Přejít na obsah

HandsFree GSM II alebo GSM III a Bluetooth


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Davis91 napsal:

Ahoj, můžu se zeptat co máš za telefon? Mám stejný auto, columbus i polarfis. Měl jsem starší jednotku po koupi nového Tel. mi už nejde nešlo sparovat, tak jsem si koupil jednotku 5N0035730D, ale taky se mi nedaří sparovat, napíše připojení se nezdařilo, jednou se mi povedlo připojit jen pro přehrávání hudby, ale znova už ani to. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli koupím stejnou jednotku. Tak by už fungoval podobně, jako tobě? Tel je Samsung s21fe. Díky za odpověď 

Mám iPhone XS. Jednotku co jsi koupil je Premium jednotka, která by měla umět GSM II i GSM III. Možná ji máš přeplou právě na GSM III, ale to ti přesně neřeknu, protože s těmito premium jednotkami, jsem se osobně nesetkal, takže nevím jak přesně fungují. Stejně si myslím, že i kdyby ses pak nějak připojil, tak pravděpodobně ti nebude zobrazovat název skladby.

Samozřejmě pokud bys sehnal jednotku jako mám já, tak bys problém neměl. Je to jedna z posledních, takže všechny dnešní telefony s ní fungují uplně v pořádku.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobrý den, mám Octavia II před FL, do vozu chci domontovat Bolero z SII. Chtěl bych domontovat i jednotku Bluetooth. Potřebuji jen A2DP, budíky neřeším. Musím vybrat jednotku s komunikaci BAP nebo DDP? Chtěl bych, abych viděl na rádiu co přehrávam a případně mohl i skladbu přepnout. 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

A gateway teda do AVRCP nešahá? To je jedin věc co by asi šla upgradovat FW.

Když by měl někdo zprávy na comfort CAN sběrnici, tak dodělat věc co bude hlídat zmáčknutí tláčitka na volantu a na to poslat zprávu co BT jednotka chce (avrc s mobilem spojená je) asi nebude tak náročné.

Nejhroší je prostě získat ty dvě zprávy od někoho komu AVRCP na PQ platformě funguje.

 

Přijde mě to jednodušší než kvli tomu měnit HU.

Upraveno uživatelem Vlad
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

ahojte, potrebujem vymenit antenu na kombiku. rok 2008 predfl. povodne v aute stream + priprava na telefon vratane BT. akym sposobom funguje BT? staci mi, ked kupim antenu iba tu, bez pripravy na telefon? telefonovanie v aute sa pouziva s iphone, akurat si nie som uplne isty, ci vymenou stresnej anteny za tu bez pripravy na telefon nepridem o funkcionalitu telefonovania.

momentalne je v aute columbus. stresnu GPS antenu kupovat nebudem.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zdravím pánové,

Otázka spíše na radio Bolero.

Existuje nejake Bolero které umi AVRCP ? Mam BT jednotku 7P6035730F která umi AVRCP, mam to vyzkoušené s Columbusem.

Ale na Boleru mi to zobrazovani skladeb nejde.  1Z035156G fw 0029

Upraveno uživatelem Enemy5
Odkaz ke komentáři
V 15. 2. 2024 at 13:06, ScofieldCZ napsal:

Nahraj novější verzi FW v Boleru a mělo by to fungovat

Tak mám nahrané 1Z035156G na SW 0030 a stejně nefunguje AVRCP.

Takže podezírám radio s indexem G ze to proste neumí. Bylo od 2009 az 2011. Tyhle HF jednotky 7P6 se dělaly od 2011 takze to treba neni kompatibilní.

Takže by me zajimalo jestli Bolero s pismenem M nebo N uz kompatibilní je. Ty byly od 2011 az 2015.

Nemá nekdo zkušenost nebo na pokus ? 😄

btw... díky @milhausek za budíky a upgrade radia. Vsechno funguje jak má.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...