Přejít na obsah

3.OCTAVIA SRAZ 2.-4.9.2011


Doporučené příspěvky

delas chybu mistopredsedo...sobotni vecer je hodne na pohodu, chatky blizko, mel bys zustat :) pes neni problem :)

každej děláme chyby :)

 

náš pes není tak klidnej jako byl ten Váš, v chatce ho nechat nemůžu a když prijedeme dopoledne a pojedeme zase v noci dom tak si to užijeme i tak :D ono to má víc důvodů, pes není ten hlavní

Odkaz ke komentáři

Registrován ! První rok v klubu, poprvé na srazu, tak jsem zvědav jaké to bude.

Rovnou dorazíme ve třech (synovec, jeho kámoš a já).

Doufám, že vše bude jak má a hlavně to počasí a aby všichni v pořádku dorazili, hlavně my z K.Varů.

 

Registroval jsem se asi před hodinkou, je to normální, že mi nepřišlo žádné potvrzení na mail ještě ?

Mám objednanou Spodní chatku, tak aby byla ;-)

Odkaz ke komentáři
ahoj ve spolek rad bych se mezi Vas podival ale jsem na foru novy prechazim z feldaklubu jelikoz uz felda doslouzila a horky nastupce je skoda oktavia I. .. byl by to muj prvni sraz v OC .. nikoho jeste bohuzel neznam ..vzali by jste me pod sva kridla ?? ;) :)

.....jednou přijedeš a budeš jezdit stále....... taky jsem nikoho neznal na prvním srazu!

Odkaz ke komentáři

voe martyp mi tam napsal roman ze mi to rozhodilo ty vysledky :D

 

ubytovani vam nejak naladim, budu drzet i rezervicku pro martypa :palec:

 

mikrofon nevim nevim :D zkusim sehnat neco mensiho k nam do stanu, nejakou aparaturku, jde o to jestli to ma vyznam kdyz se vischni stejne pak bavi a hudbu neposlouchaji, nechci zazit zadneho pana s mikrofonem uz B)

Odkaz ke komentáři
voe martyp mi tam napsal roman ze mi to rozhodilo ty vysledky B)

 

ubytovani vam nejak naladim, budu drzet i rezervicku pro martypa :palec:

 

mikrofon nevim nevim :D zkusim sehnat neco mensiho k nam do stanu, nejakou aparaturku, jde o to jestli to ma vyznam kdyz se vischni stejne pak bavi a hudbu neposlouchaji, nechci zazit zadneho pana s mikrofonem uz :palec:

Oka,diky..ja urco dorazim..jestli schrastim nakou spolujezdkyni nevim,preci jen zari daleko,vid.. ;) Dikec za tu rezervicku.. :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...