Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneu


Doporučené příspěvky

Pokud mas O2 (soude podle vlakna) tak mechanik to vedet nepotrebuje, resp nijak to do jeho prace nezasahuje. Na o2 je sledovani tlaku jen elektronicke.

 

A poznas to jednoduse - mas tam tlacitko "tpms"? Mas -> mas, nemas -> nemas.

 

To zase az takovou pravdu nemas ... nevim sice, jestli to slo i z vyroby, ale ja dodelaval ESP a moje budiky meli podporu TPM pres maxika, tlacitko jsem nemusel uz mit ...

 

jen rikam, nevim, jestli to takhle delali i z vyroby

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Mna len zaujima, ked som to nakodoval cez abs a budiky, potom spravil zakladne nastavenia ci v maxidote to bude v menu alebo ste to, ze sa to da cez maxidot resetovat mysleli, ze len ked tam vyskoci ta hlaska?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři

Mna len zaujima, ked som to nakodoval cez abs a budiky, potom spravil zakladne nastavenia ci v maxidote to bude v menu alebo ste to, ze sa to da cez maxidot resetovat mysleli, ze len ked tam vyskoci ta hlaska?

Dakujem.

Asi ro nestaci ja som to tak isto aktivoval v ABS pptom si musi tu funkciu este povolit v budikoch aby sa ti zobrazovala ale.mne to stale nejde treba prehrat sofr v riadiacke takze ked menim.zimne za letne reswrujem to v ABS :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...

Chci TPMS pouze přes ABS.

Napojil jsem tlačítko, navedl kabely do tlačítka ESP a jeden do jednotky ABS k motoru. Vše podle návodů a snad i OK. Vše origo. koupené v AutoKelly, vč. svazku. Poslední překážkou je pro mě kódování. Očekával jsem, že pouze zapnu PR-7K0 na cestě: 03-Brzdy, 07-Kódování a uberu číslo -16384. Bohužel toto mě nejde. Mám tam pouze dlouhý kód a tlačítko pro kalkulačku dlouhého kódování. Tam jsou dvě volby v dvou různých bytech na zatrhnutí, ale obě na PR-7K6. Zatržení nic nezprovozní.

(Tuto obrazovku v programu nemám. Staženo pouze ilustrativně z netu...)

 

jednotku mám: 1K0907379AH a kódování: 143B400D092200FD281002ED901C0040300000

 

Poradí mi, prosím, někdo jak to zprovoznit v autě? Po HW stránce to už mám vše napojené.

Odkaz ke komentáři

143B400D092200FD281002ED901C0040340000 a ještě si musíš nakódovat budíky

Omlouvám se, ale asi nefunguje.... Kódování jsem vložil a budíky dokódoval. Přidala se mi "01" na konec kódování. Místo "00". Když vložím klíč a otočím do polohy 1, tak se ikona na budících ukáže a za chvilku zmizí, stejně tak, když podržím 2 sec. tlačítko "SET". Po 2 sec. se ozve tón a ikona na budících zmizí.

 

Mám standardně nahuštěno na 2,1. Dnes jsem upustil na 1,5 a jel asi 30km. Pak jsem upustil na 0,9 (guma cca. na ráfku) a ujel po městě asi 3 km. Ani jednou se ikona neukázala a neozvala.

 

Po kódování od tebe jsem jen podržel tlačítko (při standardním nahuštění) a od té doby normálně jezdím. Ozvalo se pípnutí a víc jsem nedělal. Není potřeba nějak "větší" kalibrace v ŘJ?

 

(jediné, co jsem dělal jo, že jsem minulý týden přes VAG odvzdušnil systém po výměně brzdovky. Základním nastavením a natlakováním ABS. Ale to s tím asi nesouvisí a signalizaci tlaku nijak neomezuje).

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Mam OII FL r.2010 + dorobene tlacitko TMP. V ABS jednotke (1K0907379AH) som zmenil kodovanie (byte 16, bit 2) na 113B201C092600FA880D04EC90220041"34"0000 z hodnoty xxxxxx"30"0000. Po stlaceni tlacitka sa nic nedeje, neozve sa ziaden zvuk ani nerosvieti kontrolka na palubovke. Viete mi niekto poradit na ktory pin v ABS jednotke 1K0907379AH (ABS+ASR+ESP) ma byt pripojene tlacitko ? dakujem za radu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mam OII FL r.2010 + dorobene tlacitko TMP. V ABS jednotke (1K0907379AH) som zmenil kodovanie (byte 16, bit 2) na 113B201C092600FA880D04EC90220041"34"0000 z hodnoty xxxxxx"30"0000. Po stlaceni tlacitka sa nic nedeje, neozve sa ziaden zvuk ani nerosvieti kontrolka na palubovke. Viete mi niekto poradit na ktory pin v ABS jednotke 1K0907379AH (ABS+ASR+ESP) ma byt pripojene tlacitko ? dakujem za radu

 

Vyriesene, reset TMPS u mna funguje cez pin. 35 (ABS-1K0907379AH). Predtym mi kabel v origo servise zapojili na pin 7 a tlacitko bolo uplne hluche, fungovalo akurat tak podsvietenie tlacitka default_wink.png, Odksusana aj realna funkcnost TMPS, pri odpusteni jedneho kolesa na 1.5bar to po cca 1km detekovalo chybu, po resete tlacitkom vsetko OK. Vychada mi z toho, ze pre OII FL a pri jednotke ABS+ASR (26-polovy konektor) je reset TMPS na pine 7 a pri jednotke ABS+ASR+ESP 1K0907379AH (47-polovy konektor) pin 35.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...