Přejít na obsah

Vynechávanie motora 1.8T


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, už som tu písal o problémoch s vynechávaním motora. Po výmene cievky (zap. modulu) vyzeral byť problém vyriešený. Pri tých mrazoch - 15 C mi začal poblafovať 3 válec aj pri zahriatom motore. Blafal presne ako 2 válec pred mesiacom. Takže som vymenil zap. modul a čakal som na zlepšenie - nedostavilo sa. Vyzerá to akoby prechlastávalo tento válec (pre stratu kompresie nevidím dovod, myslím že by to mohol byť obdobný problém ako s 1 válcom predčasom) a sviečka nezapalovala. Skúšal som sviečku vypáliť (modul už je nový), vymenil som ju za sviečku z iného válca a problém stále zotrváva. Myslím, že s novou sviečkou nič nevyriešim. VAG nevypisuje žiadnu chybu. Pri probléme s 1 válcom pred mesiacom mi hádzala chybu aspoň lambda, teraz je ticho. Neveite čo by to mohlo byť?

 

 

Inak filtre, olej a sviečky sú nové. Takisto 3 zo 4 cievok sú nové. A vynecháva válec s novým modulom.

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=6354 link na povodný problém

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Obcas to vynechavalo, na jeden valec. Vacsinou to bolo v zavislosti na pocasi - vlhko blblo to. Až časom to - 3 mesiace zacalo ist na 3 - 2 valce a potom uz sa to dalo odhalit hned. Momentalne motor trha pri vyrovnaných nizsich otackach a pri prvom starte za studena mi zhasne ked nepridam plyn, predtym to nerobilo. Takze auto sama zabava...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Obcas to vynechavalo, na jeden valec. Vacsinou to bolo v zavislosti na pocasi - vlhko blblo to. Až časom to - 3 mesiace zacalo ist na 3 - 2 valce a potom uz sa to dalo odhalit hned. Momentalne motor trha pri vyrovnaných nizsich otackach a pri prvom starte za studena mi zhasne ked nepridam plyn, predtym to nerobilo. Takze auto sama zabava...

 

 

koľko ťa stála tá "sranda" ???

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...