Přejít na obsah

Chiptuning doma...


Doporučené příspěvky

takze chlapi... zacal som sa poslednych par tyzdnov zaoberat studovanim chiptuningu... uz mam spravene dve mapy, na ktore mi chiptuneri povedali, ze sa to da... ak mate niekto zaujem o pomoc, alebo pomoct, hodte to sem... ak bude zaujem, rad sem hodim tie moje mapy, ZADARMO... uz mi totiz lezie na nervy ako si to vsemozne strazia ti, ktori na tom zarabaju... tak isto ako som si rozvod vymenil doma, tak isto si doma viem nachipovat octu... verim tomu, ze keby sa naslo este par takychto nadsencov, tak by sme dali do kopy presne navod ako si upravit mapu v octe aby to bolo idealne... proste nie je zlozite najst tych par map, ktore treba upravit a upravit to presne podla urcenych hodnot...

Odkaz ke komentáři

ved jasne... ale ked uz vieme z inych map, ake maju byt hodnoty... tak vyvojove centrum uz nepotrebujeme...

 

na zaciatok sem hodim adresy map, ktore som si nasiel...

 

driver wish 6C40E

torgue limiter 6CA8E

smoke limiter 6CBD2 16x13

egr map 74A3A

pump voltage 740E4

 

turbo map 760D4

n75 map 763E0

boost limiter 766CA

single limiter 71B3C

 

niekomu sa to mozno zide ked bude tiez skusat ako ja...

je to 81KW ASV... tusim je to tak aj v niektorych inych TDIckach... ale nerucim za to...

Odkaz ke komentáři

Ahoj, ma to zaujíma ako doma chipnút. Uz som zacal cítat fórumy ako to ide co ktomu potrebujem. Ja mám 81kW AHF motor. Ty más ktomu aky kábel? Podarilo ti uz vycitat z hodnoty?

Cítal som ze od roku 2000 sa uz dá aj cez diagnostiky konektor. Obycajny OBD kábel mám ktomu, a cez toho asi to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

jéé, to bude pak zase práce :D

sice se jednou každému povede znehybnit auto, ale důležité je to pak umět opravit a víceméně oprava RJ v domácích podmínkách možná moc není, když někdo nemá programátor.

např. motory BXE GV a OII, stejné motory, RJ napohled stejné, ale paměť je trošku jiná, bit vedle motorové je immo :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...