Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ten rsap sem zavrhnul i když co má ka_r_los, tak ta umí DDP i BAP ale telefon to neumí. Co sem koukal, tak si seženu 1Z0035729 (o jedný vím) nebo 1Z0035729B, tyhle 2 jsou OK nebo se pletu? Zatím jedu s babčou 5P0862335 a starou Nokií se symbianem, ale ta se bude po novým roku měnit za stejnej telefon jako má synek, se kterým sem to teď vyzkoušel.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Jsou drahé, nesehnatelné a s tímto androidem nejspíš nepojedou. Pokud se pletu tak pardon. Sám mám otestováno pouze na WP a Android 3. Konkrétně 729B, ta je také jediná která funguje jak na navigaci tak na starých budících.   A a bez označení fungují vždy napůl, a C funguje jen s novými budíky. Musel by jsi párovat na jiném autě. DDP...už jsem toto označení zapomněl. Zbytek jsem na tel..

Upraveno uživatelem motorpower
Odkaz ke komentáři

1Z0035729 a 1z0035729B funguje naprosto stejně, zobrazují na starém maxidotu i na columbusu, popřípadě Bolero,  Amundsen. B má pouze novější software

1Z0035729C,D,E lze použít také v předface, není nutné parovat v jiném voze. zobrazují na Columbusu, Bolero, Amundsen.. stačí při zapnutém zapalování vyhledat jednotku na telefonu a spárovat

5P0862335, A,B,C zobrazují pouze na předface maxidotu, nefunguje s Columbusem atd

 

všechny podporují pouze HFP profil, neumí A2DP

 

vše odzkoušeno

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, šulda napsal:

Ten rsap sem zavrhnul i když co má ka_r_los, tak ta umí DDP i BAP ale telefon to neumí. Co sem koukal, tak si seženu 1Z0035729 (o jedný vím) nebo 1Z0035729B, tyhle 2 jsou OK nebo se pletu? Zatím jedu s babčou 5P0862335 a starou Nokií se symbianem, ale ta se bude po novým roku měnit za stejnej telefon jako má synek, se kterým sem to teď vyzkoušel.

Tak pokud má člověk telefom který to umí (Samsung, sony, HTC...) tak není moc co řešit.

 

jednotky 1Z0 jsou už opravdu raritní... to si rovnou nech udělat budíky a hned budeš mít větší výběr...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zatím sem si vyhlídl nějaké jednotky na vyzkoušení, ale čekal sem aktualizaci na android 9 Pie a tu mám pár dní a už můžu v pohodě přijmout a uskutečnit hovor tak jak tomu bylo dříve. Před aktualizací sem ho sice přijal ale byl slyšet jen v telefonu a na Maxidotu to zamrzlo až do vypnutí motoru.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím

kúpil som si z Nemecka Octavia II FL 06/2009 s rádiom Amundsen a držiakom mobilu, bez multifunkčného volantu. Rád by som sprevádzkoval BT spojenie na mobil a hľadám človeka najlepšie z okolia Lučenca, ktorý by sa mi pozrel na to, čo v aute mám a čo treba dokúpiť a vedel by všetko aj nakódovať a sprevádzkovať.

Určite sa budem vedieť revanšovať.

Díky.

Odkaz ke komentáři

Neviem, či sa jedná o Maxidot, ale cez pravý gombík (na páčke stieračov) som sa dostal do menu, je tam položka telefón, ale moju Nokia E72 to cez BT nevedelo nájsť, ani nokia nenašla nič v aute. Preto chcem nechať pozrieť, čo všetko v aute je. Lebo gombík vľavo dole na Amundsenovi len stíši rádio.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
před 3 minutami, šulda napsal:

Tohle bych řekl že je dost srozumitelná hláška a měl by ses ptát co vyměnit.

no radio menit nechcem, a mobil tiez nie ;)  neexistuje len nejaky kabel primac alebo nieco podobne aby to slo ? 

před 1 minutou, Róbert Les napsal:

no radio menit nechcem, a mobil tiez nie ;)  neexistuje len nejaky kabel primac alebo nieco podobne aby to slo ? 

pripadne nejaky zoznam podporovanym telefonov od amundsenu resp octavie ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...