Přejít na obsah

Krádeže


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Dnes se mi pokusili mého žluťáka ukrást u Lázní Sedmihorky v Českém ráji. Prý to tam je časté, naštěstí se přes zabezpečení nedostali. Ale venkovní zámek neporušený, takže asi chytají signály z dálkového ovládání. Nebo nevím, jak se tam dostali. Tak jen pro upozornění, dávejte se v této oblasti pozor.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Uz zase? Me ji chteli vzit pred cca 5 mesicema. Tak ji musim davat znovu do garaze:-)

 

 

JJ hned ji tam schovej!!! Dneska v noci zase superb v nivnici a octavia II v Korytné, předevčírem v Ratiboři u Vsetína octavia II facelift (r.v.2010, naj. 80tis. km :( )....takže už se krade i na vesnicích...pravděpodobně nájezdníci z SK!!! Vše během noci. Jedna odcizená se našla odstavená v Holešově

Odkaz ke komentáři

Me ji chteli vzit ale asi je nekdo vyplasil, nebo tim ze jsem mel dojezd 0 na nadrz, nechtelo se mi vecer tankovat a v garazi jsem mel veci tak jsem nemohl schovat. Ted uz poctive schovavam. Policie to uzavrela ze nenasla vinika. Bylo to v noci, v ulici nejela svetla. Idealni podminky. Za tu noc zmizelo 5 octavii v okoli co ji chteli vzit me, mám známeho kamarada od policie a zjistoval mi to. Kdyz jsem videl jak jednoduse se dostane zamecnik do auta, tak se vubec nedivim.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

V noci z 6.4. na 7.4. Brno - sever. Pokus o krádež Octavie 1. Dovnitř se dostali zřejmě přes zámek nic nebylo poškozené ale po vložení origo klíčku se protáčel. Uvnitř vylomená vložka spínací skříňky společně s kroužkem imobilizéru - tu si nejspíš odnesl. Povylamované plasty kolem řadící páky a u spolujezdce - zřejmě hledal tajný spínač či něco podobného. Naštěstí se mu díky důmyslnému zbezpečení nepodařilo nastartovat. Tak dávejte pozor v teto oblasti.

 

Edit: ještě mi ten parchant odnesl krytku OBD zásuvky :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nevím jestli to někomu pomůže, ale třeba ano.

 

Dnes v Třinci kolem půl 2 odpoledne došlo k pokusu o krádež, majitel si toho všiml, měl auto před barákem. Než dojela policie, tak utekli.

 

Popis: jeden měl tak 180cm bílé pleti a skoro holohlavý. Na sobě měl modrou bundu a džíny. Druhý měl tak 170-80,snedsi kapku při těle,černé vlasy (na sobě měl batoh, černou tmavší bundu a tmavé kalhoty.

 

Já si pro jistotu auto zavřu do garáže. Třeba to někoho z tohoto regionu donutí schovat do garáže nebo kdyby se Vám náhodou motali kolem auta lidé výše popsaní tak budete vědět která bije.

 

Jak říkám, nejspíš to nepomůže, ale člověk nikdy neví, svět je strašně maličký :)

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zdar chlapi, tak neviem ci sa mam zacat obavat, ale dostal som info od suseda, ze sa mi v noci cca o 1:30 motali nejaki zmrdi okolo auta a fotili si vin.....privolal aj policiu, ktora dosla a nic nezistila...jasne, fotenie nie je zakazane....ani neviem, ci ich prichytili, ze v zazname to policajt nevidi, ked som im volal...

 

Tak mam nervy a kazdu chvilu som na okne, parkoval som pritom pred panelakom pod lampou, na ktorom mame 7 kamier, zachytavaju cele parkovisko, zaznam policajtov zatial nezaujima,kedze sa v podstate nic nestalo...

 

Myslim, ze si idu cez vin overit vybavu a zvazit, ci pojdu do toho...dvaja zmrdi na striebornej fabii...musim suseda odchytit,ze co je na zazname vidiet, spz by tej fabie by sa hodila....mam tam zeder, tak ma hadam podrzi...

Odkaz ke komentáři

Čerstvá skúsenosť teraz z marca - v priebehu 2 nocí z našej ulice zmizla jedna O3 a jeden G7, oba nafťáky. Manželkinej kolegyni zmizol na najväčšom sídlisku obyčajný Rapid TSI - na parkovisku boli pritom aj iné a podstatne lepšie vybavené Rapidy s xenónmi a sklenenou strechou, zmizol ale tento úplne obyčajný červený Ambition 63kw na zimných plecháčoch...

 

Štatistika krádeží O3 v SR:

2017 zatiaľ za Q1 - 7ks, 2016 - 25ks, 2015 - 43ks, 2014 - 17ks. Všetko TDI, ani jedno TSI! Octavius ja by som bol kľudný, najlepšia ochrana proti krádeži O3 je benzínový motor, aspoň zatiaľ to tak vyzerá :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...