Přejít na obsah

NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

ROZDÁVÁME 1500 VZORKŮ + SLEVA AŽ 32% + DOPRAVA ZDARMA

- akce bude probíhat v týdnu od 5. do 11. prosince nebo do rozdání všech vzorků

Nakupte za 199,-Kč a ušetřete 5% + 5 vzorků - Použijte kód: USETRI_5%

Nakupte za 399,-Kč a ušetřete 10% + 10 vzorků - Použijte kód: USETRI_10%

Nakupte za 699,-Kč a ušetřete 15% + 15 vzorků + doprava zdarma - Použijte kód: USETRI_15%

LZE KOMBINOVAT SE SLEVAMI AŽ 17% (https://www.tominesmrdi.com/vyhodny-nakup/)




post-12216-0-19712700-1480898346_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

TÝDEN DOPRAVY ZDARMA

Pouze pro klubáky jsme prodloužili akci na dopravu zdarma, a to o celý další týden.

- vyřešte Vánoce v klidu na internetu, bez tlačenic a bez poštovného

- u každého objednávky nad 299,-Kč máte poštovné a balné zdarma

- akce bude probíhat v týdnu od 20. do 26. listopadu 2017

Podmínkou pro úspěšné uplatnění slevy je nutné, aby zákazník přišel z tohoto klubu proklikem přes obrázek níže:

DNY_DOPRAVY_ZDARMA_2017_KLUBY.png

Upraveno uživatelem TO MI NESMRDI
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

VZORKY ZDARMA + SLEVA AŽ 32% + DOPRAVA ZDARMA

Akce bude probíhat v týdnu od 11. do 15. prosince nebo do rozdání všech vzorků
- Nakupte za 199,-Kč a ušetřete na celé objednávce 10 % + 10 vzorků ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_10%)
- Nakupte za 399,-Kč a ušetřete na celé objednávce 15 % + 15 vzorků ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_15%)
- Nakupte za 699,-Kč a ušetřete na celé objednávce 20 % + 20 vzorků + doprava ZDARMA
(Použijte v košíku slevový kupon: SLEVA_20%)
LZE KOMBINOVAT SE SLEVAMI AŽ 17% (https://www.tominesmrdi.com/vyhodny-nakup/)
VZORKY_ZDARMA_2017_KLUBY.png
Odkaz ke komentáři

California Scents | AKCE ROKU 2017


- 30% SLEVA - všechny produkty jsou po celou dobu trvání akce k dispozici se slevou až 30%.

- 20% SLEVOVÝ KUPON - ke každé objednávce získáte zdarma slevový kupon ve výši 20% na vaši další objednávku.

- 15 VZORKŮ ZDARMA - ke každé objednávce vám zdarma přidáme 15 Scratch and Sniff vzorečků, abyste mohli vyzkoušet i jiné vůně z naší nabídky.

- KAŽDÁ 50. OBJEDNÁVKA ZDARMA - pokud budete mít štěstí a vaše objednávka bude 50. v pořadí, dostanete ji od nás zdarma, a to včetně poštovného a balného až k vám domů.

- DOPRAVA ZDARMA - nakupte u nás alespoň za 499,-Kč a poštovné včetně balného za celou vaši objednávku platíme my.

- GARANCE DORUČENÍ - u všech objednávek přijatých nejpozději do 19. prosince 2017 garantujeme jejich odeslání tak, aby vám byly doručovány ještě před Štědrým dnem.


VANOCNI_NADILKA_2017_KLUBY.png

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
před 2 hodinami, horky99 napsal:

Objednáno díky. Jen nutno objednat bez přihlášení, jinak sleva není. Alespoň u mě.
Odesláno z mého SM-J330FN pomocí Tapatalk
 

Ahoj, děkuji za objednávku a ano, Vánoční sleva je vyšší než sleva klubová a jinak to bohužel nejde momentálně udělat, ale zkusím to do příště nějak vymyslet :)

 

Martin.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • TO MI NESMRDI changed the title to LETNÍ VÝPRODEJ | vůně do auta California Scents
  • o 5 měsíců později...
  • TO MI NESMRDI changed the title to VÁNOČNÍ AKCE | vůně do auta California Scents
  • o 2 měsíce později...
  • TO MI NESMRDI changed the title to NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...