Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

482 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Laurin Klement napsal:

Nefunguje login.

- Kdyz se chci prihlasit, musim si resetovat heslo (a ano, zadavam tam spravne a porad stejne dokolecka)

- Neni klikatelne logo/horni obrazek (mimochodem proc je to vsechno tak strasne prostorove nenazrany?)

Mě se podařilo přihlásit bez problému ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já se přihlásím bez problému. Ale zase mi to nenatahuje témata (když chci změnit stránku). Tak snad si to časem sedne :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tejto diskusii nájdete odpovede na niektoré otázky, že čo, ako a prečo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen pro info, proc doslo ke snizeni limitu na prilohy? Nemuzu pridavat prilohy, protoze mam vyuzito 123% mista. Tak jsem zacal mazat 9 let stary prilohy, ale pac jde oznacit jen jedna, je to na pul roku mazani. Pac musim nejdriv filtrovat podle velikosti, pak odkliknout, pak potvrdit, ze to fakt chci smazat a to s kazdou prilohou, pakarna

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hoši, tvl., co jste to udělali. Přesně jak píše krysarr. To ani nemá cenu, mazat 1300 fotek ručně po jedné na x klikanců.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bude se tím někdo zabývat, aby šlo mazat více položek najednou začkrtnutím? Mazat řádově 800-1000 souborů po jednom je fakt úchylnost, obzvlášť když je na to třeba mnoho klikanců na jedno smazání. Prakticky nerealizovatelné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano doslo k tomu z jednoho jednoducheho duvodu - nechce se mi platit dalsi 1 000 mesicne za vetsi diskove pole u Hostingu

Uz takhle je ta castka velka, jelikoz se tam za ty roky nacpalo dost veci.

Bohuzel forum hromadne mazani vasich vlastnich priloh moc neumoznuje, a to ani v adminu, ale tezko urcit, co chcete smazat, zacal jsem i mazat velke prilohy, ktere nechapu, proc forum dovolilo nahrat - treba videa 150 MB

Je to dan za to, ze pro 95% lidi je forum zdarma a vice reklamnich ploch sem nechci davat, Ty soucasne to vsak finance nedokazou moc unest.

Takze tohle je zatim prvni krok. Resim to i s podporou IPB, proc tahle funkce je tak slozita

Na vas dva se kouknu a muzu vam smazat ty nejvetsi a nejstarsi veci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono 300 MB a prilohy musi stacit kazdemu, s tim se neda nic delat.
Je tady vice jak 40 000 registraci a nemuzeme suplovat uloz.to

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já sem si všiml, že se hodně zpomalilo fórum přes tapatalk, když dám refresh nepřečtených příspěvků, tak to trvá kolem deseti vteřin, oproti ostatním forum, kde je to otázka vteřiny. Já jsem udělal všechno co šlo až po reinstal aplikace.

Nepozoruje někdo to samé ??

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Btw ma nejakou vyhodou pouzivat Tapatalk krome toho, ze je to pomaly? :) Lezu na forum normalne pres prohlizec a beha to jak fik a pouzitelnost taky bezva, Tapatalk sel do haje z tlf s WM i alzakem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ma, doma notas nepouzivam, vse jedu pres telefon. Tak proto i Tapatalk.. Pres prohlizec to neni ono.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Má to obrovskou výhodu, máš jednu aplikaci na více for, je to přehlednější, rychlejší, máš jeden účet k tapatalku a v něm klidně dvacet for, pokud střídáš telefony a další zařízení a máš více for tak je to opravdu nejlepší....

Ale ta rychlost tady na OC by chtěla zjistit proč to je...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je fakt, ze vic for pak ma svuj smysl. Ja jich pouzivam par, ale na telefonu chodim jen sem, tak proto mi to asi prijde k nicemu :) V praci jsem u kompu, vecer doma mi taky jede komp, takze kdyz se chci zacist, ctu na kompu. Na telefonech jen kdyz je to vypnuty nebo na cestach...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hm je to tak, IPB na Tapatalku jsou zabrzdeny, bohuzel podpora Tapatal na to sere, IPB jakbysmet.

Spousta majitelu for je z Tapatalku odhlasuje take kvuli GDPR... COz nas asi ceka take, protoze ja se s tim zatim porad jeste trapim a nemam hotove

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám problém po aktualizaci fora, které teď proběhlo a to takový, že když si otevřu nějaké téma, tak mi nejde jít na předchozí stránky nebo třeba z první stránky na další!!! Jinak nejde to na PC ani třeba na mobilu... Co s tím?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám ten samý problém jako Konni.

Navíc se nemohu standardně přihlásit k účtu.Podařilo se mi to dvakrát pomocí obnovy hesla.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ted by to melo behat, delame na SSL a ja to potento malicko, ze jsem nechtel trapit Igora.

Upgrade tedy jeste odlozime a odladime

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.