Přejít na obsah

Krádeže


Doporučené příspěvky

Jar-da má pravdu ;) Parkuju v garáži a mám to hlavně pojištěný proti krádeži, a už jsem takto zahcránil kaošovi peníze (auto bohužel ne) typická škdovka OI kombi Elegance 81kw nafta a za 4 měsíce byla pryč. Naštěstí jsem ho navrtal do pojistky a skoro celá částka mu byla vyplacena. Takže to je asi jediný co má smysl a co 100% funguje, jak už tady bylo psané, pokud to nějakej profík chce, tak si ho veme a je jedno jak kde co a jak, ale samozřejmě s takovouto výbavou nepujde na OI že :D

Odkaz ke komentáři

4 shotik

nevím zda tam vozidlo stálo, nebo stojí, nicméně způsob práce a technické vybavení zlodějů vozidel mi je známe a výše popsané není fikce, ale bohužel skutečnost. Mohl bych popsat spoustu dalších způsobů jak odcizit vozidlo, ale určitě by to nebylo ku prospěchu věci. Přeci jenom na fórun nechodí jen slušní lidé a srdečně založení příznivci značky.

Rusicka na oblast 2km v krabici? ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím všechny,

 

mám zkušenost s nedávnou krádeží služební oktávky II, 77 kW 1,9 combi:

Mám podezření, že auto bylo vytipováno při servisu, lépe řečeno při chip-tuningu.

Jednoduše si auto prověřili, zda je v dobrém stavu a poté ho po několika týdnech ukradli.

Příp. ho vybavili nějakým sledovacím zařízením, aby věděli, kde je.

Má někdo podobné podezření?

 

Díky za názor.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Taky si myslím, že pokud někde strčíš auto do servisu na dopoledne ne-li celý den, tak mají možnost si auto kompletně připravit na odcizení a ty o tom ani nebudeš mít tušení. Klidně si dokódujou další ovladače a chipy, případně bloknou immob. Následně už jenom vymění zámky (vždyť kompletní sada zámků, dvou klíčů a dálek stojí 1800). Potom už jenom udělaj fal. papíry a mají auto na prodej. Je to asi jen o prověření a důvěře k servismanům. Kdysi se říkalo, že dieslové O1 jezdily po první garančce v autorizáku do týdne na výlet do Ruska.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Trošku odlehčím tuto vážnou tému...

 

Po týdnu na Slovensku jsem dojel domů a šel za sousedem mechanikem, jestli platí domluvená výměna oleje. Jenže ten začal s tím, že mi prý oktávku ukradli :lol:

Že to má od mého strýce, kterému to řekl nejmenovaný pán z dědiny. A tomu pánovi to sdělil jeho syn, kterému jsem to prý psal já :blink: Už s ním ani nejsem pořádně v kontaktu...

 

Měl jsem mu psát, že mi ukradli moji černou oktávii... :huh: Však ani nemám černou :D

A pak mi to došlo :) Na FB jsem sdílel příspěvek, kde byla odcizená černá postmanova oktávie..

 

Ten lolek si to asi pořádně nepřečetl nebo nechápe sdílení cizích příspěvků a myslel si, že jde o moje auto.. :rolleyes:

 

Tak doufám, že jsem si "odcizení" vozidla odbyl a už mě nepotká ;)

No kdyby to aspoň pomohlo Postmanovi...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak nevim, jestli se mi vcera postestilo nebo ne, ale vecer jsme stal u Ohrady v Praze asi hodinu a pul. Pri navratu stal u auta takovej klucina s telefonem v ruce a fotil si moje auto jak je zaparkovany a i interier. Kdyz jsme ho na dalku videl, tak jsem zamknul auto a on ani nazareagoval. Kdyz jsem prisel bliz tak sedl na kolo a na cervenou projel pres krizovatku a ani nemrkl, takze asi to byl typar aut, kdyz tak rychle ujizdel, nebo si proste jen fotil auto? Kazdopadne vim, ze zrovna na tomhle parkovisti u ohrady se octavky kradou jako o zivot.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Kolegovi zpráce teď vykradli oktávku. Odemknuli jí tak že zastavily vedle ní a normálně blikly blinkry a auto se odemklo centrálem a to nemá zámek! jen záslepku. Vykradli mu veci z kufru a odjeli. Stalo se to u marka na stodůlkách. Zloději jezdí čenou audi se zatmavenými skly a brněnskou SPZ (pravděpodobně 8B8 33 73) . popojíždějí po parkovišti z jednoho místa na druhé a koukají co kdo nechává v autě. Takže bacha na své miláčky :)

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ukradené poklice

Tak si dnes ráno šinu na parkoviště k autu a míjím černou oktávku bez poklic.V duchu si řikám "kup si na to poklice čoveče, vypadá to hrozně" a jdu dál.Po pár metrech je mi divný,že nevidím svojí černou.Začíná mi docházet, že ta octa bez poklic byla celkem umytá, což u nás další tři parkující černý jsou furt jak prase.Tak otočím krok,vracím se a jak přicházím blíž, už vidím svojí RZ.Takže nakonec ten nekulturní mamlas bez poklic jsem já.Nejdřív jsem strašně nadával, ale pak jsem byl rád, že to byly jen poklice a né celý auto.Poklic je sice škoda, byly to zánovní DRIVE bez škrábance, ale celý auto by byl průšvih.Policajti mi řekli, že objasněnost poklic je 0%, ale aspoň jsem jim zvednul statistiky.Kamerovej systém k ničemu, rozlišení mizerný a navíc jim to už nějakou dobu nenahrává, prý je to v řešení.Tak přemýšlím, jestli koupit nový origo nebo tvrdej plast za 1/3 ceny.Takže už taky patřím mezi okradené,ale naštěstí jenom takhle a budu rád když u toho zůstane.Přeji všem hezký den.

Odkaz ke komentáři

RE: Ukradené poklice

právě jsem se vrátil z vyjížďky, z vedlejší vesnice,kam jsem byl pozván policií.Stopli dva čmoudy s plným kufrem poklic.Moje sada tam byla jedna, celkově sad deset.Čmoud od volantu tvrdil, že jim poklice dal strýček, který je přivezl z německa, kde je prý koupil.Všechny byly špinavé,jako právě sundané z auta,takže pochybuju, že by je někde koupil.Neznám nikoho, kdo prodává špinavé věci, snad jsem jen světa neznalý a těm klučíkům opálenejm jenom křivdím.Jen pro info: stopnuté auto plné "asi" kradených poklic byl ford fokus kombi jedničkové řady, barva pastelová modrá s blinkry v nárazníku a RZ 2K3 2727.V předním nárazníku chybějící krytka háku.Při pohledu ze předu nárazník přední nárazník prasklý nad pravým horním rohem značky.

Bohužel jsem nemohl prokázat, že poklice jsou moje, neměl jsem je zevnitř nijak poznačené.CHYBA.příště si tam pájkou vypálím číslo RZ.

Jinak dobrá práce policie, je vidět,že se na to nevykvajzli.

Takže když na karlovarsku uvidíte tohle auto, tak zbystřete.

Hezký den všem.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To je uplně neuvěřitelné jak se dneska dá zjistit na internetu téměř cokoliv .. třeba ty jsi napsal že bydlíš v malé vesnici tak mi to nedalo kouknul jsem na tvůj profil tam je odkaz na webové stránky na těch stránkách je kontakt na tebe .,. až mě to občas děsí co si každej dokáže zjistit třreba o mě .. :O ... ale to nepatří do tohodle tématu .. i když možná ano, protože takhle si třeba zloděj dokáže najít tady pěkný auto dohledat si bydliště a navíc když je ten dotyčnej neopatrnej a pochulubí se novým zabezpečením tak zloděj i dokonce ví na co se má připravit .. :O

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Když mojí kamarádce v Praze 3x vykradli za bílého dne Oktavku (navi, klimu) tak se přestěhovala na vesnici. Pak jela do Prahy, přespala v Modřanech. V pět ráno slyší popeláře.... V sedm zjišťuje, že to nebyli popeláři, ale že jí normálně drze auto naložili a zmizeli nezmámo kam. A to to nebyl nablýskaný mazel, ale služební bojové vozidlo pěchoty. Zasahující policista jí znuděně řekl, že to auto je zcela určitě už za hranicemi a že trh na Ukrajině ještě dlouho nebude nasycený...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...