Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

GSM 2 to se ti nebude prihlasovat jako vzdalena SIM takze to muzes vytacet i na mobilu GSM 3 se ti prihlasi jako vzdalena SIM a telefon je jako mrtvej takze veskery zpravy volany neprijaty hovory se budou ukladat v aute nic se nedostane do telefonu a jestli mas Maxi-dot tak si tam prectes i SMS a kdyby jsi sehnal nekoho sikovnyho tak se da psat i SMS ale to by jsi musel mit navy Columbus :D

Odkaz ke komentáři
tak to mas spatny info staci dat nove pristroje z FL nakodovat to dat zpatky stary budiky a vse funguje BINGO nesmis spat kdyz se neco deje :D a to navy jsem napsal schvalne aby to bylo jasne ze ji musi mit ty Ruzine

 

Nová premium jednotka zobrazuje jen na FL maxidot, to vím.

FL budíky do před FL s funkčním immo? To pokud vím nejde.

 

O možnosti spárovat telefon s novou jednotkou v autě s novými a pak ji dát do auta s před FL budíky vím.

Někde na fóru jsem to někomu psal. Možná na skodahome. Hledat to nebudu.

Udělal jsem to manželce do OII před FL......

Budíky jsem jí jen na zkoušku samozřejmě neměnil. Prostě jsem na to použil jiné auto.

Má to ale jednu nevýhodu. Na maxidot se menu telefonu nezobrazuje. Nemůžeš potom tu jednotku nastavovat (vyzváněcí tón, manuální načtení tel. seznamu, nastavení dat atd...)

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři
takze ked kupim 3 tak ked budem mat sparovane telefon s BT tak do telefonu nic neuklada ked to medzi tim dostanem? a ani nechcem nic vyberavat a vymenit za FL.

Na HTC s Windows mobile se mi SMS, které přijdou v době připojení v autě, na SIM přenesou.

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři

ja by som potreboval HF aby fungovalo nasledovne:

 

maxi dote aby som mal tel zoznam, stlmil radio ked prijmam hovor, a nemam multifunkcny volant aby som mohol pravou packou prijmat a vyberat meno tel zozname... alebo zrusit hovor., a ked dostanem sms aby to zostalov telefone....

 

inas mam o2 pred FL, s radiom steam mp3, asi budem potrebovat HF 2 vsak?

Odkaz ke komentáři

Na FL maxiDOTu funguje jen NOVÁ "GSMIII premium UMTS", která umí např. připojení přes HFP nebo rSAP, psaní SMS na navi a další věci.

Pro tebe připadá v úvahu:

GSMIII premium - připojení tel. přes rSAP

nebo

GSMII - připojení tel. přes HFP

 

GSMIII premium UMTS tam tak "jde", ale bez zobrazování na MaxiDOT a protože nemáš navi, tak to není možnost pro tebe.

Musí se spárovat s telefonem v autě s novými budíky nebo jak píše rstd přehazovat budíkyve stávajícím. tj. drbat se pravou rukou za levým uchem. :palec:

 

Josko ja ti to vyfotim mam to v RS 07 MR 08 je s tim srani prehazovani kodovani ale funguje az budu v garazi tak blejsknu

Jestli máš MR2008, tak od určitého data už jdou FL budíky.

Jestli máš "jenom" 3C8 jednotku, která nezobrazuje na maxidot, tak to ani nefoť.

To má manželka, protože si koupila telefon s androidem a na něm není rSAP profil.

Takže jsem jí tam dal 3C8 jednotku, protože mě vyšla mnohem levněji než GSMII (729B nebo bez indexu).

Tu 3C8 jednotku jsem s jejím telefonem spároval v jiném autě a pak dal do jejího.

Při té příležitosti jsem si spároval i svůj telefon, abych se mohl připojit když jedu s jejím autem.

Práce na 10 minut. Narozdíl od přehazování budíků.....

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři

V autě manželky mám taky psaní SMS a strojové čtení došlých SMS, když se připojím přes rSAP. Je to MR2005 nebo 2006 teď nevím jistě.

Podmínkou je taky novější soft v Columbusu. Myslím, že 2664 a vyšší.

Při připojení přes HFP profil SMS na Columbusu nejdou.

Upraveno uživatelem j0ska
Odkaz ke komentáři

Nevím co přesně mám za jednotku, určitě to je GSMII... tel Nokia 6300.. Občas se mi stane, že někdo volá - vidím ho na maxidotu - stisknu na pravé páčce pod volantem přijmout... ozve se asi na 2sec velmi silný bzučivý zvuk načež to celé spadne - odpojí se tlf od auta... po 5sec se zase standartně připojí (harfička) a pokud dotyčný zkouší volat znovu, tak ho korektně přijmu... Stává se to tak při jednom ze 30ti příchozích hovorů...

Nemáte někdo podobnou zkušenost....

 

Echo občas mám také, ale zmizí za chvilku jízdy - zřejmě jak se přehodím na další BTSku...

Odkaz ke komentáři

Soft Nokie 6300 mám ten nejposlednejší 7.21... Aolikaci na seznam nemám žádnou (si teda myslím..) Dokoupil jsem do auta akorát antenku k HF jednotce.. to bylo vše... Jenom jsem musel přesunout kontakty ze Simcy :palec: do tlf . Auto a tlf se spárovaly a to bylo všechno... Ty aplikace na stahování seznamů se používají na Win Mobile - pokud jsem stačil postřehnout... Muj telefon je obyč s systémem Nokia S40.. (30? nevím ani přesně...)

 

Asi by to chtělo začít tím, že testnu jiný mobil... jenže to se stane 2x do měsíce... to je otrava se měsíc zvykat na jiný mobil..jen kvůli testu...

Odkaz ke komentáři
Soft Nokie 6300 mám ten nejposlednejší 7.21... Aolikaci na seznam nemám žádnou (si teda myslím..) Dokoupil jsem do auta akorát antenku k HF jednotce.. to bylo vše... Jenom jsem musel přesunout kontakty ze Simcy :( do tlf . Auto a tlf se spárovaly a to bylo všechno... Ty aplikace na stahování seznamů se používají na Win Mobile - pokud jsem stačil postřehnout... Muj telefon je obyč s systémem Nokia S40.. (30? nevím ani přesně...)

 

Asi by to chtělo začít tím, že testnu jiný mobil... jenže to se stane 2x do měsíce... to je otrava se měsíc zvykat na jiný mobil..jen kvůli testu...

 

 

To by si si musel ztahnout ze stranek NOKIA tam si vyhledas svuj telefon a stahnes to jmeno je NOKIA 616 Contacts Download

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

njn instalovat a nevědět co, to je bohužel klasika spousty lidí :rolleyes: Jinak restartem určitě nic neodstraníš. Restart = vypnout/zapnout, ty jsi udělal formát telefonu kvůli odinstalaci jedný prašivý aplikace od Nokie :lol: Stačilo otevřít Správce aplikací a tu aplikaci odinstalovat (když už nevíš kudy kam vem do ruky manuál), ve správci nebo v aktualizacích máš i log co jsi kdy instaloval a odinstaloval. Nu což střílet po vrabčákovi z kanónu může bejt taky zábava :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...