Přejít na obsah

Oznamovna


Doporučené příspěvky

Pánové, když použiju funkci Nový obsah tak mi ukáže třeba jedno téma ale ve skutečnosti je tu toho spousta nového a tak musím šmejdit postupně po sekcích abych se dostal k novým příspěvkům, velikej vopruz, zkusil sem to na PC i v mobilu a výsledek je stejný :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Prosím poradíte mi někdo, jak si nastavit to upozornění na mejly, pořad s tím bojuju a pořád mi u všeho chodí z jednoho tematu xx příspěvků a mejly pak kolabujou, našla jsem že se to tu někde dávno řešilo ale řešení už jsem nenašla

 

V mejlu od upozornění sice je dodatek: Pokud jste ve vašem uživatelském panelu nastavili okamžité upozornění na odpověď, můžete dostat více e-mailů naráz. Jinak vám vždy přijde jen 1 zpráva od Vaší poslední návštevy tématu. ,ale at udelám cokoliv, bud mi nepřijde vůbec nic a nebo mraky mejlu s lidma co se v danem tematu splaší :D

 

A mě by fakt stačilo aby to šlo od té poslední návštevy.

Díky moc za radu či tip, co v nastavení kde nastavit.

Odkaz ke komentáři

Chlapi, vůbec mi nejde kopírování pomocí CTRL + V. A nejde mi vkládání kopírovaného textu ani pomocí ikonky. Totéž vkládání odkazů na stránky.

Ja to mam hlavne ze jak mi nekdo napise SZ prijde mi to na mail a pokazde kdyz mi napise Sz tak mi to prijde na mail jednou asi to nejde si myslim,prijde ti to pokazde kdo ti napise tak si nezaskrtavej at ti to nechodi v tematech ale jen v SZ bo pak se z toho zblaznis :lol:

Normálně to, Tome, funguje. Chyba bude někde na Tvé straně. Ty texty jsem překopíroval Ctrl+C / Ctrl+V v obyč okně (ne úplný editor).

 

Odkaz ke komentáři

Chlapi, vůbec mi nejde kopírování pomocí CTRL + V. A nejde mi vkládání kopírovaného textu ani pomocí ikonky. Totéž vkládání odkazů na stránky.

Musis mit vypnute to tlacitko vlevo nahore v rohu v editoru .

post-147-0-83048900-1403036376_thumb.jpg

Upraveno uživatelem maros
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...