Přejít na obsah

LED osvětlení v interiéru


kully

Doporučené příspěvky

Zenerka by byla naprd, je potreba dat do cesty klasickou diodu ( treba 1N4001 ), preci jen LEDka ma provozni napeti mezi 2 - 3,2V podle barvy a typu. Tohle se vam bez problemu naindukuje po trase sousedicich vodicu - predpokladam, ze problem je nejvice markantni u OII a vsech vozidel, kde neni klasicky povelovy zapojeni spotrebicu +/-. A zejmena u zapojeni LEDky na stridavy obvod je nutne dat predradnou diodu, protoze LED neni stavena jako usmernovac, tudiz by hrozil pruraz.

 

Ohledne probliknuti parkovacek pri zapnuti klicku to muze byt dusledek indukce treba krokovych motorku klimacky, nebo po zabrani cerpadla..

Odkaz ke komentáři

Presne tak.. to blikanie parkovačiek pri zapnutí kľúča je v dôledku testovania žiaroviek.. žiarovku to nestihne nažhaviť, ale LEDka na to zareaguje..

to je v poriadku, robia mi to aj LEDky v smerovkách.. ;)

tiež mám všetky LEDky od Roberta a zatiaľ mi odišla len jedna v osvetlení ŠPZ a jedna predná parkovačka.. ale na to koľko štartujem a najazdím je to maličkosť.. nič nie je naveky.. :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

nechci delat novy tema...nestava se vam ze vam problikavaji a vecne se vypinaji a na desce hlasi nefunkcni osvetleni RZ s LED?

 

Ja mam ty ktery by nemely delat problemy, maji na sobe chladic, ale svetlo mi jakoby poblikava a maxik hlasi chybu, kdyz bouchnu do patych dveri tak to jakoby naskoci nebo uplne zhasne, pripada mi to jako mechanicka chyba :) tak jestli to delalo uz nekomu prede mnou, nez se dneska nastvu a kouknu jestli ty packy to sufitku drzi nejsou nejaky zohybany a proto do nich de blbe proud

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Po delší době jsme spolu s kamarádem přemýšleli co je na Octavii špatně a usoudili jsme, že tma v zavazadlovém prostoru je velká. Žárovky v originál osvětlení jsme již na začátku vyměnili za LED, ale bylo to žalostně slabé světlo. Pak kamarád dostal nápad a takto to vypadá nyní. Celková cena bez práce cca 120,- .

post-28263-0-01626100-1377455312_thumb.jpg

post-28263-0-25056400-1377455379_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po delší době jsme spolu s kamarádem přemýšleli co je na Octavii špatně a usoudili jsme, že tma v zavazadlovém prostoru je velká. Žárovky v originál osvětlení jsme již na začátku vyměnili za LED, ale bylo to žalostně slabé světlo. Pak kamarád dostal nápad a takto to vypadá nyní. Celková cena bez práce cca 120,- .

Zdravím. Kde presne to máš umiestnené?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Čau, já mám dobré zkušenosti s www.ledinterier.cz. Velká výhoda je, že vám ledky pošlou v sadě - nemusíte je googlit po kusech a navíc se zárukou. kol-47.gif Na ebay jsem se už párkrát spálil kvůli záruce, takže už bych do toho nešel.. kol-44.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...