Přejít na obsah

Osvětlení prostoru nohou


Doli

Doporučené příspěvky

Mě to na před FL MR07 s BSG 3C8 937 049E funguje ( viz foto výše ). Nevím teda jak to bude u FL,ale podle mě to taky musí fungovat, protože jak prodejce uvádí v kompabilitě jsou tam i nový Golf VI, Passat B7 atd. a nikdo si na to v referencích nestěžoval. Pokud to někdo bude zkoušet na FL prosím hoďte potom info.

Podle mě je ta cena oproti originálu lampičkám z CC ( cca 370Kč za kus ) víc než dobrá, číňan to má za všechny 4 lampičky z LED ( modrá,bílá,červená barva ) i s kabeláží a konektorama za cca 800Kč - já je vydražil za 440Kč a dorazily za cca 17dní.

 

To sir Mike: podsvícení za jízdy u před FL podporuje pouze výše uvedená BSG

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Potřeboval bych poradit jaké LED žárovky zvolit do originálních Footwell lampiček. Mám to zapojené tak, ze svítí i za jízdy, ale chtěl bych jen decentní bílou bludičku. Podobně jako mám osvit L&K kliček. Cílem je jen ambientní osvit, ne abych viděl při nastupování. :) Našel jsem tento web a tam třeba toto: http://www.smdledzarovky.cz/led.auto.zarovky/t10.w5w/led.auto.zarovka.led.t10.w5w.5.smd.5050.bila

Nicméně vůbec netuším jak se orientovat - síla osvitu, tvar aby to tam pasovalo... Díky za rady ?

Odkaz ke komentáři

Do tychto lampiciek su najlepsie smerove (sided) LEDky.

Ja tam mam uz druhy rok tieto/taketo: http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Auto-Car-Super-Bright-4-SMD-LED-Bulbs-Light-White-5050-T10-DC-12V-/130870130869?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item1e7877b8b5&vxp=mtr ...teda este tie prve, co sa robili bez canbus a stale svietia :)

Svetlo neni moc silne a ani nema modry nadych. Ale nakolko nemam maxik, tak neviem overit ako v noci svietia zajazdy. Ale myslim, ze ked to budes mat za jazdy nastavenych na tych minimalnych 20% (alebo kolko to je), tak vyssie uvedene su presne co hladas.

Len konkretne s nimi nemam skusenost, mam na mysli vydrz, kedze maju canbus chip (aj ked nie moc silny)...

Odkaz ke komentáři

Ja to na MaxiDot zapojene nemam, jelikoz moje jednotka mi nepodporuje origo sviceni Footwellu za jízdy. Takze ja to mam zapojené "natvrdo" tzn. kdyz svitim hlavnimi svetly, svitim i podsvitem nohou. Proto ani nemohu nastavit % pres diagnostiku. Az sezenu jedinou možnou jednotku, ktera je témeř nesehnatelna, tak potom to bude jinak. :) Zatim chci tedy odzkoušet nejake LED s opravdu malou svitivosti. Kdyztak prelepim cernou izolackou, aby to svítilo min. :) Nejaky tip na CZ nebo SK eshop bys nemel? Moc se mi nechce kupovat pres eBay a cekat na to. :)

Odkaz ke komentáři

V CZ/SK shopoch sa moc neorientujem, lebo LEDky kupujem vzdy len priamo z Ciny.

Ono neni problem napr. 2SMD z tych styroch zafarbit napr. klasickou ciernou farbou, kvapnut na SMD vacsiu kvapku a nechat zaschnut. Robil som to tiez tak pred casom nad SPZ :D

 

P.S: pripadne tu: http://auto.bazos.cz/inzerat/45634638/LED-4x-SMD-patice-T10.php

Ale podla obrazka to nie su smd 5050, cize mozu mat modry nadych

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Takze se mi podarilo sehnat posledni predFL jednotku 3C8.....E, ktera podporuje sviceni Footwellu za jizdy. Lze nastavit pres MaxiDot % svitivost. Bohuzel, nelze dokodovat to, ze pri otevreni dveri sviti naplno a po zavreni respektive pri jizde pohasnou treba na 10% (tak jak je to treba v Passatu CC).

Pokusil jsem se i laborovat s nejakymi levnymi LED, ale nestalo to za nic. Napadlo me dat pouze original LED moduly z CC, ale pry je odlisna kabelaz a konektory, coz je skoda.

Zatim mam tedy Footwell nakodovan klasicky a to sviceni pouze pri nastupu.

Odkaz ke komentáři

Noo jsem na tom stejně :( jsem schopen regulovat svítivost při otevřených dveřích, ale za jízdy už jen kolečkem na ovládání osvitu budíků,

Takže bych musel jezdit se ztlumenými budíky :( třeba na 30% aby to dole nešajnilo..

ale věřím že Ferda25 mi to nějak nakoduje aby to při 100% osvětlení budíků svítilo třeba jen 20% na nohy..

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Chalani spojazdnil by som footwell na octavii II predface MR 2007 bez maxidotu (Iba polodot). Diagnostika Elektriky vypisala toto:

 

Address 09: Cent. Elect. Labels: 3C0-937-049-23-H.lbl
Part No SW: 3C0 937 049 E HW: 3C0 937 049 E
Component: Bordnetz-SG H37 1002
Revision: 00H37000 Serial number: 00000004514749
Coding: A9880F0300000000000000000000000000097F075C
Shop #: WSC 00001 001 38215
VCID: 2B55E1278AF0EB46111-807E

Subsystem 1 - Part No: 1Z1 955 119 A Labels: 1KX-955-119.CLB
Component: Wischer SK351 012 0401
Coding: 00063477
Shop #: WSC 00001

 

Popripade co všetko mi k tomu treba?? Dik

Odkaz ke komentáři

Ahoj pojede ti bez problémů. Co vše potřebuješ je tady popsané a návod máš hned na první stránce.

Můžeš taky koupit toto z Číny http://www.ebay.com/itm/LED-Blue-Footwell-Light-Cable-for-VW-Passat-CC-B6-B7-Golf-Jetta-MK5-MK6-Tiguan-/261417377880?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cddb0a058 ( Ebay, Aliexpress ) a máš to v LEDkách včetně kabeláže a pak vše namontovat a nakodovat BSG.

Upraveno uživatelem Tomasoct
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...