jít hromadně takže na jedno kliknutí
    • aktuální limit je 25 os. zpráv pro Uživatele a 40 os. zpráv pro Octava Club členy
  • úprava patičky
  • smazání některých reklam
  • zvýšení počtu příspěvků na jedné stránce z 25 na 35

Snad kvůli tomu nenastane kamenování, ale hlavní je přesunout všechny zdroje z osobních zpráv do diskuse na fóru. Mnoho změn bude ještě následovat tak prosím o trpělivost a rozhodně zpětnou vazbu. Cíl nicméně nebude fórum "rozjebat" :)), ale naopak posunout k lepším zítřkům.

TomasB: to je divné, nic co bylo upraveno by nemělo mít vliv na diakritiku, můžeš případně postnout screen? co používáš za prohlížeč?
Konny: vyskakovací i uchycené reklamy jsem odstranil, v dohledné době zmizí ještě horní pás s reklamami aby byla diskuse co možná nejčistší

Díky, Ondra.

Už jsem to včera smazal všechno, takže už nemohu sloužit. Jedu v Chromu.

Odkaz ke komentáři
před 13 minutami, header009 napsal:

můj poznatek, změnil bych barvu fontu a ikon nahoře u avatara, je to strašně nekontrastní, nebo už jsem starej a slepej.. 

Výstřižek.PNG

Souhlas, taky jsme si říkal, že mi to vadí... I když zase na druhou stranu je to tam takhle nenápadně (ty ikonky) a když už je nová zpráva tak to hezky svítí červeně... Tak možná ve výsledku ještě lepší ne? :) Přeci jen každý víme co tam ty ikonky znamenají.. Dejte kdyžtak vědět, ale bojím se že se změnou z bílé by se změnilo i nějaké další bílé písmo v headeru stránky...

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Pawouk01 napsal:

Já bych spíš uvítal větší šířku lišty u tlačítka "Nepřečtený obsah" (viz obrázek v předchozím příspěvku) - je to teď hodně úzké a blbě se to trefuje.

Kéž bych jen věděl, kde jsem to změnil :D Nebyl v tom úmysl, ale také jsem se najednou divil že je to nějaké úzké... Pokusím se najít, díky!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...