Přejít na obsah

Plynový pedál


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,chci poprosti o radu.

 

Octavia TDI. Někdy před rokem mi začal občas vypadavat plyn,ze se to stalo jednou za měsíc na třeba 3 vteřiny. Ted už to děla pravidelně jednou za den a trvá to třeba někdy až extremních 5 min. Bud nereaguje v té době vůbec anebo jen lehce vyhoupne otačky,ale hned spadnou zpět na volnoběžné.

 

V závadach VAG bylo : 1)vadný pedál plynu

2)nízké napětí na svorce (na které se nepiše)

 

Plyn jsem vyměnil,je to pořád stejne,na Vagu jsem zatim nebyl. Ale co znamena to nizke napětí na svorce?Na ktere ale? V servise mi rekl mechanik,ze u OII někdy oxiduje v urcitych mistech elektrika nebo prý možná přiskřiplý kabel.Kde to hledat?Poradi prosim nekdo?Mate zkusenost?Dekuju...

 

Nechapu jen,jak to může třeba až 200km fungovat bez zavady a potom to třeba blbne několik minut. A následně druhy den to zase třeba funguje jako by nic. Prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...