Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
Guest tomxass

A nejaka FL jednotka + kabelaz komplet sa nenajde?

Kde to kupit/hladat?

Mam Bolero + maxidot + MF volant.

V aute je aj Parrot skrinka, akurat ovladaci panel a vstupy a mikrofon som vystrihol a vyhodil.

Ide mi o moznost prehravania hudby cez BT, nic ine nepotrebujem.

Odkaz ke komentáři

Kabeláž by měla být OK, ale já dal přednost té, co má konektory FAKRA které dáš za radio a nemusíš to nikam složitě zapojovat. A ta 1K8 je podle ross-tech známější a neměl by s ní být problém.

 

A nejaka FL jednotka + kabelaz komplet sa nenajde?

Kde to kupit/hladat?

Mam Bolero + maxidot + MF volant.

V aute je aj Parrot skrinka, akurat ovladaci panel a vstupy a mikrofon som vystrihol a vyhodil.

Ide mi o moznost prehravania hudby cez BT, nic ine nepotrebujem.

Já možná budu do měsíce prodávat jednotku + kabeláž přesně pro tebe.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Vážení mám dotaz. Vlastním Škoda Octavia II L&K po FC včetně aktualizovaného Columbusu, r.v. 02/2010. Nyní jsem si zakoupil mobil Samsung Galaxy S9+. Telefon mi to najde, ale při pokusu o spárování vozidlo napíše, že telefon není kompatibilní. Pod sedačkou mám modul 5N0 035 730C. Párování samozřejmě jde v nových vozidlech (ještě mám Karoq) a i v postarší Škodě Yeti, kde je modul 8K0  959 663 C.

Poradíte mi jaký modul mám do Octavie II zakoupit tak, aby šel do vozidla namontovat, bezproblému ve vozidle fungoval s volantem, maxidotam a Columbusem a zároveň se mi spojil s nejnovějšími telefony? O 2 stránky dozadu někdo doporučuje 3C8 035 730 C, ale ten mi logicky kódem přijde jako starší?

Děkuji za rady.

Ještě upřesním, že S9 mám ve verzi DUOS se 2 SIM, kdy v tomto režimu telefon pravděpodobně nepodporuje RSAP. Nicméně jak jsem psal Yeti a Karoq jde.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

Mam v Octavii 2 fl r.v. 2012 jednotku 5K0-035-730-E od vyroby. Radio jsem tam mel Blues a ted jsem vymenil za Swing. Chtel bych, aby slo prehravat hudbu pres bluetooth A2DP. Vsude se pise, ze tahle jednotka A2DP podporuje. Bez problemu to naparuji a volani take jde, ale v nastaveni me mobil to prehravani multimedii proste nenabidne (vim ale, ze to mobil umi, protoze pro interkom na motorku to krasne maka).  Volant neni multifunkcni, maxidot mam a telefon na tom jde.

Nevite kde muzu delat chybu? Neni treba jednotku na to nastavit (nakodovat)? Kabel mam.

S tema radiama... neslo to se starym a nejde to ani s novym, jen jsem to ted zacel resit, protoze jsem si zjistil, ze by to ta jednotka mela umet. Swing ma v nastaveni neco jako BT-audio a to jsem zapnul.

Odkaz ke komentáři

Ahoj vespolek.

Pročítám to tady asi 3 hodiny a furt nejsem moudrej. Mám OII rs mr08, rádio Audience mp3, Maxidot a rád bych si chtěl dodělat bluetooth a gsm. Potřebuju to propojit s iPhone SE.

Co od toho očekávám je: pouštění hudby přes Bluetooth a telefonování. Často v autě vyřizuju pracovní věci a nebaví mě kvůli tomu pořad zastavovat.

Co jsem pochopil, tak GSM III je blbost v mým případě, protože Apple nepodporuje rSAP. Takže nějaká GSMII. Ideálně, aby se příchozí hovor objevil na Maxidotu. Rád bych Vás poprosil, jakou jednotku budu potřebovat, resp. Která má v mým případě smysl a nabídne nejvíc fci. Moc děkuju ta odpovědi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...