Přejít na obsah

teplý volnoběh


Doporučené příspěvky

Ahoj jsem tu v celku nový a auto mám tak měsíc 1.9/77KW 2006 moc se omlouvám jestli to tu již někdo řešil a já nenašel, ale mám problém ten že pokud se auto zahřeje tak 90 a někde popojíždím stojím na křižovatce nebo přijedu a stojím na volnoběh tak se auto začne mírně chvět je to cejtit v sedačkách(masážní sedačky :blink: a na podlaze to jde do nohou, otáčkoměr se ani nehne není to stojnoměrné, nevíte někdo prosím co to muže být...

Odkaz ke komentáři

Čau,

tak stejnej problém řeším i já,nejdříve mi jeden Šaman poradil že je setrvák v háji,tak jsem ho nechal vyměnit i se pojkou.

Bohužel stejný problém,nechal jsem napíchnout na VAG,něco jim to ukázalo na vstřiku,ale že si nejsou jisťí,kterej cuká,včera mi ve Škodovce čistili vstřiky ultrazvukem a škubání stále přetrvává na neutrál a při dobrždování v tahu NE.

Auto nekouří otáčky padají cca 750min,tak už nevím co sťím,jestli je vstřik v hajzlu nebo jestli není něco špatně v elektrice.

Jinak mám 2.0TDI 103kW BKD.

Jestli někdo má podobné zkušenosti a vyřešil je budu rád za radu.

Děkuji

:blink::palec: :P

Odkaz ke komentáři

Ahoj ještě se zeptám kolik ta Tvoje Octava má najeto a co něco Ti našli přes Vag já mám 85tis.km, ale ješte jsem mluvil s kamaradem co měl podobný problém cesták najeto přes 180tis.km a i u něho byly ze škodovky bezradní než zjistily že má vyklepané vztřiky v hlavě, takže mu místo nové palice udělalali zapouzdření, udajně to dělalo míň ale přeci. :blink: kam jezdíš do Polly, Exner,Porche Prosek?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...