Přejít na obsah

Kontrolka otevření dveří


Doporučené příspěvky

zdravím,

mám octavii 2001,tdi(maxidot nemám) a od začátku mně nesvítí kontrolka otevření dveří. Má to každá oktávka doufám ne tuhle kontrolku? Hledal sem a ohledně tady toho tématu nic moc napsaný není, jenom, že starý palubky mají nějaký kontrolky osvětlený žárovkou a nějaký ledkama a face mají jenom ledky. Tak si říkám, že by odešla? je to sice taková bbost ale mám rád všechno v cajku. :smich:

Předpokládám, že na to nemá vliv zapínání stropní lampičky při otevírání dveří,jelikož ju mám vyplou a jinak normálně chodí.

Odkaz ke komentáři

Proc to umi treba auta z 93 roku a Octa z 2001 by to neumela? Divny, ne... :)

 

Petan: S nejvetsi pravdepodobnosti bude spatny mikrospinac zamku. Kdyz otevres dvere, sviti ti ty svetylka dole na dverich?

Odkaz ke komentáři

Komfortka 2,5 gen. to samozřejmě umí, ale u nižších výbav ta kontrolka není zapojená, ale je tam. Do 5/2001 to měly jenom verze Laurin a Klement (nevím proč?), potom kromě classicu už všechny. Mám Elegance 1/2001 a kontrolku tam mám, ale nezapojenou (uvažuju, že si to nechám aktivovat, páč občas blbě zabouchnu kufr nebo dveře a nevšimnu si toho třebas ani po x km jízdy).

Odkaz ke komentáři

neni to o zapojeni kontrolky ale o komfortce a nevim jak by se zapojovala kontolka do budiku... proste 2.5gen to neumi a 3gen ano... tot vse :D a pokud chces aby to umelo tak predelej auto na 3G, mam pocit ze staci mozky centralu, nebo stahovaxcek to si nejsem jist... na to aby se ti to zobrazovalo na maxidotu ci budiku

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři

To o tý komfortce je podle mě nesmysl. Známej měl Oktávku Laurin a Klement z roku 2000 (ale byl to už facelift) a kontrolka dveří mu normálně fungovala, a neměl žádnej maxidot a ani 3G jednotku. V originál návodu k mýmu autu je v popisu přístrojů ta kontrolka uvedená taky, s dodatkem, že záleží na výbavě -ten manuál je rok vydání podzim 2000. Náš bejvalej Nissan Primera z roku 91 taky uměl ukázat nezavřený dveře a žádnou komfortku ani nic podobnýho neměl.

Jedině že by se do Laurinů dávala novější komfortka už o rok dřív než do ostatních verzí, což je taky blbost.

A zapojit to dodatečně by neměl bejt žádnej problém, jednotka ví kdy jsou otevřený dveře, když rozsvítí nebo zhasne stropní lampičku a neuměla by podobně rozsvítit i kontrolku, která tam evidentně je? Když to umí i 20let starý auto?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...