Přejít na obsah

sportovní podvozek


maca

Doporučené příspěvky

Dat ji pod je strasna ko*otina / prasarna a hazardovaním se zdravím svým a okolí.

Dole bývá průměr pružiny jiný než nahoře, pokud je stělovací matice vyrobena, tak že je určena aby byla dána nahoru jako je na obrázku nemůžeš ji dát dolů do ramene už i z toho důvodu že dole se aretuje do gumového přípravku  k tomu určenému díky kterému by ta matice byla nakrivo. Pokud by jsi ten přpravek vyndal mohla by se matice protáčet tedy za předpokladu že by se tam vlezla.

Za druhé podívej se na obrázku na výšku té matice a ha hloubku toho ramene a řekni mi jak by chtěl pak tou matici upravovat výšku podvozku když bude celá schovaná v tom ramenu ???? Odpovím si sám, blbě až nemožně.

Pokud tohle nějaký pseudo zkušený servis kde montujou stavitelné podvozky řekl když věděl že se mluví o Octavia II a znal typ požadovaného podvozku kde je matice určena pro montáž nahoře sebral bych nohy na ramena a utíkal kua daleko.

Odkaz ke komentáři

Neber to jako rejpani jen se ptam;-)

Proto se ptam kam ji dat. A kdyz mi servise reknou dolu nebo je to jedno a tady ze to jedno neni, tak fakt nevim.

Uz jsem psal, ze podvozek v ruce nemam, takze nevim zda je vubec technicky mozne ju dat jinak nez aby pasovala "dosebe" 

Jak vis jak je vyrobena a jak patri?? Kdyz nevis jakeho vyrobce budu mit?? A to nevim jak ktery vyrobce to ma, jen takova teoreticka otazka.

Zas ono kdo rikal, ze  tim budu porad hybat, muzu to nastavit a uz to nechat. Coz je i muj plan.

No rikal mi to po telefonu a znel, ze tomu rozumi. Jiste vedel ze se jedna o OCT 2 fl, pac sme to docela probirali. 

On rikal ze to kvuli kazdy zmene at nahoru nebo dolu vyndavaji, ze to nedelaj na aute.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

zdravím.....co si myslýte o tomto podvozku?

https://www.reviloshop.cz/ta-technix-ultra-low-vyskove-stavitelny-podvozek-skoda-octavia-ii-vcetne-combi-rs-4x4-s-extremnim-snizenim/

mam v piči zad tlumiče a praskla mě jedna pružina a rozhoduju se jestli má smysl koupit nějaký low budget komplet ........nebo vzít radši s autokelly nějaků střední cestu,která stejně v kompletu tlumiče,pružiny vyjde na nejakých 7-8 cca

a ono jak mě to ted čapí.....tak to nevypadá špatně 🤨 a rád bych to chtěl nechat snížené....ale zase nehodlám investovat 20-30K 

dik za feedback

Odkaz ke komentáři

Tlumiče bych z vlastní zkušenosti už volil jen originál případně něco jako ST Suspensions, takové ty sachsy, bilsteiny apod za moc nestojí. Měl jsem vyteklé všechny tlumiče, dal jsem bistein B4 a vůbec žádný rozdíl jsem nepoznal 🤣

Teď se chystám dát pružiny Eibach pro kit, případně časem pořídím něco lepšího. Levné stavítko jsou vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Diky za odpověď, sice dyl, ale prece.

Nakonec jak už jsem psal, jsem sel do pevnyho -30 mm

Nechtělo se mi resit nastaveni jednotlivých matek a popr. STK, kdyby si vsiml.

Původní barvy(zluta a červená) jsem strikl na cerno. Abych nemusel popr. vysvětlovat a hlavně ted nejdou pres kola (19") ani videt, barevny by myslim dost svitily.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Chalani je toto normálny stav pri progresívne vinutých pružinách?? Foto spravené pri spustenom aute na zemi. Idem o športové pružiny so znížením 4cm, na aute nič nebúcha ani neklepe, krásne sedí v zákrutách proste nepociťujem žiadne negatíva pri jazde, akurát ma to trocha zarazilo že sú tie struny tak nalepené na seba. 

pruzina.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...