Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

111 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

V Sobotu jsem dodělal nivelaci s afs a nakodoval, funguje naklápění i natáčení. Teď bych rád dal dokupy tu jednotku 09. Prosím o radu jaké kodovaní.

4x elektrické okna, vyhřívané sedačky vpředu, columbus, elektrické zrcátka, elektricky sklápěné, vnější podsvícení nástupního prostoru, tempomat, zadní čidla, rozjezd do kopce, snímač deště, denní svícení + mlhy, chci corner, teď už i Xenony s afs.

Už když jsem to koupil to bylo nějaké dodrbkané, teď mi nechce přepínat light senzor mezi potkávacíma a denním svícením, furt svítí xenony na druhé poloze. Nevím jestli vám pomůže tento snímek.

43819_IMG_3320_1.jpg

Budu rád když mi opravdu pomůžete frown.gif

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Chalani a ako prekódujem to aby mi svietili iba predné denné svetlá. Kúpil som auto z dánska a po otočení kľúčika mi svietia predné denné a zadné svetla plus osvetlenie EČ. Skúšal som to cez rôzne návody a nič ani také ponuky tam nemám.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čaute,

Octavia 2 rs po FL - denné svietenie - ak je spínač v polohe 0, svietia rovnakou intenzitou obe LEDky. V prípade, že prepnem na parkovačky, Auto alebo Tlmené svetlá, LED na vodičovej strane svieti o niečo slabšie. Stále sa to takto deje, nie je to náhodný jav. Nejaký nápad čo by to mohlo byť?

pntZh6T.jpg

SGx1jUo.jpg

aOvza6p.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

origo od výroby, veď rs

len vlastne ani neviem ako to má byť správne, pri zapnutých svetlách majú svietiť LED silno alebo sa majú stlmiť? Zameral som na na vodičovu stranu, ale možno tá zlá je na splujazdcovej strane. Či nie?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem o tom ze by sa menil..vieme kde sa nachadza ten modul? Skusim to pozriet.

Aha, takze ta na vodicovej strane funguje spravne, tak?

No a robi to od kedy mam auto, co je asi 3 mesiace...cize neviem presne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, to na řidičově straně ti funguje správně. Denní svítí naplno a při zapnutí světel se ztlumí aby neoslňovalo ve tmě a funguje jako obrysové. To pravé teď v noci nepříjemně oslňuje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.