Přejít na obsah

Volba brzdových kotoučů a destiček


Doporučené příspěvky

Čau chlapi, měl bych prosbu.Potřeboval bych poradit jaký dát kotouče a jaký destičky na svoji octu. Ty kotouče co tam mám teď jsou hodně naprd.Mám octávu 1.9 Tdi 81kw chipnutou na 110kw a ty brzdy jsou prostě slabé..Brzdovka je nová ani to nepomohlo. Mám nabídku na Přední kotouče 280/22 ATE 2352kč sada,přední destičky ATE 1392kč,zadní kotouče 232/9 ATE 1674kč sada,zadní destičky ATE 966kč komplet 6384kč.

 

Přední kotouče Zimmermann 2080kč sada,přední destičky Zimmermann 773kč,zadní kotouče Zimmermann 1216kč sada,zadní destičky Zimmermann 610kč komplet 4679kč.

 

Nebo komplet brembo Max a deskama Textar za 4700 Kč... Mohl by mi někdo poradit tak nejlépe to spárovat. Díky moc

Odkaz ke komentáři

ja mel Brembo (rada pod maxama) + desky Textar a vyborny :palec: dokud jsem nezvysoval vykon, tak to stacilo, ted uz bohuzel ne. Takze jak pise najmis, na jare me ceka upgrade brzd :D

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

jo, presne tak... a ty tehlice jsou prave nejvetsi problem :palec: brzdy samotny sezenes a nejsou zase tolik drahy, ale za tehlice to je nekdy darda. Jinak budu mit na prodej komplet 280 mm predky, k tomu dam druhy trmeny (kdyby nekdo chtel) a klidne prihodim i predni + zadni desticky, jety asi 3000 km. Kolik bych za to mohl dostat? :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

kdybych volil mezi TRW a Zimmermann - tak Zimmermann .

 

jinak osobne mam Zimmemann Sport + OE desky - zatím paradni najeto cca 15 000 .

 

mel jsem tu par zakazniku kteri chteji ATE power disk + ATE keramicke desky ( brembo max + brembo desky - myslim ze je take dobra kombinace )

Odkaz ke komentáři
no mam možnost koupit Zimmermann za 816 Kč/ks ve slevě, nebo Lucas/TRW za 852 Kč/ks , nebo ještě sem sehnal ATE za 888 Kč/ks...tak nevim no...osobně sem nikdy TRW neměl,tak nemam právě zkušenosti s touto značkou... Na lepší bohužel momentálně nejsou peníze :-(

 

 

mrkni sem :D http://www.cc-autodily.cz/search/?kod_alt=1J0615301M myslí že je z čeho vybrat

 

ceny lze taky upravit : )

Upraveno uživatelem jELDA
Odkaz ke komentáři

Ja mel Brembo, Brembo Max je vyssi rada. Krome jinyho maji Max povrchovou upravu, kotouce by nemely reznout. Byl jsem ale spokojeny i s tou normalni radou, pokud nemas nejaky vysoky naroky nebo nemas upraveny motor, vzal bych klidne ty normalni. K tomu desticky Textar. :palec:

 

Zimmermann jsme ted objednavali na jiny auto a taky v pohode. Nebal bych se zadny proflakly znacky, jen ty ATE bych si na auto uz fakt nedal...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...