Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

228 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Dnešní zkušenost, kupoval jsem stěrače na Doblo plná cena 1248,- ukázal jsem kartičku a zeptal se na slevu, bez problémů odsouhlasil, tak jsem přidal ještě, že bych potřeboval fakturu bez hlavičky Octaviaclubu. Prodavač mi odvětil, že žádný problém a mám to za 937,- s fakturou bez hlavičky.

Tak ještě doufám, že stěrače budou fungovat koupil jsem Champion Contact

Takže Vitto díky :lool: :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no a pak az mi zase nejaky chytrak napise ze za 300 karticka se samolepkou ze sem se posral :lool:

takze kdyz na to koukam treba bobanek kdyz si odecte clenstvi tak dostal i tak slevu 500, krasny

aspon k necemu sem vam dobrej :pivo: :lool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to Murder: není lepší značky na na auto doplňky a součástky, celý Bosch a podobné mohou jít srát = koupil si to nejlepší

to vittorio: ccs, kartička?? Výborná, dobře se s ní škrábe led, maže máslo, dělí se s ní fajn šňupka, prostě já bych bez ní byl v pérdeli ;) :lool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja s ni ted doskrabal hovno z podrazky dceeeerky ! :( :palec:

Prestal startovat zeny favorit, tak jsem jel na Haje do AUTOKELLY a meli akci na baterii 44ku za 1188,-. Preptal jsem se na slevu a rekl mi, ze je to akcni zbozi, ze na to sleva neni! Toz rikam prodavacovi, ALE ANO, JE, JIZ JSEM KUPOVAL akcni zbozi!!! Tak rika, ukazte mi tu karticku! Vyndal jsem ji a rikam, NO OCTAVIACLUB a on zase, jo tahle, SKODAHOME :palec: tak rikam, jj to je to o cem mluvim a on, NO JO TAK BATERIE JE ZA 964,-!! Takze bych rekl super kup, je to vyrobek od AKUMY a 3 roky zaruky!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja jsem si ted kupoval pojistne srouby, pytle na uschovu pneu, klic na kola teleskop a sadu klicu, vypocitna celkova sleva 26%!!! Super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Loosova Brno-Lesná

Párada ložiska za 6 000 jsem sehnal za 4200, paradni sleva,

nebyl problem.

Takže paráda, mohu jen doporučit :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

doufam, že karta neni omezena počtem nákupů u autokelly :lol:

přiznám se, pojedu tam po třetí, snad mají ze mně radost :blink:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jak vysvetluju nasim prodejcum, normalne by ten clovek neprijel treba :blink: cili uz to ze ho nejakou bocni aktivitou nalakate aby jel k vam a ne jinam je vyhra a radsi si snizime marzi a priste prijede zas nez mu nedat zadnou slevu :lol:

ja sem rad ze vam to funguje a osobne si myslim ze je to super protoze za 100 rocne (resp.300 vstupni) muzete vlastne mit slevu nekolikanasobne vetsi nez nakonec je ta cena clenstvi :lool:

je fakt ze tohle je snad jeden z mala dobrych pozustatku byvale spoluprace se SH

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A proto si myslim, ze kdyz ma nekdo se vstupnim poplatkem 300kc vcetne rocniho clenstvi problem, mel by si pri 1. navsteve AUTOKELLY jako neclen OC uvedomit, ze to mohl v klidu pri nakupu nad 1000kc splachnout :smich: a priste mohl byt jen v +u... :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest houmik

tak bychom mohli ty prezidenty kazdy rok stridat, za chvili se do ty Ameriky podivame vsichni :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.