Přejít na obsah

NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mistře: je nějaká vůně která svým fetem překonala višen?

 

Ještě silnější je podle mě ŽVÝKAČKA (teď je v akci za 89,-Kč), ale vydrží o trochu kratší dobu než višeň.

Pak je taky dost silná BRUSINKA, i výdrž u ní je obrovská, jednu mám otevřenou už rok a pořád voní.

 

Případně namontovat do auta ty bytové vůně, to by byl mazec :D Ty jsou opravdu hodně silné...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Vyzkoušejte “jaro v plechovce”

 

Vůní měsíce DUBEN se stává

California Car Scents - HAWAISKÉ ZAHRADY (hawaiian gardens), která je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

První jarní “koupání” s Coronado Cherry

 

sledovat novinky, události, fotky, slevy,ale především přímo se účastnit výběru akčního zboží můžete prostřednictvím FACEBOOK stránek a California Scents | TO MI NESMRDÍ e-shopu :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všem,

mám jeden dotaz: Máte někdo zkušenosti s vůní "nové auto" California Scents?

Co jsem totiž četl, jsou na ni rozporuplné názory - někdo píše, že je to úplně jako vůně nového auta, někdo zase, že to s tím nemá nic společného. Docela by se mi to hodilo, ale nechci vyhazovat peníze za blbiny..

 

Díky předem za postřehy! :palec:

Odkaz ke komentáři

No jeste mi dojizdi ta vune v kufru a me se celkem libila ale jak voni nove auto ti nereknu portoze jsem ho nikdy nemel takze nevim. Ale ta vonavka se mi libila. Ale neni moc intenzivni. Jo a voni uplne jinak nez stomecek New Car. A jako nasledovnika jsem si dal do auta Visen a uplne pecka!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Uz jsem tady nejake objednavky udelal, ale ted mam lepsi nabidku a hlavne face to face.... Ve vyskove na OMW maji uplne stejne CS za stejnou cenu ale hlavne bez postovneho... Dotaz pujdes s cenou dolu nebo to budes posilat bez postovneho... Ptam se ze si chci objednat...

 

To je dobrá nabídka, pokud chceš vyzkoušet nějaké nové druhy, vem to tam, můžeš to i přímo "očichat".

Jinak jestli budeš brát více než 1 kus, napiš mi SZ a domluvíme se ;)

Odkaz ke komentáři

8.7 jsem u Vas objednal 10x visen, musel jsem si znova udelat registraci protoze ta z lonska byla proste pryc. A jediny duvod proc jsem bral 10kusu bylo to abych neplatil postovne... A zase jsem zacinal na 1% slevy z celkove ceny... Je pro cleny OC nejaka lepsi nabidka?? Na kseft to nemam. Jen kolegove v praci chteli taky tak proc by kazdy platil za postovne... Diky za odpoved ;)

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

8.7 jsem u Vas objednal 10x visen, musel jsem si znova udelat registraci protoze ta z lonska byla proste pryc. A jediny duvod proc jsem bral 10kusu bylo to abych neplatil postovne... A zase jsem zacinal na 1% slevy z celkove ceny... Je pro cleny OC nejaka lepsi nabidka?? Na kseft to nemam. Jen kolegove v praci chteli taky tak proc by kazdy platil za postovne... Diky za odpoved ;)

 

Ahoj,

 

uživatelský účet netuším, proč se ti smazal, ještě se mi to nestalo, za to se omlouvám.

 

Do konce prázdnin se bude spouštět na eshopu věrnostní program, slevy se budou načítat podle útraty a plánuji i slevy pro klubáky, ale vše se bude muset zadávat ručně a na vyžádání, takže teď se pracuje na tom, jak to udělat co nejjednodušší.

Až bude vše připravené, budete o tom vědět jako první ;)

 

Jinak kdo jede na octavia sraz, bude možnost vůně zakoupit i přímo tam ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Vůní měsíce SRPEN se stává

California Car Scents - POMERANČ (orange blossom), který je nyní po celý měsíc za sníženou cenu 89,-Kč.

 

Už jste vyzkoušeli California Pet Scents, osvěžovač vzduchu, který absorbuje a neutralizuje pachy domácích mazlíčků a zanechává svěží vůni?

Napište nám své zkušenosti

 

Děkujeme za vaši podporu na FACEBOOKU

Odkaz ke komentáři

Na srazu bude možnost vůně očuchat? Maros má v autě a aromá jak kdyby tam měl zasazenou celou rostlinu nebo aspoň půl kufru sazenic (teď nevím co to měl za vůni).Normální stromky a podobně houby vydrží tak bych chtěl na srazu oňufat a koupit něco kvalitnějšího.

Pudlo teda bude za 99,-?

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Ahoj, někdy tento týden pojedu za Viktorem předat vůně, nechám mu tam od každého druhu, který se tam bude prodávat (vyberu cca 10 nejprodávanějších druhů) otevřenou plechovku, ať může každý očmuchat ;)

 

Jinak Maros má myslím HAWAI ;)

Upraveno uživatelem TO MI NESMRDI
Odkaz ke komentáři
  • TO MI NESMRDI changed the title to NOVÉ CENY | vůně do auta California Scents

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...