Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

Guest Marek S
2 kully: Problém je u FL - jde sice nastavit rozsvícení jak při otevření dveří, tak za jízdy, ale intenzita za jízdy se nedá regulovat vůbec a při otevření dveří jen VAGem, na maxíku se to neukazuje. Aspoň tak to teda funguje u mne..

 

Já mám stejnou zkušenost. O2 FL MR2009 1K0 973 087 (bez koncového písmena)

 

swordka

Odkaz ke komentáři

PT a omicron: první BCM jednotky bohužel neumí svítit za jízdy a tím pádem menu na maxidotu, možná že u PTho by to teď šlo jak to má přeflešované, to si nevybavuju, jestli se pak zkoušelo. od 22KT/2009 by to měla umět každá BCM s podporou osvitu nohou.

 

OVI: musel yb se tam dát nějaký zpožďovač a samo vyodporovat, jinak by to odstavila kontrola žíárovek, která u předFL nejde odstavit

Odkaz ke komentáři
Ahoj,

u O2 FL se to zapojuje do centrální řídíci jednotky J519 (nejdeš ji po odstrojení na straně řidiče vlevo dole). na té J519 máš zespodu 3 konektory (A B C) a prostřední bílý (označen B v servisním manuálu) je ten který hledáš. Je to PIN 50. Hned vedle by měl být PIN 49, ketrý je spínaný - .

 

No dnes jsem to dělal a já vůl jsem to nenafotil. Takže jestli budete chtít zpracuji komlpetní návod na zapojení osvětlení nohou na O2 FL od modelu 2009

 

swordka

mockrát díky, škoda těch fotek, no ale to se stává ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o rok později...

Lidičky, potřebuji poradit jak TO dostat na MaxiDot ?? Mám Siperba II, osvit se mi povedlo nakódovat a teď svítím na nohy i za jízdy, bohužel nevím jak nakódovat aby to bylo s možností regulace na MaxiDotu, za každou radu budu VDĚČNÝ ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Chtěl bych se zeptat.

Docela mě zaujalo tohle téma, akorát bych potřeboval poradit, jestli když chci pouze osvit - nechci aby to svítilo za jízdy, tak mám použít lampičky jako jsou dozadu? Není mi jasné jaká čísla dílů objednat dopředu. Další otázka je ta, jaké jsou žárovky v těch lampičkách a jestli je potom stejné zapojení jako je uvedeno nazačátku tohoto vlákna pro přední LED a zadní obyčejné svítilny. A poslední otázka, svládnu to udělat sám podle těch obrázků? Dělal to už někdo kdo neni vyloženě auto-mechanik, nebo auto-elektrikář?

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj mohol by si mi poradit alebo poslat fotky ako to zapojit u FL ?

Ahoj,
u O2 FL se to zapojuje do centrální řídíci jednotky J519 (nejdeš ji po odstrojení na straně řidiče vlevo dole). na té J519 máš zespodu 3 konektory (A B C) a prostřední bílý (označen B v servisním manuálu) je ten který hledáš. Je to PIN 50. Hned vedle by měl být PIN 49, ketrý je spínaný - .

No dnes jsem to dělal a já vůl jsem to nenafotil. Takže jestli budete chtít zpracuji komlpetní návod na zapojení osvětlení nohou na O2 FL od modelu 2009

swordka

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Ahojte, dnes som cely den montoval osvetlenie na nohy, tak to v podstate mam... chyba mi len jedna malickost, kabel na diagnostiku mam len par dni, tak neviem kde mozem robit chybu. V centralnej elektrike 09, pod kodovanim 07 som dal dlhe kodovanie, zaskrtol osvetlenie noh, dal exit. po zmeneni kodovania mi vypisalo, ze nove kodovanie bolo prijate. Ked som sa vratil naspat do Lcode, osvetlenie opat nebolo zaskrtnute. Kde moze byt chyba?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...