Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

167 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:

PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS

EKOLOGICKÝ PRODUKT

100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:

dobírka: 100,-Kč

platba předem: 50,-Kč

osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents

Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:

VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS

Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP

Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME

Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS

Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS

California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.

VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL

Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS

California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!

Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!

Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!

Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST

Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.

Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!

Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS

Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS

Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.

POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR

Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER

Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX

Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.

REFERENCE:

Podívejte se také na náš profil na:

video:

http://www.youtube.com/watch?v=srPwLZ008vg

Foto:
post-12216-0-57685400-1347360713_thumb.jpg
post-12216-0-75506600-1351772776_thumb.jpg
post-12216-0-43090700-1351772784_thumb.jpg

Upraveno uživatelem TO MI NESMRDI

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam malou referenci, objednany 3 vune, dodani bleskove a bezproblemove.

Otevrena propagovana cherry, voni krasne a silne ( na mladou az moc ), pouzivam cca 20 dni, porad stejne silna, pres ty 3 mesice to da v pohode ...

Plechovka krasne sedi do jednoho s drzaku na kafe ve stredovam panelu u O2

Uz se tesim na dalsi vune, vsude se CS chvali ...

DOPORUCUJI

PS : Toto neni reklama, jen projev spokojenosti s dodanym zbozim ...

DD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest houmik

Muzu potvrdit, objednano nekdy zacatkem tydne, dnes dodano. Vune mam taky 3, cekam, az co si doma rozeberou do ostatnich aut, pak dam reference o ty, ktera na me zbyla. :)

hawaiian gardens

melon + mango

laguna breeze

Upraveno uživatelem houmik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já sem tyto vůně dřív neznal a nechal sem se zlákat příznivými ohlasy.

Objednal sem si jasmín a čerstvě vypráno a musim říct že obojí je naprosto supre.

Do auta sem si dal čerstvě vypráno a příjemně nevtíravě to tam ted voní.

A protože sem si to nechal poslat do práce a kolegům se to taky zamlouvalo tak sme hned udělali další objednávku a zajisté to nebyla objednávka poslední.

fakt paráda :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem taky OBJEDNAL. Do auta jsem vzal: VUNĚ MOŘE - laguna breeze, VIŠEŇ - coronado cherry, ČERSTVĚ VYPRÁNO - fresh linen a JASMIN (Odor Eliminator) na zachod. :)

Ta VISEN ma teda GRADY. :pivo: Po otevreni a vychrleni pachu visne VERIM, ze tato vune vydrzi vonet o nekolik mesicu DELE nez ostatni vune. ;)

Jinak s uzivatelem TO MI NESMRDI perfektni domluva po emailu, ihned reaguje a posila do druheho dne. SPOKOJENOST!

A tady je video jak ta plechovka (ČERSTVĚ VYPRÁNO a JASMIN - Odor Eliminator) vypada, cekal jsem ze bude VETSI: :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potvrzuji to co píše " sejvi ", obchod probíhá v pořádku, zboží (4 ks vůní) zaslány dle objednávky bleskově na moji adresu, voní to opravdu fest ( zatím jsem otevřel višeň )

M.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Objednal jsem Višeň, nové auto. Vše přišlo 2 dny po zaplacení.

Višeň jsem si dal do kanceláře a cestu bych našel i po čuchu ;)

Nové auto mám v autě. Jako nový auto mi to sice nevoní, ale vůně to je pěkná. Mám ho v zadním popelníku a otevřenej tak na 1mm a auto to provoní krásně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já taky děkuji za obchod. Prvně jsem objednal "nové auto", ale z toho jsem moc nadšený nebyl, moc nevoní ale ani nesmrdí. Tak jsem objednal višeň a meloun-mango. A teď mám višeň a to je fakt psycho... :lol: Fakt síla, je to neskutečně cítit! A hezky sladký.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

New car - nesmrdí, ale ani není moc cítit, přesně jak píšeš

Višeň - peklo na zemi, mám ve firemním a je to fakt síla - obrovská výdrž

Laguna breeze - vůně žvejkačky, druhý den mi tak vadilo, že jsem to vyhodil do popelnice

Čerstvě vypráno - mám teď a nestěžuji si

Meloun - docela v pohodě

Upraveno uživatelem Stanson

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za obchod, doporučuji ---> rychlost a kvalita při výborné domluvě. Už mě voní v autě Kokos.

Nakonec jsem zakusil:

- skořicový štrudl

- větřík z laguny

- havajské ostrovy

- kokos

Zatím mám otevřenej jen kokos a ostatní teprve budu zkoušet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ja se musim pridat

vzal jsem :

- vanilka - bratr dostal do vozu, pockame na feedback

- levandule - loznice - super jemny, dobry

- new car - ja ho nesnasim, ale clovek kterymu jsem ho bral ho ma rad

- visen - v zaloze do FutureSkauta

- hawai - v zaloze do sluzebaku

- meloun a mango - nyni ve sluzebaku - pecka, krasne voni a silny jako prase :rolleyes: je to trochu jako zvejkacky ale fajnovy, prijemny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musím přidat kladné hodnocení!!! :)

Super rychlost i domluva!!! ;)

Mám:

- meloun a mango - od včera v autě a dost dobrý voní to jak velkej balíček žvejkaček! ;) :P

- višeň - ta přijde na řadu až dojde meloun a mango ale bude to asi rachot bo to voní i přes plechovku jako jediná... :o

- jasmín - dostane přítelkyně až se jí vrátí auto po servisu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkusenost po par tydnech:

VIŠEŇ (coronado cherry) - HODNE silne, zena spokojena - do pracovni fabie jak delana...

VUNĚ MOŘE (laguna breeze) - HROZNA vune, nevoni mi a zatim nejhorsi co jsem mel...

ČERSTVĚ VYPRÁNO (fresh linen) - MAM v aute a SPOKOJENOST, prijemna vune, neni agresivni...

JASMIN (Odor Eliminator) na zachod - SKORO neni citit, ty moje sra*ky to holt neprebije...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.