Přejít na obsah

Kontrolka otevření dveří


Doporučené příspěvky

Mišel: Ahoj mam označení Ambiente, ale je tam téměř vše. Abych tu kontrolku upřesnil ... je to trochu zapeklité. Ta kontrolka šlape pouze tehdy když vyndám pojistku od palubky (budíků - proto je na fotce i vynulován čas) a znovu zandám tak šlape do doby než otočím klíčkem do polohy ke startování pak hned zhasne a dál zas nešlape ..... šlape jen tu chvilku

Schválně to vyzkoušej a dej vědět ... dříve jsem se to pokoušel vyřešit, ale nepovedlo se, podle mě to musí jít nějak udělat aby to šlo pořád.

Odkaz ke komentáři

Takže já mám to samé jako ty - 799AH a ambente, takže dnes zkusím vytáhnout pojistku, zavřu dveře a potom zkusim otevřít. Ještě dnes budu informovat, jak se věc vyvine.

Lukine, děkuju za tip

Odkaz ke komentáři

Žádná předělávka na 3G není potřeba. 2,5G otevřené dveře ukázat umí i bez maxidotu (kontrolka tam je, dokonce snad i s diodou), jenom signál do budíků nejde po CAN, ale klasickým zapojením po drátech, podle mě přímo z mikrospínačů ve dveřích do budíků, takže to možná ani přes tu komfortku nejde. A Škodovka, aby ušetřila pár korun na 1m drátů, dávala do května 2001 tuhle "vymoženost" kterou měla některá auta už počátkem 90. let a třeba Audi A6 už v roce 97 (i bez 3G) pouze do nejvyšší výbavy LaK. Po upgade na 3g komfort systému a šišímu použití CAN sběrnic už nebyly potřeba další dráty, a tak se signalizace dveří objevila i v nižších výbavách Ambiente a Elegance, později dokonce i u Classicu. To je veškerá věda, nic víc v tom není. Zapojit to tedy lze, v nějakém schématu v dílenské příručce by to mělo být popsané. Každopádně je to šikovná věcička a chci jí tam mít. Kdybych nebyl tak levej na autoelektriku, tak si to udělám sám. Takhle budu muset svěřit auto nějakém šikovnému elektrikáři.

Odkaz ke komentáři

No já to taky u svojí Oktávky jako jednu z mála věcí postrádám, jak už jsem napsal, občas se mi stane že nazabouchnu dveře nebo kufr (nechci s tim moc mlátit). A hodí se to i v případě kdy vezu víc lidí, nerad bych aby mi někdo za jízdy vypad z auta :) A docela by se hodila i signalizace stavu vody v ostřikovačích ta byla u starýho Nissana taky. Ale ta jde prý poměrně jednoduše dodělat, kontrolka je tam taky připravená, takže jenom čidlo do nádobky a od něj drát do budíků..

Odkaz ke komentáři

to jsem myslel, ty světla jsem tam už z lenosti nedopsal :)

 

budeš teda nějak řešit tu kontrolku dveří? teď někdy - že bys pak dal echo, já mám zatím v plánu jiný věci

Odkaz ke komentáři

Řešit to budu určitě, ale asi až na jaře. Teď mi něják nezbývá čas. Ale vědět určitě dám, jak jsem pořídil, chci sem hodit i fotky a popis auta, už ho mám přes půl roku a nikdo tady ho eště neviděl-teda ne že bych se chtěl vytahovat :) Ale to až na tom budu mít všechno hotový, chci tam dát eště parkovací senzory a možná pár dalších ptákovin....

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Fakt? MR 2001 listopad myslis r.v. 11/2000? Ja mam 10/2000 a mam 2.5 generaci :D

 

Jen jeste doplním, pokud rika, ze stropní svetylko mu funguje normalne a reaguje na otevírání dveri, tak dle me to neni spatnej mikrospinac. To by se to svetylko nerozinalo.

 

 

Já mám 2/2000,je to face,ale motor agr,staré budíky a komfortka bude asi taky stará :P

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
Guest Crevice

Ahojte, ja mam komfortku 799AH, vybavu L&K, maxidot a funguje mi ukazovanie otvoreni vsetkych dveri, kapoty aj 5tych dveri. Taktiez zvukova signalizacia pri otvoreni dveri za jazdy...rok vyroby 2000. Skoda hadok, niektore auta hlavne z dovozu maju lepsie vybavy ako auta zo SR a CR...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...