Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jen vecna... mohu mit jednotku 3C8035730C za krasnou cenu... tel mam androidi Google Galaxy Nexus... budiky predFL a navi columbus uz s LED podsvicenim a hlas. ovladanim /aktivni/... ma cenu abych tuto jednotku vzal? asi me nebude ukazovat na maxiku ze? jak to bude s ovladanim pres columba? jak s natahovanim seznamu/sms apod?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

v nastaveni som to nenasiel... vie niekto nieco nove ohladom vypnutia zvonenia? Pripadne by stacilo ak by HF jednotka akceptovala rezim kt som zvolil na telefone... Idealne by ale bolo nastavenie ze ak prichadza hovor tak sa len vypne radio a zobrazi sa na maxidote a zvoni len telefon podla zvoleneho rezimu... Tak to zvladala Nokiacka HF uz z "roku pana" a bolo to super ... :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj. Potřeboval bych poradit. Koupil jsem navigaci Columbus. Funguje jak má, jen potřebuji dokodovat aby fungoval mf voland a maxidot. Ještě bych chtěl dokoupit GSM handsfree modul. Jak jsem se mohl dočíst je jich spousta. Můžete mi prosím poradit který typ? Mám O2, model 08, mf volant, maxidot, 1,9 tdi., climatronic. Ještě je asi důležité říci že mám Iphone 4s. Jakou jednotku koupit? V případě nouze bych se bez zobrazení na maxidotu obešel. Případně nevíte o někom z Brna nebo okolí kdo by mi to byl schopný dát dohromady? nejlépe i columbuse a maxidot. Předem díky za odpovědi. Tel 733355947

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Ahoj Profíci.

 

Ja mam tiež jedne problém. Mám škoda octavia 2 FL rok vyr. 2010 a mam v ňom originál osadené autorádio o amundsen.

 

Teraz som si kúpil telefón s androidom Samsung a keď ho prepojim cez bluetooth tak mi po pripojení telefónu do auta neprekopíruje kontakty. Viem keď som mal octaviu 2 predfacelift tak mi to išlo (telefón som mal nokia). Neviem ako sa to dá odstrániť.

 

Je to niečo zo zdielaným sim karty.

 

Ďakujem za Vaše cenné rady a nápady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, poradí někdo jak zprovoznit BT na O2, nafotil jsem jednotku pod sedadlem a použil jsem foto z tohoto fora z palubovky, taky mám držák s adaptérem na nokii 6230i. V tématu se popisuje že se má něco nakodovat, ale je to pro mně španělská vesnice. Potřeboval bych to podrobněji abych to mohl udělat sám. Vůbec netuším, kde se ten kod má zadávad atd. Mám nokii 6230i, na tu bych to chtěl zprovoznit a nevím jestli by to šlo ještě na další telefon HTC Wildfire. Pokud by měl někdo ochotu poradit, moc děkuji předem

post-21353-0-67953700-1338956643_thumb.jpg

post-21353-0-27631900-1338956747_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

bob143, velice pravdepodobne mas tu nejstarsi verzi HF ktera se do OII davala. Tahle jednotka v sobe nema ani BT antenu musi se dokoupit a pripojit pokud tam neni z vyroby.

 

Jinak nakodovoat znamena vzit kabel co pouzivaji v servise na diagnostiku auta a zapnout funkci BT na te HF jednotce zmenit / nastavit BT parovaci kod. Pochopil jsem, ze zadnej

nemas takze bud do servisu nebo se musis obratit na nekoho kdo ma treba klubovy elektrikari.

 

Jestli s touhle jednotkou pojede HTC wildfire tezko soudit, nejspis si zavolas ale aby se ti do auta stahl telefonni seznam budes potrebovat novejsi jednotku.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, poradí někdo jak zprovoznit BT na O2, nafotil jsem jednotku pod sedadlem a použil jsem foto z tohoto fora z palubovky, taky mám držák s adaptérem na nokii 6230i. V tématu se popisuje že se má něco nakodovat, ale je to pro mně španělská vesnice. Potřeboval bych to podrobněji abych to mohl udělat sám. Vůbec netuším, kde se ten kod má zadávad atd. Mám nokii 6230i, na tu bych to chtěl zprovoznit a nevím jestli by to šlo ještě na další telefon HTC Wildfire. Pokud by měl někdo ochotu poradit, moc děkuji předem

 

Ahoj, mám octavia II MR2006 mám tam taky HF sadu original od Škody na nějakou Nokii.Mám HTC Wildfire a přez BT mi to funguje parádně :) jenom si to spáruješ s BT co máš v autě.Na radiu si zapni telefon.A když se páruješ tak je kód bud 0000 a nebo 1234 palec.gif

 

zapni na HTC BT a dej hledat zařízení ;-)

 

P.S. na maxidotu si už najedu pouze na tel.seznam a vše funguje :) i ovládání na volantu. A telefon mám pořád v kapse :)

Upraveno uživatelem Seda
Odkaz ke komentáři

Děkuji za odpovědi, jsem zase kousek dál, ale poraďte mi, kde tu anténu, pokud jí mám, mám hledat? Už jsem se díval v obchodech, jak vypadá, ale zatím jsem na netu nenašel, kde má být umístěná.

Odkaz ke komentáři

Díky za radu, ale díval jsem se na jednotku BT a nic podobného v ní není zapojeno, jenom z jednoho místa na boku vychází svazek drátů. Kde by to přesně mělo být? Můžu to nafotit, pomůže to? Pokud bych to neměl, co by jsi za tu svoji anténu chtěl? Dneska jsem byl ve městě a v autodílech mi jí umí sehnat za podobnou cenu, jak z toho odkazu co jsi mi napsal.

 

 

Moc díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

potřebuju poradit jaké pořídit bluetooth HF aby spolupracovalo s MAXIDOTem a multifunkčním volantem.

Mám Octavii 2 MR2011 ambiente, multifunkční volant, MAXIDOT, rádio Swing. V servisu mi řekli,

že moje auto nemá GSM jednotku a dokoupení a instalace by vyšla na 30.000,- :-O.

Nechci tam dávat žádného Parrota, který by trčel někde z palubovky, ale chci mít vše na MAXIDOTu, ovládat telefon tlačítkem na volantu.

 

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...