Přejít na obsah

Světelný senzor


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Našel jsem vlákno, kde se řeší odpověď na moji otázku, jen to není jednoznačný, tak bych se chtěl ujistit. Mám facelift r.v.2010 a do budoucna bych chtěl dodělat samostmívací zrcátko, dešťový senzor plus auto rozsvěcení světel.

 

Co budu prosím vše potřebovat? Budu muset měnit i sklo? Viděl jsem ten dolepený senzor vedle zrcátka, ale chtěl bych jít origo cestou, tam to se mi nelíbí. Budu muset měnit i BCM když mám eleganci?

Odkaz ke komentáři

Hm, škoda i toho skla.. každopádně to mám pojištěný na 10 tis bez spoluúčasti, takže jediná šance je všechno sehnat, vyměnit, zapojit a nalepit to na toto sklo i když to nebude top. Pak to nechám vyměnit na pojistku a to mi už uznají z pojišťovny a zaplatí origo se senzorem.. lepší, než to teď i vyměňovat :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Mam problem. Už tu bola ta ista otazka položená 2x ale odpoveď som nenašiel, tak sa opytam aj Ja.

 

Mam Octaviu MR 2006 RS.. Mam v tom dažďový senzor, svetelný senzor, zatmavovacie spätne... Ale jedna sa mi o to že keď mam nastavene na AUTO tak mi svietia xenóny aj za slnečná, aj za šera proste stale, neprepne mi to na denne svetenie ktore mam nastavene na hmlovky... Plus som si všimol keď vonku prši a mam pačku do prcej polohy teda na dažďový senzor tak si to robi čo len chce, ked prsi husto stieraju ako o zivot ale ked len jemne mrholi tak tiez stale stieraju ako o zivot, niekedy sa to spomali ale mam ppcit že niekde bude chyba.... Vie mi niekto poradiť čo s tym je??

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

zdravím, mohli by jste mi pomoct s nastavením světelného senzoru?

Po nakodování denního svícení přes mlhovky senzor přepíná mlhovky a xenony podle světla, ale nějak zvláštně... když je tma nebo světlo tak to maká dobře ale má problém s šerem.

Po nastartování na slunci se rozsvítí mlhovky, po vjetí do tmavšího prostředí se rozsvítí xenony (zatím to funguje jak má) ale po vjetí znovu na slunce se nezapnou mlhovky zpět hned ale po hrozně dlouhé době a někdy vůbec. musím přepínač dát na parkovačky pak zpět na auto a potom už mlhovky svítí...

 

chtěl jsem nastavit tu citlivost a druh okna, ale nemám popisky s koncovkou .sxp které po mě LCode chce... mohl by se mi někdo podívat na to jak to mám nakodované? Nebo kdyby mi někdo poslal popisky na to krátké kodovani...

 

zde je výpis centrální elek.

Address 09: Cent. Elect. Labels: 3C0-937-049-30-H.lbl
Part No SW: 3C8 937 049 E HW: 3C8 937 049 E
Component: Bordnetz-SG H54 2602
Revision: 00H54000 Serial number: 00000005731289
Coding: E18E8F131004140043110D0000000000000000065C10000C000000000000
Shop #: WSC 73430 790 12345
VCID: 3365F94E52956586591-8066
Subsystem 1 - Part No: 1Z1 955 119 C Labels: 1KX-955-119.CLB
Component: Wischer 270508 022 0601
Coding: 00055223
Shop #: WSC 73430
Subsystem 2 - Part No: 1K0 955 559 AH Labels: 1K0-955-559-AG.CLB
Component: RLS 040608 054 0402
Coding: 00471277
Shop #: WSC 73430
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...