Jump to content
    • Hlavní sekce
      • Srazy
      • Pro členy
      • Novinky & Návody
    • Hospoda
      • Škoda Fórum (Auto)
    • Octavia I
      • Interiér
      • Exteriér
      • Motor
      • Podvozek
      • Elektrika
      • Audio, autohifi
      • Ostatní
      • Vaše Octavia I
    • Octavia II
      • Interiér
      • Exteriér
      • Motor
      • Podvozek
      • Elektrika
      • Audio, autohifi
      • Ostatní
      • Vaše Octavia II
    • Octavia III
      • Interiér
      • Exteriér
      • Motor
      • Podvozek
      • Elektrika
      • Audio, autohifi
      • Ostatní
      • Vaše Octavia III
    • Octavia IV
      • Interiér
      • Exteriér
      • Motor
      • Podvozek
      • Elektrika
      • Audio, autohifi
      • Ostatní
      • Vaše Octavia IV
    • Ostatní modely Škoda
      • Fabia I
      • Fabia II, Roomster, Yeti
      • Fabia III, Rapid, Rapid Spaceback
      • Superb I a II
      • Superb III
      • Felicia, Favorit
      • Kodiaq, Kamiq, Karoq
      • Ostatní modely
    • Společná technická témata
      • Clubové autoservisy
      • Autoservisy a pneuservisy
      • Návody
      • LPG a CNG
      • Detailing
      • Efektivní, úsporná a bezpečná jízda
      • Ostatní
    • Ostatní značky
      • Jiné značky
      • VW, Audi
      • VW Club
      • BMW Club
      • Ford Club
      • Renault Club
      • Hyundai Club
      • Volvo Club
      • Mercedes Club
      • Peugeot Club
    • Bazar
      • Stále nabídky / komerční inzeráty uživatelů
      • PRODÁM
      • KOUPÍM
    • Off topic
      • Admin sekce o fóru
      • Sport
      • Partneři OctaviaClubu
      • Ukradená vozidla
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...