Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

Nějak jsem se zadrhl na přihlašovacím heslu klubových stránek, prostě výpadek. Tak jsem šel přes zapomenuté heslo a dostal na e-mail náhradní s tím, že si ho mohu v profilu po přihlášeníí změnit. Normálně jsem se na to náhradní přihlásil. Až potud OK. Ale teď mi nejde heslo změnit - zadám nové (dodržím typ a počet znaků), zopakuji pro kontrolu a odešlu. Žádná info, že bylo změněno, jen tam nad ty pole "nové heslo" a "kontrola hesla" vyskočí červený rámeček s textem "doplňte jak jste se o nás dozvěděli" (nebo tak nějak). Že je tam stále to náhradní heslo jsem si ověřil odhlášením-přihlášením.

 

Je tam nějaká chybka, nebo to prasím já? :unsure:

Odkaz ke komentáři

Ještě mám teda následující problém:

 

když sjedu kolečkem myši na stránce dolů, tak se mi pod horním obrázkem udělá linka. Spodní část stránky mi chvíli předělí horní obrázek toho Scouta na břehu vody a až poté mi sjede zbytek stránky. Snad je to teda pochopitelný vysvětlení :D

 

Prohlížečem je chrobák 33.0.1750.154 m

 

EDIT: stejný nestandartní stav vykazuje i Win Explorer 11.0.9600.16521

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...