Přejít na obsah

Škoda Citigo - Nová malá škodovka


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Včera jsem ji viděl u Vrbové Lhoty u D11 asi s ní uvízli taky v zácpě, sjížděli z ní a tam to zalomili do křovisek, měla v doprovodu nějaký Superby a OII (asi 4) bylo to celý zakrytý maskováním a pod tím prosvítal bílý lak s květinovým vzorem (klikaté čáry aby nebylo poznat tvar). Spěchal jsem díky zdržení na dálnici, tak jsem nelovil foťák.

Odkaz ke komentáři

me se nelibi ani jeden. Mozna ma Skodovka o neco hezci predek, ale se zadnim-bocnim oknem zase boduje VW.

 

P.S. Nechtelo by to prejmenovat vlakno na Gitygo misto city car, kdyz uz vime jak se ten malej skret

jmenuje

 

EDIT > to byla rychlost :palec: diky

Upraveno uživatelem buml
Odkaz ke komentáři

Premenované podľa požiadavky.

 

Mne osobne sa ale nepáči, ten nový predok na to proste nesedí. Naopak zadok je krajší, než má Up. Za úplné faux pas ale považujem fakt, že napriek tomu, že sa má vyrábať v Bratislave, u nás začne predaj až na jeseň 2012 - teda rok po začatí sériovej výroby :wallbash:

Odkaz ke komentáři

kamos co jezdi pro skodovku rikal ze uz ji videl na zivo jezdit ve skodovce. bylo to prej na plechacich a prej neco hroznyho.. nevim... muj nazor je ze by to mohlo byt hezci. alespon dodrzet to bocni zadni okno jako ma Up! a bylo by to celkem fajn... nevite kde se ma predstavit? na skoda-auto pisou ze vice info 29.9. ve 14:00... ale kde? chtel bych se tam jet podivat :D

Odkaz ke komentáři

Máš asi pravdu, ovladače topení rozměrově vypadají stejně,možná jsou jen lehce tvarově upravený kvůli tomu chromovýmu lemu. O ovladači světel nepochybuju vůbec. Ten je v autech VW nejmíň 15let.

Ty čudlíky topení s chromovaným lemem chci do svého AEEčka ! HNEEEEEEEED :D

post-1406-0-22259600-1317161018_thumb.jpg

počkáme si chvilku a pek vypleníme nějakého mrňouse. Ale vypadají fakt dobře. Snad budou pasovat :palec:

 

U mě osobně nějaké emoce předešlé modely zbuzují. Ale tohle. Prostě auto.

Ale zase chápu, že nevyvíjeli nové auto, ale roubovali ksich na Upa. Takže je to kompromis, převážně účelový.

 

Hlavně z toho zadku mám husinu.

 

Jsem zvědavý na cenu.

naživo ale ten zadek zase nevypadá tak špatně B)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Máš asi pravdu, ovladače topení rozměrově vypadají stejně,možná jsou jen lehce tvarově upravený kvůli tomu chromovýmu lemu. O ovladači světel nepochybuju vůbec. Ten je v autech VW nejmíň 15let.

Ty čudlíky topení s chromovaným lemem chci do svého AEEčka ! HNEEEEEEEED :D

post-1406-0-22259600-1317161018_thumb.jpg

 

Něco z ETKY pro TomášeT :D:

post-1406-0-88208500-1320095121_thumb.jpg

Hádej, jaké číslo má ovládání topení u OI ? 1U0 819 045 resp. 1U0 820 045 (+kód podsvětlení)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...