Přejít na obsah

Přestavba na facelift


Guest Atila

Doporučené příspěvky

zkus to vetme,gateway neni potreba vymenit!!! :palec: ja nemam a vse se nataci normalne a nataci se to ideal pri 60 - 80km/h to jde pekne videt! :palec: vyzkousej to nevim kde je problem ale fakt lepsi v noci!! Pokud to mas vse dobre zapojene a nakodovane tak by to melo chodit kdyztak zkus napsat nekomu z Odborniku Vaša a Rolbař :palec:

 

Vevco - A kdyz nastartujes tak xenony udelaji co??Nahoru a dolu jen?? Nebo dolu?? a oba doboku a zpatky a pak nahoru??

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, tak proměna je skoro hotová....

 

Bohužel jsem si z nějakého důvodu, po všech těch nocích u etky a na zdejším fóru, myslel, že mlhovky jsou stejné facelift i předfacelift.

 

Pak jsem si ještě myslel, že plastový lem, který je na nárazníku zboku je také stejný.

 

Takže potřebuji, co nejrychleji sehnat:

 

Kryt lemu blatníku - vlevo: 1Z0 853 085 A 7DL, vpravo: 1Z0 853 086 A 7DL a ještě mlhovky - vlevo: 1Z0 941 701 D, vpravo: 1Z0 941 702 D.

 

 

Otázky:

 

1. co myslíte, že je u scouta lepší- dát mlhovku s corneringem nebo led denní svícení?

 

2. držák mlhovek i denního je stejný, né?

 

3. Na fotce: post-12369-0-02785400-1343623113_thumb.jpg je vidět jak mám dost velkou mezeru mezi maskou kapoty a nárazníkem.... nechybí tam něco?

 

4. Myslel jsem jestli to nesouvisí s těmito dírami v nárazníku: post-12369-0-25218800-1343623089_thumb.jpg

 

5. Nevíte, kde bych co nejrychleji sehnal všechny ty díly - mají někde vše skladem? :-)

 

 

Moc děkuju za info! :-)

Odkaz ke komentáři

k bodu č.4 - chybí ti tam gumové terčíky, které chrání nárazník od oděru od masky....nic jiného tam nepatří....určitě jsi je měl na svém starém nárazníku, takže stačí přehodit, jsou totožné na všechny modely OII.

 

mezera mezi maskou a nárazníkem je řekl bych standartní

Odkaz ke komentáři

Ty jo hochu, ptal ses mě na všechno a na toto ne, no takže každopádně, ledky tam nedávej pokud si nechceš přidělávat práci, jinak jsem je měl na prodej B) , no každopádně hod tam mlhovky na aukru je to tak 800,- za obě, abys mohl mít corner a musíš vyměnit i konektory, jsou jiné facelift a předfacelift, navíc i svorky do patice jsou jiné, pak jen nakoduješ denní svícení do mlhovek a hotovo. Držáky žádný nejsou drží to v nárazníku, ze starýho nárazníku nepotřebuješ nic co se týče držáků. Co se týče těch špuntů v tom nárazníku, tak tam chybí 6x gumička, na starým jsou max 4 takže stejně musíš dokoupit, plasty do nárazníku, jedině ve škodovce, a co se týče mezery je to standart.

Odkaz ke komentáři

A já už ty ledky debil objednal. Moc jsem to nepochopil. Když už ty ledky teda převezmu (objednal jsem i ty jiné konektory) stačí jen střihnout, dát nový konektory a nakódovat? Není potřeba ještě něco? Třeba nová jednotka?

 

 

EDIT: Tak ledky jsem zrušil a sehnal jsem mlhovky za pakatel. Doufám, že teď žádný problém nebude. Konektory u mlhovek fl i předfl jsou stejné, né?

 

Ty jo hochu, ptal ses mě na všechno a na toto ne, no takže každopádně, ledky tam nedávej pokud si nechceš přidělávat práci, jinak jsem je měl na prodej B) , no každopádně hod tam mlhovky na aukru je to tak 800,- za obě, abys mohl mít corner a musíš vyměnit i konektory, jsou jiné facelift a předfacelift, navíc i svorky do patice jsou jiné, pak jen nakoduješ denní svícení do mlhovek a hotovo. Držáky žádný nejsou drží to v nárazníku, ze starýho nárazníku nepotřebuješ nic co se týče držáků. Co se týče těch špuntů v tom nárazníku, tak tam chybí 6x gumička, na starým jsou max 4 takže stejně musíš dokoupit, plasty do nárazníku, jedině ve škodovce, a co se týče mezery je to standart.

Odkaz ke komentáři

Hele na ledky se vyser, přišel bys o mlhovky, tak jak si napsal, že si je sehnal za pakatel, jinak ne na fl jsou jiné konektory, objednej si je bud na RS fl nebo Scout Fl stojí 80kč kus, ale kup si k tomu i piny do těch konektoru, což je sice paleta asi 100 za 2 takže 200 za 4 protože k tomu máš ješě asi 20cm kabelu, ale ušetříš si hodně práce, ;) takže pohoda. Jinak zbytek jak jsem napsal, a kodovaní není problém, nastavíš denní svícení , typ amerika, na mlhovky a na 75% a je , žádnej problém, tím pádem mlhovky svítí na nějakých 30wat což je v pořádku, a máš u toho mlhovky a corner.

P.S: Princi Scout facelift má bud na výběr mlhovky ve standartu nebo ledky pro denní svícení jako volitelná výbava, ale tím přijdeš o mlhovky stejně jak FII RS, u nás jezdí borec a má na ni normal mlhovky s cornerem ;)

Odkaz ke komentáři

Vevco-jj to vim ze je to volitelne..me se prave libi ty ledky akorad jak pises stve me ze prijdes o mlhovky a corber funkci...tak co je potom lepsi??To fakt nechat nakodovat na denni sviceni ty mlhovky a mas vsechno bo davat na scouta zvlast nejake ledky neorigo by byl hnus..cele bys to tim pokazil!! :palec: :palec:

Jinak SCOUT FL se mi moc libi!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...