Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdnů později...

No plnohodnotne ako plnohodnotne, zalezi na telefone a sw. Minule som riesil "problem" - pri parovani s Samsung Galaxy Xcover 3 si medialny system vypytal povolenie o vzdialenu spravu SIM. Ked som to povolil, medialny system sa korektne pripojil, vsetko fungovalo, avsak telefon zahlasil ze sa nenasla SIM, a jedine co bolo mozne spravit bolo telefon restartovat (na displeji svietila len tato hlaska). A tak po kazdom pripojeni bolo potrebne telefon restartovat, lebo sa ta hlaska nedala zrusit. Nakoniec som teda vzdialeny rezim SIM nepovolil, a pripojil sa iba cez BT profil.

Odkaz ke komentáři

Spojovaci PIN sa pyta iba pri parovani. Ak chces nejakym sposobom eliminovat automaticke pripajanie, pri niektorych telefonoch mas moznost pri parovani (ne)povolit automaticke pripajanie bez opytania. Co sa tyka mena - myslis na mobile? To si nastavis na mobile. Niektore to maju v nastaveni bluetooth, ine to beru automaticky podla nazvu telefonu resp. majitela telefonu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,mám v Touranu 2012 hf jednotku 5n0035730d a za boha k ní nemůžu spárovat žádný telefon. Telefon sice jednotka vidí,na maxidotu se objeví heslo pro párováni,ale po jeho zadáni se buď nestane nic a maxiku stále svíti heslo,nebo vyskočí hláška,že se sparováni nezdarilo. Zkoušel jsem to s telefony iphone6s,xperia Z i nokia 2700,ale vždy stejná situace. Jediné co se mi podařilo,bylo spojit iphone jako prehravač medií. K hf nemám připojenou anténu,ale to by snad nemělo mit na sparováni vliv. Nemá někdo nějakej typ,než to definitivně prohlásím za vadu hf a rozdupnu ho? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar,

 

mám GSM II, maxidot a amundsena, přes bluethoot se s mojí S4 úplně normálně spárujeme vč. přenesení kontaktů z telefonu do auta.

 

PROBLÉM nastává až když chci někomu volat nebo přijmout hovor na obou stranách je to hluché.

 

Kluci v ARAVERU to dnes zkoušeli rozchodit a bohužel se bije novější verze bluethoot v telefonu se starší v autě (zkoušel se i jiný telefon a uplne napohodu šel "mechanikův"). Bylo mi doporučeno vyměnit jednotku bluethoot v autě což byla první možnost a druhá co jsem se dočetl zde je možná instalace aplikace do mobilu která by to dokázala fixnout.

 

Kerá aplikace by to mohla fixnout dle mého rozhodně levnější volba než li měnit jednotku v autě.

 

PS. Škoda Superb 6/2012

 

 

Díkec za radu.

 

 

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

 

chtěl bych se zeptat, zda je možno dostat seznam hudebních skladeb přehrávaných přes A2DP z mobilu na displej rádia či maxidot?V autě mám jednotku 3C8035730E a rádio swing. Při přehrávaní hudby z mobilu se na rádiu i maxidotu zobrazí jen BT audio a skladby nejde ani na rádiu ani páčkou pod volantem ovládat a posouvat. Je potřeba lepší rádio, např. Bolero, nebo to nepůjde ani potom? Díky

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...