Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

hunter914

Světla devil eyes

149 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Kdysi jsem tyhle světla viděl na červeé oktě a moc to tam neladilo , ale když tak koukám na tu stříbrnou , tak to nevypadá vůbec spatně . Nejspíš do toho pujdu .

Ale těch peněz :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
dobra cina :palec:

Máš i nemáš pravdu. V číně je vyrobily ,ale na návrh Kopáček - tuning nebo jak se jmenují,min.serie je 1000ks ,takže si to nechali udělat,proto to má homologaci a proto taky jsou ty ledky jsou jen parkovačky.O tomhle je už hodně popsáno,asi nejdiskutovanější lampy :-):-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest houmik

ja vim, kdo je vyrobil, na starym foru se o tom hodne mluvilo :) myslel jsem to spis tak, ze to vypada jako nejaky svetla z trznice a auto to posouva nekam do skupiny "tuzing" :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v tomhle máš pravdu Houmik,že když už to dělali,tak mohli udělat o něco hezčí než tohle......,ale jak jsem psal na tý stříbrný to docela sedí,ale za ty prachy raději origo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo to jo maj. Ale kdo ti řekne když tě zastaví že to k tomu neni když uvidí pruh LED přímo ve světlech? Já myslim že to v poho půjde použít na denní svícení i bez pokut :angry: aspon sem už s tim viděl jezdit plno lidí.

Upraveno uživatelem Sentinel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

...myslím,že se tím už někdo zaobírá,ale LED co tam použili nemají ani náhodou takovou intenzitu svícení jako ty kdyby to mělo být na denní svícení...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To teda nemaj no, ale možná že kdyby jich tam bylo 2x-3x tolik a blíž u sebe tak by to jednak asi bylo hezčí a dělalo by to dojem že je to fakt pruh.....takhle jsou to takový spíš bodovky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ty světla jsou pěkný ale to je tak všechno :huh: před měsicem je montoval znamému a jsou to pěkné shity :huh: výrobce taiwan!!!!! zapojeni světel prohozené mlhovky a tlumená světla, po měsici používání už nesvití 2 diody ktere slouží jen ako parkovačky a ne jako denní svicení a original světla sviti o dost vice a to nemluvim o vypálených parabolách po měsici pouzívání :huh::huh: takže jsou akorát pěkny a to sem si je chtěl taky koupit ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky jsem po nich pokukoval ale opravdu jen pokukoval a řikal jsem si že ta kvalitka bude jinde ale stal se to šlágr a lidi si to tam perou.......a spracování neřeší ?????

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak já je mám ne teda ty taiwan a musim je pochválit zatim...svítí líp jak původní halogeny maj na potkávačky čočky takže to krásně rozprostře světlo a i s HIDkou to neni taková prasárna....jen škoda tech velkejch odstupů ledek a těch černejch proužku na nich no ale jinak jsem spokojenej až najdu foto tak dodám

post-424-1256673908_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sentinel, muzes sem postnout fotky s rozsvicenyma svetlama jak samostatne diody tak i potkavaci s LEDkama prosimte ;) a pokud by to slo tak za dne i v noci (ci pritmi).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.