Přejít na obsah

Netopi u spolujezdce


bmp

Doporučené příspěvky

Zdarec pánové měl bych na vás takovou malou otázečku ten servomotorek pro teplo a studeno ke spolujezdcovy má číslo 1K0907 511 B a otázka zní lze tam dát motorek se stejným označením jen s koncovým písmenem C ?Byl by v tom nějaký problém?Děkuji za odpovědi.

Byl jeden je na pravou ( B) a druhy na levou © stranu.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravim, poctive jsem prohledal cele forum, ale odpoved na muj problem jsem bohuzel nenasel, tak snad nezakladam duplicitni tema smile.gif

 

Muj problem je ten, ze OII mi nezavisle na nastavene teplote u spolujezdce fouka ledovy vzduch priblizne o venkovni teplote.

Teplota vzduchu u spolujezdce se nijak nemeni, i kdyz ji nastavim na HI a u ridice na LO, porad to fouka stejny ledovy vzduch.

Kdyz treba jedu dele a obe zony klimatizace mam nastavene na HI, tak vydech u ridicova okna je uplne horky, ze se na nem neda pomalu udrzet ruka, ridicuv vydech uprostred je mirne vlazny a cela spolujezdcova strana je uplne ledova.

 

Auto je Octavia combi 2,0TDI BKD, vyrobena 11/2007.

 

Dalo by se s tim neco udelat svepomoci, nebo budu muset cele auto predat do paratu servisu a cekat, co mi na to reknou?

dobrej, měl jsem to samé na OII 2008 dvouzonový climatronic, a byl to vadný snímač teploty (VAG 3D0907543A), který ukazoval 84 st C i za studena. Výměna cca 2tis + čidlo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ak uz mate klapku von a vylucili ste vadne cidla teploty a nechcete platit 100Eur za novu, staci vymenit vadny potenciometer, ktory sposobuje vacsinu problemov. (V pripade ze motorcek je funkcny). Po nejakej dobe sa vydrie draha na potenciometri a riadiacej jednotke klimatizacie dava nespravne signaly. U mna to vyzeralo tak ze jedna strana bud na plno kurila alebo chladila, popripade pri nastaveni teploty napr. na 22 stupnov pre vodica a spolujazdca bol citelny rozdiel teplot. Robilo mi to prevazne v zime, ked sa oteplilo fungovali spravne. Taktiez bolo v chladnom pocasi pocut ako si klapky hladaju poziciu, vydavali  "cukajuci" zvuk. Po vymene treba spravit zakladne nastavenie klapiek cez VAG.

Nove potenciometre na https://auto.bazos.sk/inzerat/85096038/Predam-potenciometre-na-klapky-klimatizacie.php

ak link nefunguje hladajte "Predam potenciometre na klapky klimatizacie"

 

20180428_153701.jpg

20180421_112432.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...