Přejít na obsah

Volba brzdových kotoučů a destiček


Doporučené příspěvky

Čau chlapi, měl bych prosbu.Potřeboval bych poradit jaký dát kotouče a jaký destičky na svoji octu. Ty kotouče co tam mám teď jsou hodně naprd.Mám octávu 1.9 Tdi 81kw chipnutou na 110kw a ty brzdy jsou prostě slabé..Brzdovka je nová ani to nepomohlo. Mám nabídku na Přední kotouče 280/22 ATE 2352kč sada,přední destičky ATE 1392kč,zadní kotouče 232/9 ATE 1674kč sada,zadní destičky ATE 966kč komplet 6384kč.

 

Přední kotouče Zimmermann 2080kč sada,přední destičky Zimmermann 773kč,zadní kotouče Zimmermann 1216kč sada,zadní destičky Zimmermann 610kč komplet 4679kč.

 

Nebo komplet brembo Max a deskama Textar za 4700 Kč... Mohl by mi někdo poradit tak nejlépe to spárovat. Díky moc

Odkaz ke komentáři

ja mel Brembo (rada pod maxama) + desky Textar a vyborny :palec: dokud jsem nezvysoval vykon, tak to stacilo, ted uz bohuzel ne. Takze jak pise najmis, na jare me ceka upgrade brzd :D

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

jo, presne tak... a ty tehlice jsou prave nejvetsi problem :palec: brzdy samotny sezenes a nejsou zase tolik drahy, ale za tehlice to je nekdy darda. Jinak budu mit na prodej komplet 280 mm predky, k tomu dam druhy trmeny (kdyby nekdo chtel) a klidne prihodim i predni + zadni desticky, jety asi 3000 km. Kolik bych za to mohl dostat? :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

kdybych volil mezi TRW a Zimmermann - tak Zimmermann .

 

jinak osobne mam Zimmemann Sport + OE desky - zatím paradni najeto cca 15 000 .

 

mel jsem tu par zakazniku kteri chteji ATE power disk + ATE keramicke desky ( brembo max + brembo desky - myslim ze je take dobra kombinace )

Odkaz ke komentáři
no mam možnost koupit Zimmermann za 816 Kč/ks ve slevě, nebo Lucas/TRW za 852 Kč/ks , nebo ještě sem sehnal ATE za 888 Kč/ks...tak nevim no...osobně sem nikdy TRW neměl,tak nemam právě zkušenosti s touto značkou... Na lepší bohužel momentálně nejsou peníze :-(

 

 

mrkni sem :D http://www.cc-autodily.cz/search/?kod_alt=1J0615301M myslí že je z čeho vybrat

 

ceny lze taky upravit : )

Upraveno uživatelem jELDA
Odkaz ke komentáři

Ja mel Brembo, Brembo Max je vyssi rada. Krome jinyho maji Max povrchovou upravu, kotouce by nemely reznout. Byl jsem ale spokojeny i s tou normalni radou, pokud nemas nejaky vysoky naroky nebo nemas upraveny motor, vzal bych klidne ty normalni. K tomu desticky Textar. :palec:

 

Zimmermann jsme ted objednavali na jiny auto a taky v pohode. Nebal bych se zadny proflakly znacky, jen ty ATE bych si na auto uz fakt nedal...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...