Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

228 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Tak nás pořád vedou jako slevovou skupinu "SkodaHome.cz - Octavia Club" - takhle to mám na účtence :P

A klasika: "Měl bych mít slevu na Octavia Club" -> "Jo, jasně, ŠkodaHome.." :)

Btw na AeroTwiny krásná sleva 20% :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to nevadi! Hlavne stejne kazdeho zajima jen ta SLEVA... :)

Myslim, ze SLEVA u AUTOKELLY je asi to NEJ pro cleny OctaviClubu. :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:smich: no na ty by nějaká sleva taky nebyla k zahození to je fakt navrhnu prezidentovi co s tím ;) :smich: :smich: Upraveno uživatelem chjetjov

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máte někdo představu jak je to s tou slevou? Rozděleno dle typu zboží, nebo podle čeho to je? Každá sleva je samozřejmě fajn, ale až 30% mi moc neříká.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sleva funguje tak ze ji zjistis az na miste, je to dle typu zbozi a je t fakt tak ruzny ze to nejde rict generalne

ale koukni na ty veci co kluci nakoupili a maji tady zpravu a zkus kouknout jestli z toho neco nepotrebujes a kolik dostali slevy :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To já dnes lehoulinké zklamání. Kupoval jsem lambdu, olej filtry a dali mi slevu "jen" 10% (nestěžuji si členský poplatek na letošek mám zpět) Prý na Škoda věci dávají jen 10% že víc by se jim nevyplatilo (hloupá výmluva např olej není jen na Škodu) prostě se mu asi nechtělo zadat víc. Bylo to v Pardubicích...

Loni destičky na fiat tak na ty mi dali skoro 35%. Spíš by mě zajímalo sleva je v automatické sazbě, nebo ji zadává prodavač podle nálady do povolené výše?

Upraveno uživatelem Murder

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

slevu prodavač neovlivní, jinak největší slevy jsou na to co se samo nejvíce bere, takže klasika komponenty brzd apod maji nej slevy, protože toho je větší obrat jak třeba leštěnek apod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

je to ruzny no.

jinak bady je to jinak nez jsme se bavili, neni to zahrnuty v bonusovym systemu pro SH, ale kouknou se mi na to jak to udelat a zda by zustaly stejny slevy kdyby se to oddelilo

skoda ze se neda zmerit jakej podil delaji OC lidi a jakej SH, bysme meli argument

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok jsem myslel, že jsou nastaveny slevy na určitý procento, tak proto mě překvapilo těch 10%. V žádném případě si nestěžuji, je to stejně super. Ušetřil jsem cca 300,- roční poplatek v OC je 100,- nebo tak nějak - nevím přesně platil jsem loni dva roky najednou, takže jsem včera našel na chodníku 200,- a to je přeci lepší než drátem do oka... :o . Pořád nějak nechápu proč byl pro některé členy takový problém poplatky uhradit, ale to jsem už úplně jinde...

Díky Vittorio, dobrá práce ;)

Upraveno uživatelem Murder

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.