Přejít na obsah

Volba brzdových kotoučů a destiček


Doporučené příspěvky

Tak jsem nechal vyměnit přední i zadní silentbloky ramen a trošku se to zklidnilo,ale ještě to není ono. Měl jsem rozebrané ty třmeny,vyleštil jsem jemným smirkem ty šrouby (ABY TO LEHCE CHODILO) ale trochu to ještě drhne v těch gumách,tak jsem to střiknul trochu vedečkem. Mažete to někdo?No a ještě asi udělám ložiska kol a pak koupím nové kotouče. A není možné, aby to nebylo :-)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem nechal vyměnit přední i zadní silentbloky ramen a trošku se to zklidnilo,ale ještě to není ono. Měl jsem rozebrané ty třmeny,vyleštil jsem jemným smirkem ty šrouby (ABY TO LEHCE CHODILO) ale trochu to ještě drhne v těch gumách,tak jsem to střiknul trochu vedečkem. Mažete to někdo?No a ještě asi udělám ložiska kol a pak koupím nové kotouče. A není možné, aby to nebylo :-)

 

Ahoj.Mohu se zeptat nakolik tě vyšla ta výměna silentbloků.Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

I mě čeká výměna předních kotoučů, Octavia I 1.9. tdi 81 kW, r.v. 2001 facelift.. Prosím o informaci zkušené, jaké kotouče zvolit. Už jsem tam měl originály, teď Meyle a stejně se zkroutily. Zajížděl jsem je opatrně, jezdím velmi rozumně a stejně jsou zkroucené.

Potřeboval bych info od někoho, kdo už na svých kotoučích najel už opravdu něco a může posoudit nebo zde zmiňovaného Jeldu o kotouče a cenu. Hlavně ty, které se asi nejméně vrací reklamacích.

Díky moc všem

Odkaz ke komentáři

Nahod tehlice na 288mm, krouceni kotoucu u O1 neni vetsinou z duvodu kotoucu, ale unavy napravy(silentbloky, cepy, naboj) a projevuje se to ,,vlnenim" kotoucu.

Resi se to bud generalkou napravy(ne vzdy 100% uspech) nebo prechodem na 288mm(pripadne 312mm) l, kde tento jev uz nenastava.

 

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, nebudu zakládat zbytečně nové téma a rovnou k věci. Kupovaný nové desky Textar T 2313101 přední.

Pri montáži předních brzdových destiček jsem si nevšiml, že nejspíš dvě destičky mají plíšek vyšší a dvě nižší. Dal jsem bohužel jednu desku na vnější stranu misto toho, abych ji zacvaknul do pístku. Nevím jestli na tom nějak extra záleží, ale mám na tom už najeto 200 a nic se neděje. Tak jestli raději prohodit, pro klid duše. Destičku se signalizací jsem zacvaknul do pístku takže tuto mám správně. Děláno na 1.9 TDi, AXR 2007. Měl jsem teda za to, že na tom nezáleží jak se tam zacvaknou.  Děkuji za brzkou odpověď. 
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...