Přejít na obsah

Poradna lité disky a pneu


jirka.k

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mel bych dotaz ohledne pneu:

Nekamenujte me ze si asi vyberu opet Nankangy, ale zajima me, jestli ma nekdo zkusenost s pneumatikami se zesilenymi bocnicemi XL a bez nich??

Mel jsem 215/40 R18 XL a prezily tolik der, bez jedine boule, tak me prave zajima, jestli to na to ma takovy vliv na zivotnost pneumatiky. Nebo koupit normal (melo by to byt i mekci) s doufat, ze vydrzi stejne dlouho...

Ted budu kupovat 225/35 R19

Jinak kola 8,5x19 ET 45 tak doufam, ze to tam dohromady vsechno padne :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

chlapy chci se zeptat, co se týče zápsu kol do VTP. Pokud jsem dobře pochopil z toho co jsem tu vyčetl, tak stačí zajet na stk kde je technik typu K s kolama na autě,VTP a typovým listem. On mi dá nějáké potvrzení a já pak už jenom skočím na magistrát kde mi to paní za přepážkou dopíše do velkého?
Díky H

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Hojte, máte někdo zkušenost s 17" na O2 1.9 77kw 4x4? Moc by se mě to líbilo, ale mám strach ze na tech kolech to bude líný a spotřeba půjde rapidně nahoru. Rozumejsi bude asi jen 16"!?

 

Nemám možnost s posouzením 4x4 ale mám pouhou předokolku a 17" kola jsou těžší tudíž je logicky i menší akcelerace. Ale třeba na dálnici je to lepší protože mají lepší setrvačnost.

Nekdo nejake zkusenosti s vyrobcem Racing Line ? Rikam si ze kdyz kolo utrpi takovejhle sram pri preprave pravdepodobne pres karton krabice tak to nebude uplne pevnej kousek. I cena 6800 za 20" me moc neuklidnuje.

 

 

 

Být tebou tak je vrátím a už si je neberu. Jestli se toto stalo při pouhé dopravě, tak co to udělá s 1400Kg na svých bedrech a normální Českou dírou. Nechci si to ani domýšlet. A už samotná cena vypovídá o tom že je to China.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

caute pani. som tu novy tak budem mat celkom dost otazok.-)


chcem sa spytat ci nasadim bez problemov elektrony R17 x 7,5" ET35 a aky rozmer gum by tam isiel najlepsie.


mam teraz moznost kupit R18 x 7,5 ET51 obute na 225/45 len teda neviem ci to zapisem do TP a nebude suchat.


zabudol som auto:-) OCTAVIA II 1,6TDI 77kW


Odkaz ke komentáři

Zdravím. Chystám se pořídit (už je to na spadnutí) Octavii II. Je na plecháčích. Nedávno jsem si na starší vůz pořídil pěkná renovovaná stylová RS kola, za velmi dobrou cenu (bohužel, nešlo jinak a šel na recyklaci a jediné co zbylo byly kola a baterie). Pokud vím, tak nejmenší rozměr montovaných ráfků je 15". A nyní zásadní otázka: Vejdou se ty udělátka, kterým se říká brzdy do 14" ráfků??? :loool: Já vím, pneu by byly balony, ale mám je raději než tenký šlupky a také jsou ráfky víc chráněny před obrubníky. Druhá otázka je: Jaký je průměr středu na oktávce? (jestli nebude nutný nějaký středící kroužek) (rozteč šroubů naštěstí sedí) ;) a třetí otázka: Jaký je průměr kolových šroubů a stoupání závitu? Dík za info

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...