Přejít na obsah

Škoda Citigo - Nová malá škodovka


Doporučené příspěvky

Nejmenší škodovka se nejspíš začne vyrábět letos v říjnu. Informuje o tom Mladá fronta. Automobil, který ještě oficiálně nemá jméno, se bude kompletně vyrábět v Bratislavě. Podobné auto bude vyrábět kromě VW i Seat.

Více info ZDE

248925-top_foto2-pje4x.jpg

... z této studie VW Up by měla výcházet i nová Škodovka

Upraveno uživatelem 160R
Zmena názvu témy podľa požiadavky
Odkaz ke komentáři

no na to jsem myslel, škodovka ho nebude potrebovat jelikož je to zakaznici nebudou podle mne kupovat, menši auto než fabie fakt nema moc smisl :P

 

momentalne ma škodovka modelovou radu udelanou dost dobre, fabka jako male auto, verze combi (pripadne sedan) neco jako alternativa loganu, thalii a podobnym levnym modelum, pak octava ktera muže bit i nižši stredni i stredni trida, pak superb, maji to docela velmy rozumne pokryte akorat co ji podle mne chybi je MPV :smich:

 

ale to ji VW určite nedovoly :smich:

Odkaz ke komentáři
pokud to bude takove male prditko jako UP tak fujjjj!!!

 

vzhledove ten UP je docela povedenej ale proste škodovka podle mne ne potrebuje takovej model :smich:

Taky si myslím, že tohle u nás moc nepochodí - možná si to koupí pár firem na rozvoz pizzy, ale Češi co furt něco někam stěhují, milují combi kvůli prostoru, takže tohle bude letět jinde, ale v našich končinách jich bude jezdit jen pár.

 

no na to jsem myslel, škodovka ho nebude potrebovat jelikož je to zakaznici nebudou podle mne kupovat, menši auto než fabie fakt nema moc smisl :P

 

momentalne ma škodovka modelovou radu udelanou dost dobre, fabka jako male auto, verze combi (pripadne sedan) neco jako alternativa loganu, thalii a podobnym levnym modelum, pak octava ktera muže bit i nižši stredni i stredni trida, pak superb, maji to docela velmy rozumne pokryte akorat co ji podle mne chybi je MPV :smich:

 

ale to ji VW určite nedovoly :smich:

Myslím, že MPV se chystá - už kdysi se objevily fotky a mluví se o verzi Yetiho pro 7, což by při pohonu 4x2 jistě jako MPV bylo.

 

přesně podle mě potřebuje škodovka MPV a pickup jako sůl :smich:

 

ale jako tohle se může hodit do města nebo nějakejm firmám který jezděj jen po městě a nevoz moc nákladu :smich:

Pickup si myslím taky chybí, Formany a Felicie Pick Up u nás byly poměrně in.

Odkaz ke komentáři

no ten Yeti muže byt zajimavy (videl jsem negde foto) ale spiš by to htelo opravdovej MPV (neco jako Sharan, možna trošku menši, aby konkurovalo treba renaultu scenic a pod.).

 

A to za pickup je pravda, ono totiž od felicie a favorita žadny pickup nebil, krome tech praktik fabii, takže by to pro škodovku byla trefa, ale jak potom dopadne caddy?

 

A k tomu malemu, si nemislite že by nejaka škodovka konkurovala 107 a smartu? A delat model pro rozvaženi pizzi, no to neni zrovna nejrozumnejši. Proste procento lidi ktere upuji takove minivozy je male, jsou to bud nejake trendovky, modni kriky nebo rozvažeci vozy (pizza, fast food, reklamni vozy .....). lepši investovat stejne penize do pickup-u a pak se treba za rok maximalne dva uplne pripravit pro poradne MPV :lol:

Odkaz ke komentáři

nepotřebuje? cháá se podívejte na prdítka z Kolína jak jdou na odbyt.

Pro někoho je i Fábka dost velká...takže je to logický. Navíc konkurence povětšinou mrňouse už dávno má

 

 

Z nabídky motorů tam budou 1,0 HTP - 1,2 TSI 63kW - 1,2TDI CR

 

no ten Yeti muže byt zajimavy (videl jsem negde foto) ale spiš by to htelo opravdovej MPV (neco jako Sharan, možna trošku menši, aby konkurovalo treba renaultu scenic a pod.).

 

A to za pickup je pravda, ono totiž od felicie a favorita žadny pickup nebil, krome tech praktik fabii, takže by to pro škodovku byla trefa, ale jak potom dopadne caddy?

 

A k tomu malemu, si nemislite že by nejaka škodovka konkurovala 107 a smartu? A delat model pro rozvaženi pizzi, no to neni zrovna nejrozumnejši. Proste procento lidi ktere upuji takove minivozy je male, jsou to bud nejake trendovky, modni kriky nebo rozvažeci vozy (pizza, fast food, reklamni vozy .....). lepši investovat stejne penize do pickup-u a pak se treba za rok maximalne dva uplne pripravit pro poradne MPV :rolleyes:

 

Příští generace Roomsteru bude pojatá jako větší MPV...tedy prý...

Odkaz ke komentáři
nepotřebuje? cháá se podívejte na prdítka z Kolína jak jdou na odbyt.

Pro někoho je i Fábka dost velká...takže je to logický. Navíc konkurence povětšinou mrňouse už dávno má

Mě se zdá, že jich moc nevídám, ale třeba je jen ze svého nadauta, jak tu někdo říká oktě, přehlížím :-D

Odkaz ke komentáři
No tak s cenou to bude jako vždy potíž že ano...

 

Fabka začíná na 190 000, takže kdyby toto začínalo na 160 000 s 1,0 HTP..tak by to nebylo špatný.

 

podle mne je to moc maly cenovy roydil, a určite bych priplatil za fabii pokud by se ceny pohibovaly v takove relaci.

 

Proto rikam že je to blbost takovej model, ale gdo vy, možna nemam pravdu, možna ano, to uvidime až ho (jestly bude) prodavat!

Odkaz ke komentáři

no ja vym co hteji!!!! Nastupce modelu Lupo/Arosa, ted me to napadlo. Ale gyž se človek podiva že tyto modely nebyly zrovna bestselery tak nevym proč jdou zaze to toho. Jinak to mezy fabii a octavii bude neco jako nastupce fabie sedan protože tu současnou fabii nelze predelat na sedan :palec: To už je dobrej tah, ješte lepši bude to MPV :P V takovem smeru ma jit škodovka a ne vyrabet neco maleho, trendoveho, ktere bude stat skoro jak fabie a pritom nenabizi ani pulku toho co fabie nabizi. Menši auto než je fabia fakt neni treba :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tu nejde o to ci sa to niekomu paci,alebo nie,ale ide o ovladnutie trhu,zoberte si napriklad niekoho,kto je zatazeny iba na skodovku a skodovka take auto nevyraba,musi si vybrat medzi vw,alebo fiatom,napriklad,a co ked si vyberie ten fiat? idu peniaze prec z koncernu,preto to bude mat aj skoda,takze ten zatazeny na skodu si kupi skodu a peniaze su doma,aj vw,a otazne je ci sa VW UP bude ponukat aj na nasich trhoch! podla mna je to dobre

Odkaz ke komentáři
no nevypadá to rozměrově tak zle.. ale koukám že kola jsou uchycený jenom 4 šroubama... to nic moc na tunění :smich:

Chceš kola z miniškodovky dávat na svou nebo co :smich:? Přece jsi nečekal, že takové miniauto bude mít disky 5x112 :-)

 

 

tu nejde o to ci sa to niekomu paci,alebo nie,ale ide o ovladnutie trhu,zoberte si napriklad niekoho,kto je zatazeny iba na skodovku a skodovka take auto nevyraba,musi si vybrat medzi vw,alebo fiatom,napriklad,a co ked si vyberie ten fiat? idu peniaze prec z koncernu,preto to bude mat aj skoda,takze ten zatazeny na skodu si kupi skodu a peniaze su doma,aj vw,a otazne je ci sa VW UP bude ponukat aj na nasich trhoch! podla mna je to dobre

Jj, smysl to dává, jen na to nejsme u škodovky zvyklí.

Odkaz ke komentáři
tak tady jsou první fotky tohoto minivozu - doufám, že takhle to vypadat nebude, je to jak sprsklá OII :smich:

 

Ted,až když jsem viděl ty fotky,jsem si uvědomil,že jsem tyhle zakamuflovaný auta už několikrát potkal.Bylo to ke konci roku,vždy v noci a jezdily pokaždý tři auta.Tankovaly na OMV a vždycky čekaly až bude prázdno a budou tam jen oni.Škoda,že sem je nezkusil vyfotit.Myslíte,že to mohly být škodovky?

Upraveno uživatelem petr07
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...