Přejít na obsah

prestavba xenony


Doporučené příspěvky

Nazdar, ma tu niekto skusenosti s prestavbou obycajnych svetlometov na xenony? Rocnik octavie 03, cize po facelifte... rozmyslam nad touto moznostou http://www.bi-xenony.sk/bi-xenonove-cocky-h4/ alebo este zapichnut hidky do paraboli, co bude svietit brutalne ale budem oslnovat a drazdit policajtov... tak vraciam sa ku http://www.bi-xenony.sk/bi-xenonove-cocky-h4/ da sa to pekne zamontovat do paraboly alebo budem musiet vyrezat vacsiu dieru? hmmm? Mate s tym niekto skusenosti? Je nejaka ina moznost? Rozmyslal som zapichnut HID do sosovky hmlovky, pretoze svietia dost slabo...

Odkaz ke komentáři
Tady to asi nikdo nema... Proc si nekoupite original xenony a nedate je na auto tak, jak patri?

a tak pre studenta je tych 400 az 900€ co som nasiel na nete viac nez dost... kamarat ma ale HID pichnute v klasickej parabole na alfe, svieti to perfektne trosku oslnuje ale co uz a za mesiac a pol nemal problemy s policajtami...

Odkaz ke komentáři

Honzo urcite kazdy nema na origo xeny ;) a hce skusit s HID-kama...

 

Ja ty co stary obycejne co jsem lakoval do cerne, jem upravil tak ze kldne HID-ky muzu dat do mlhovek a parada :D A dlouho hodim vedle ktere se mozna tak casto nepouzivaji...

 

Ale tedka mam ty origo a ten duhej par s HID-kama udelam abych menil kazdy den jak hci :P ;)

Odkaz ke komentáři
Honzo urcite kazdy nema na origo xeny ;) a hce skusit s HID-kama...

 

Ja ty co stary obycejne co jsem lakoval do cerne, jem upravil tak ze kldne HID-ky muzu dat do mlhovek a parada :D A dlouho hodim vedle ktere se mozna tak casto nepouzivaji...

 

Ale tedka mam ty origo a ten duhej par s HID-kama udelam abych menil kazdy den jak hci :P ;)

 

no mat na nich by som mal ale je mi luto davat tolke peniaze do octavie... pohravam sa s myslienkou cierneho stropu, intercoolera vacsieho a xenony... a viac ani cent do nej... takze... ta sada tych sosoviek. to by bola asi piplacka, ze? No a HIDky v hmlovkach? zly napad? s tym, ze mam pri nastartovani samozapnutie svetiel. Cize vnoci to prepnem na parkovacky a zapnem hmlovky aby policajtov nedrazdilo, ze chodim na hmlovkach? hmm? Nemam tuto problematiku ani trosku nastudovanu tak sa pytam...

Odkaz ke komentáři

Tak sis to auto nemel kupovat, jestli na to nemas penize. Ja vas nechapu... Koupite auto za par korun, ale tou nejlevnejsi cestou se z nej snazite udelat super hyper karu. :D "Trosku to oslenuje, ale co uz..." Ty voe, to je na facku, pojd si pro ni. ;)

Odkaz ke komentáři
no mat na nich by som mal ale je mi luto davat tolke peniaze do octavie... pohravam sa s myslienkou cierneho stropu, intercoolera vacsieho a xenony... a viac ani cent do nej... takze... ta sada tych sosoviek. to by bola asi piplacka, ze? No a HIDky v hmlovkach? zly napad? s tym, ze mam pri nastartovani samozapnutie svetiel. Cize vnoci to prepnem na parkovacky a zapnem hmlovky aby policajtov nedrazdilo, ze chodim na hmlovkach? hmm? Nemam tuto problematiku ani trosku nastudovanu tak sa pytam...

 

No kamo je to na Tobe, ja opravdu nevim jak a co udelaji policajti u Vas. Jako ja buch klidne mohl hodit HID-ky v misto ty H4 ale to by vadilo ostatnim pri jizdi...proto rikam ze do mlhovek hodim HID-ky 4.300K a je to super...

 

Proste nevim co a jak u Vas se muze delat... :D

Odkaz ke komentáři
Tak sis to auto nemel kupovat, jestli na to nemas penize. Ja vas nechapu... Koupite auto za par korun, ale tou nejlevnejsi cestou se z nej snazite udelat super hyper karu. :D "Trosku to oslenuje, ale co uz..." Ty voe, to je na facku, pojd si pro ni. ;)

nie to auto som si nekupil :P urcite by som si nekupil dizel a predohrab ale, tak skoro si auto nekupim z roznych dovodov... ale, tie svetla svietia uplne strasne... slaby rozptyl/dialka. vela casu travim za volantom v noci co taha oci... a dalsia vec v pri tom rocniku a km by si sa cudoval v akom stave je to auto ci zvonku ci zvnutra, nedymi to a ako to ide... dnes na sprite som sa drzal fobie RS nacipovanej na 155koni... ;)

tak preto uvazujem o xenonoch... a ja nekupim nove alebo z buracky alebo neviem skade za 400-900€ ked tie peniaze radsej usetrim na nieco pre mna vyhodnejsie...

*dalsia vec neuznavam tuzing, cipovanie a podobne dristy :palec: radsej kupim poriadne auto s poctivimi konmi co s*rie na emisie a nemusim plastovat nalepkovat sak to pridava vykon nejaky a podobne dristy... staci drahy/dobry lak a drahe/pekne kolesa...

Odkaz ke komentáři
Tak sis to auto nemel kupovat, jestli na to nemas penize. Ja vas nechapu... Koupite auto za par korun, ale tou nejlevnejsi cestou se z nej snazite udelat super hyper karu. :D "Trosku to oslenuje, ale co uz..." Ty voe, to je na facku, pojd si pro ni. ;)

Ja Ty porad rikam najdi si naku holku a nebudes tak pod stresem :P kuwa Ty se nervujes kvuli nicem ;)

Odkaz ke komentáři

Vzdyt do paraboly to dat nemuzes, i kdyby ti to policajt povolil!! Rozptyl svetla je nekde uplne jinde, clonitka zadny... Kde jsou nejaky testy od vyrobcu atd? Jo, ty mozna uvidis lip nez se zarovkou, ale co ty lidi proti tobe? :D Jste prisli uplne o rozum?

 

Mne je uplne jedno, co mas za auto, ty voe. :P Mozna by ses divil tomu mymu. ;) To, ze ti drzi krok s Fabii, to je fakt omluva za to, ze si das do auta HID sadu. Kolik ti je, prosim te?

 

Vlada: Ja se nenervuju, ale sere me, jak si kazdy bere na sebe jeden metr, ale jak jde o druhy, tak je mu vsechno sumak a svoje jednani si omlouva. Nemam na to penize, tak se do toho neseru. Bud at si svetla umyje, koupi novy skla nebo ja nevim co, ale srat tam HIDky...

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Vzdyt do paraboly to dat nemuzes, i kdyby ti to policajt povolil!! Rozptyl svetla je nekde uplne jinde, clonitka zadny... Kde jsou nejaky testy od vyrobcu atd? Jo, ty mozna uvidis lip nez se zarovkou, ale co ty lidi proti tobe? :D Jste prisli uplne o rozum?

 

Mne je uplne jedno, co mas za auto, ty voe. :P Mozna by ses divil tomu mymu. ;) To, ze ti drzi krok s Fabii, to je fakt omluva za to, ze si das do auta HID sadu. Kolik ti je, prosim te?

trosku som to zle napisal, resp... skomponoval... dosiel som sa tu popytat o rady co a ako sa to da spravit... ja chcem auto kde sa citim prijemne a aby som nebol dodrbany po hodine cesty v noci jak kon... ale vidim, ze tu najdem len nervovo slabsieho cloveka...

Odkaz ke komentáři

Ale tady jsou nastoleny nejaky pravidla a ty se snad budou dodrzovat, ne? Ja te okradu a co, taky to bude v pohode? Chcete dodrzovat zakony, ale sami je porusujete, na co si hrajete? :P

 

Ja te zastrelim, nekde zakopu, aby te nikdo nenasel, a pak to bude v poradku? :D

 

lilNoth: ja jen doufam, ze te hned potom chytnou policajti a nebo hned pri dalsi kontrole na STK, to se nasmeju ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
A co Ty mas proti HID gdyz si to negdo vyuzije jak ma bit, na pripad hodi to do cocky, da tam 4.300K pozna to nengdo ze to neni original? Samozdrejmne ne vizuelni... :D

prave preto sa pytam aby to bolo co najlepsie, cize aby to co najlepsie svietilo a oslnovat to tiez nemusi... clovek chce rady a dik... jak u nas ked sa gadzovia na valaľe rozpravaju pri paľenke...

Odkaz ke komentáři
Ale tady jsou nastoleny nejaky pravidla a ty se snad budou dodrzovat, ne? Ja te okradu a co, taky to bude v pohode? Chcete dodrzovat zakony, ale sami je porusujete, na co si hrajete? :P

Ja te zastrelim, nekde zakopu, aby te nikdo nenasel, a pak to bude v poradku? :D

 

No vidim ze jsi denska KO kamarade ;) Ale gdyz jsou ty HID-ky povolene tak co? ;)

Odkaz ke komentáři
Ale tady jsou nastoleny nejaky pravidla a ty se snad budou dodrzovat, ne? Ja te okradu a co, taky to bude v pohode? Chcete dodrzovat zakony, ale sami je porusujete, na co si hrajete? :P

 

Ja te zastrelim, nekde zakopu, aby te nikdo nenasel, a pak to bude v poradku? :D

 

lilNoth: ja jen doufam, ze te hned potom chytnou policajti a nebo hned pri dalsi kontrole na STK, to se nasmeju ;)

neboj sa na STK sa zdrzujem cca minutku kym mi vytlaci tu nalepku ;)

Odkaz ke komentáři

Vladan: a kde jsou ty HID v CR a na SK povoleny? KDE? Najdi si tady temata, kde se o tom pise, vsude se doctes, ze je to prasarna. Lidi, kteri normalne jezdi a maji nejaky soucit s ostatnimi, to odsuzuji.

 

lilNoth: no to jsi "chlap" :D usetris za xenony, abys pak mohl dat stovku chlapikovi na STK, abys vubec prosel...

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

fakt dikes... hladam nieco na nete... snad som dufam, ze na fore nieco sa dozviem a len tu bude niekto buzerovat... JA TAM NECEM DAT DO paraboly silou mocou hidky abo co, si precitaj vsetko co som napisal pekne postupne, ja chcem aby tie svetla svietili tak ako maju..., oslnovat tiez nemusia, policajtov drazdit nemusia a stk neriesim...

 

Vladan: a kde jsou ty HID v CR a na SK povoleny? KDE?

 

lilNoth: no to jsi "chlap" ;) usetris za xenony, abys pak mohl dat stovku chlapikovi na STK, abys vubec prosel...

hmm... nie stovku nie pohybujem sa tak v cenach 0€ :D maximalne hodim mu cez plot pivecko...

Odkaz ke komentáři
Vladan: a kde jsou ty HID v CR a na SK povoleny? KDE? Najdi si tady temata, kde se o tom pise, vsude se doctes, ze je to prasarna. Lidi, kteri normalne jezdi a maji nejaky soucit s ostatnimi, to odsuzuji.

 

lilNoth: no to jsi "chlap" :D usetris za xenony, abys pak mohl dat stovku chlapikovi na STK, abys vubec prosel...

 

ne honziku muj kamarade ja rekl gdyz su povele myslel jsem nebo htel jsem rict gdyby byly povolene jsou nebo ne me to nezajima ale gdyby byli povolene tak co resil bys to?

Odkaz ke komentáři

Vladan: ale ty HID nejsou povoleny, tim cela ta debata konci... az se tady zitra nekdo podiva, napise mu to samy, co jsem psal ja, ze je to prasarna a jestli chce xenon, at koupi original. Je to tady v tolika tematech, ze je az trapny se o tom porad rozepisovat. Neco jinyho je, kdyz si koupi xenon a predela ho na kolecko, tak aspon jsou ty svetla schvaleny. Je mi lito, jestli vam prijde, ze je to nejaky vyhraneny nazor, ale opravdu me to sere, jak kazdej nadava na vsechno, ale jakmile ma sanci, sam zakon porusi.

 

Kdyby byly povoleny, tak je to samozrejme jedno a jezdilo by s tim more lidi, ale ono je to ZAKAZANY.

 

Kamarad to mel nekde ve starsi Lagune, porad mlel, jak to neoslnuje, zastavil ho policajt, dostal den na to, aby hidky vyndal. Kdyz se to montovalo ven a on videl ty svetla zepredu, tak si uvedomil, jak to oslnuje a uznal, ze to tam nepatri. Ale jako chapu, ze si tim kazdy musi projit sam.

 

edit: tady jedno tema

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=2307

 

druhy tema:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...86&hl=hidky

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

1. hadate sa tu ako male deti... HID su NEPOVOLENA uprava, pramo na krabicke maju napisane, ze nie su urcene do cestnej premavky

 

2. HID ma vysoky svetleny tok a tazko to niekto spravi tak, aby neoslnoval oprotiiduce auta!

 

3. o HID v parabolach su tu uz temy, tak preco zakladate nove? Lock... a pripadne pokracujte v uz existujucej teme.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...