Přejít na obsah

Přestavba na facelift


Guest Atila

Doporučené příspěvky

Potřebuješ nové patice pro světla, natáhnout nové napětí a zem do konektoru, přepojit kabeláž ze staré svorkovnice, navést CAN bus vodiče lze použít část starého vedení, přepojit zapojení jednotky xenonů, napojení drl světel pře relé a další úkony. Pokud nemáš vercajk a přehled raději svěř nějakému elektrikáři z fóra. Jinak pokud se chceš do toho pustit sám myslím že tady na fóru někde najdeš user manual :-)

Odkaz ke komentáři
Guest D.a.n.y.

Děkuji za odpověď...... :) Něco jsem už u té přestavbě tady na fóru i jinde přečetl. Možná, že někde tu je popsaný přesný postup jak zapojit světla, ale nepodařilo se mi ho najít. Pokud víš, kde ho hledat, tam mi pošli odkaz.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

zdravím,

 

nechci zakládat nový topic a tak se zeptám zde, nevíte někdo čí je to kokta? :)

 

jedná se mi o přestavbu nárazníku je mi jasné že je to spojený oII rs s oII rs fl, moc se mi to líbí a chtěl bych se zeptat kde si to nechal dělat, jestli jsou nějaké fotky z práce - na netu, kde jsem našel tu fotku jsem se dočetl že za to svaření chce 3tis...

 

moc se mi to líbí jak jsou zachované ostré linky pod světly a přímá línka pod maskou :) není to takové jako když se mění celý nárazník i s maskou pak jsou světla rovná maska zakulacená a není to tak pěkné jako toto...

 

díky za info bejcí

 

2012_10_29_06_30_152302.JPG

Odkaz ke komentáři
Guest D.a.n.y.

Zdravím,

 

chtěl bych touto cestou všem, kteří mi odpověděli na mou žádost o radu poděkovat. Především členovi h2oenergy za cenné rady a spolupráci!!!

 

Přestavbu jsem úspěšně dokončil a vše pracuje jak má:)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Kontrolní otázka, jen tak bazíruji s myšlenkou do budoucna nahodit FL nárazník. Viděl jsem pár kousků s FL nárazníkem z RS a stávajícími světly. Co je k tomu potřeba? Jen komplet přední nastrojený FL RS nárazník a nějaký příchytky + přechodky na mlhovky a denní + možná nějaká jednotka na denní svícení? Nebo se mění i boční plechy? Jde mi pro zatím o představu, na kolik by to asi tak vyšlo. Když bych nechal Xenony OII a nedával tam ty FL... Takhle kombinace se mi líbí asi víc.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...