Přejít na obsah

Navigace


zabiak

Doporučené příspěvky

za ty aktualizace snad musis platit, ne? ;) s tema par eurama na rok nemam problem... ale ze by se to aktualizovalo jen tak zdarma, to se mi nezda. Jako mapy se ti doplnuji, to asi jo, ale urcite ti neprijde nova mapa na 2Q 2010 :lol:

Odkaz ke komentáři

ted jsem ji tak 2 mesice nepripojoval, ale neni to nahodou 9.90 na ctvrt roku? :lol: protoze ty mapy vychazeji ctvrtletne prave

 

jinak ve vsem ostatnim souhlasim ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
No ono ty mapy není špatný občas aktualizovat :-D třeba nová část dálnice směr kroměříž a v navigaci jedeš polem (samozřejmě, že z logického hlediska nepotřebujete navigaci na dálnici, ale... )

 

Já vždycky do Garmina stáhnu jednou za rok nový mapy ( Garmin city navigator Europe NT xx) a v pohodě, nikdy žádnej problém jak řikám

Záleží to taky na navi já tam ten novej úsek D1 z Kroměříže mám ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

momentálně zkouším jezdit podle tel. NOKIA 2710navigation edition..............a zatím pohoda.....jen je škoda že není možné zadávat cíl podle souřadnic.....

a v časopisu "svět motorů" kde byl test všemožných navi tak obstála hoodně dobře....za 2,5tis to šlape pefektně a všechno potřebné do auta je v balení

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Navigáciu používam len občas, pretože jazdím väčšinou známe trasy, kde by som nemal zablúdiť :lool:

Inak mám iGo8 a každý polrok nahodím nové mapy z warez fór. Spokojnosť je, lebo iné som neskúšal a nemám s čím porovnávať :P

keby bolo kde jednoducho stiahnuť na SD, tak možno skúšam.

tu je moja uvítacia obrazovka :

post-3850-1285658429_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

trosku prispejem ,necital som cele vlakno ale skusenosti mam s mio moovM400 tzv,tatu.

dobre rychle , niekedy az moc ,niekedy na krizovatke prepocita trasu a tym vas zmetie .

Teraz som riesil GPS do Londyna pretoze mam len CEU mapy tak mi kamos napokon dal IGo do PDA telefonu a maximalna spokojnost.

Asi odblokujem Mio a dam tam IGO viac moznosti a presnejsie mapy.

Dalsia moznost ak niekto cital o mojej octavke tak som kupoval LED svetielka do interieru a nahodou na tom webiku maju aj GPS s 600mhz procesorom 5'' za prepoctu 1600kc fajna cena myslim , 4GB interna pamat tak idem asi do nej :lol: predavam MIO :P)))

tuto priklad co idem kupit :D http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.30501~r.16924224

Odkaz ke komentáři
Dalsia moznost ak niekto cital o mojej octavke tak som kupoval LED svetielka do interieru a nahodou na tom webiku maju aj GPS s 600mhz procesorom 5'' za prepoctu 1600kc fajna cena myslim , 4GB interna pamat tak idem asi do nej ;) predavam MIO ;))))

tuto priklad co idem kupit :blink:http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.30501~r.16924224

 

Nečekej od toho nějaké zázraky má to jen 64MB RAM což je úplný základ pro solidní běh IGO a dalších a nato jakou to má obrazovku tak nic moc rozlišení. Na Aukru se dají sehnat lepší kousky, cena teda trošku vyšší.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Máte někdo zkušenost s nějakou konretní navigací z Číny? Dík za odpověď

 

Pouzivam Dynavix (povod Cina vydavana za cesky/polsky/nemecky vyrobok podla predajcu). Povodny SW, ktory casto skoncil chybou a dokazal zrutit aj WinCE a mal iba tri krajiny isiel prec. Teraz mam Sygic. Navigacia ide 2mesiace iba s vypinanim disp. Ani jedno sopadnutie SW ...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pred tremi lety jsem koupil NAVIGON (ted nevim typ) za 8tis

Pri pripojeni k pc si to stahne aktual mapu ci cokoli co je k aktualizaci

Ma to RDS-TMC tak o kolone vim dopredu (vyuziti mimo Prahu) Da se cokoli nastavit vcetne rychlosti mesto, silnice, dalnice

Pri zapnuti trva tak no par sekund nez naskoci Jednou jsem cekal snad tri minuty a to proto ze nebyl na pc a hledal satelity

 

 

Kdyz mi ji ukradli tak jsem sel koupit tu samou tak moc jem spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...