Přejít na obsah

Poruchy a problémy 1,8 TSI


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Tak po prečítaní si 22 stránok by som sa chcel prvom rade poďakovať P2P za info :rolleyes: .

Vlastním OII 1.8 TSI BZB 7/2008 74 000 km.

Tak som začal zisťovať čo a ako. A tu sú výsledky.

Porsche Inter Auto : Tvrdili ,že nie sú žiadne problémy s dannym motorom BZB a ak je to malé percento, problem su vraj CD**

IMPA: Technik vedel presne o čom hovorím ,ale vysvetľoval mi že to nerobia v rámci garancie ,ale len ako prevenciu a majiteľ si ju hradí sám 

Škoda: Známy , hneď mi poradil ,že je nutne vymeniť napinák za K + veci ktoré uvidí ak rozoberie auto

Tak som si nechal spraviť cenove ponuky a dám vedieť ako som dopadol 

Odkaz ke komentáři

Toto je veľmi zaujímavé téma , asi jediné kde sú prebraté obrázky montáže a demontáže rozvodu . Tiež si dovolím niečo pripojiť . Ide o chrastiacu Octaviu 1,8TSI - starý napínák - nedrží rohatka a ide nazad zatlačiť prstom . Ako vidno na fotke - prípravky na zaistenie vačky prebral kolega dosť svojsky ale funkčne a jednoducho :D potom sme zistili že origo prípravky máme ale nikto o tom nevedel - viz foto :D ... Auto má 69000km , reťaz nebola vyťahaná vôbec len KO napínák , po výmene by s tým mal byť už pokoj navždy ...

 

 

 

 

Ahoj ,prosim ta ten pripravok na zaistenie remenice T10368, si kde zohnal?Tiez sa na to chystam a toto neviem zohnat.

Odkaz ke komentáři

Tak po prečítaní si 22 stránok by som sa chcel prvom rade poďakovať P2P za info :rolleyes: .

Vlastním OII 1.8 TSI BZB 7/2008 74 000 km.

Tak som začal zisťovať čo a ako. A tu sú výsledky.

Porsche Inter Auto : Tvrdili ,že nie sú žiadne problémy s dannym motorom BZB a ak je to malé percento, problem su vraj CD**

IMPA: Technik vedel presne o čom hovorím ,ale vysvetľoval mi že to nerobia v rámci garancie ,ale len ako prevenciu a majiteľ si ju hradí sám 

Škoda: Známy , hneď mi poradil ,že je nutne vymeniť napinák za K + veci ktoré uvidí ak rozoberie auto

Tak som si nechal spraviť cenove ponuky a dám vedieť ako som dopadol 

 

No tak ako? Máš už cenové ponuky? Celkom by ma zaujímalo v akých číslach sa pohybujú ceny v jednotlivých servisoch.

Odkaz ke komentáři

No tak ako? Máš už cenové ponuky? Celkom by ma zaujímalo v akých číslach sa pohybujú ceny v jednotlivých servisoch.

 

Chalanisko zo skodovky ktory ich uz par spravil, mi dal cenu 250 Eur (retaz, napinak, listy) a robota.

Bude to robit u seba v doma (trvanie max 2 dni).

Odkaz ke komentáři

Chlapi, čo vy na to? Ja mám napínák T-čkový, menený pred cca 2 rokmi. Máte s ním niekto nejaké skúsenosti? Už sa niekomu rozsypal? Jedná sa mi o to, či ho mám dať vymeniť. Zatiaľ s mtorom žiadny problém nie je, zvuk úplne normálny. Celkovo najazdené 110 tis, s T-čkom zatiaľ 42 OOO km.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem se konecne dostal k demontazi napinaku. Pouzity napinak byl typ N. Tvaril se jeste plne funkcni. Zoubky v jisticim elementu vypadaly takto:

 

post-4129-0-04379800-1371580341_thumb.jpg

 

Zkousel jsem primerit novy:

 

post-4129-0-55390700-1371581213_thumb.jpg

 

Vzdalenost mi pripada velka, tak chci vymenit i napinaci listy a retez, jak drive doporucoval p2p. Proc je ta vzdalenost tak velka? Retez je tak vytahany? Nebo s novym napinakem se davaji jine napinaci listy?

 

Nemate nekdo cisla dilu potrebnych napinacich list a retezu?

 

Dostal jsem se k nejake starsi Etce. Podle ni by melo byt potreba toto:

- 06H109469T

- 06H109469AP

- 06H109509Q

- 06H109158M

 

V cc-autodily a maji skladem retez na 1.8TSI s koncovym pismenem H a J. Podle etky, co mam, tam ma byt M. Rad bych vedel, co presne mam objednat.

Odkaz ke komentáři

Jak jiz bylo uvedeno, K-ckova verze napinaku je resena jinak, nez predchozi. U verze K jsem si vsimlul, ze je na pistu "dratek", ktery je mozne stlacenim uvolnit a v malem rozsahu s nim hybat. K cemu tam je? Je to pojistka, aby se ten napinak nemohl vratit zpet - nahrada tech zoubku z drivejsi verze?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tak zavada 012600 - rizeni saciho potrubi rada valcu 1 P3138 - 000 - regulacni odchylka - Sporadická vyresena ... Chyba byla v senzoru G336... muselo dolu cele sani a i vstrikovace sli dolu... Co mne zarazilo byl karbon na dricich ventilech a delicich prepazkach v hlave... vse jsem ocistil... blizsi popis u mne ve vlakne... vcetne nejakych fotek...

Odkaz ke komentáři

Zdravím, nevím jestli tento dotaz patří přímo sem, ale zkusím to. Dnes mi v servise vyměnili vodní chladič který tekl (registrace 10/2008 - docela mě překvapilo, že odešel takhle brzo). Nechal jsem si vrátit starý, který nese označení 1K0 121 251 AT, na novém je označení 5K0 121 253 D. Chtěl bych poradit, jestli je toto normální, nebo jestli je tato záměna možná?

Odkaz ke komentáři

Poprosim o radu.

Dnes po vymene rozvodovej retaze, napinaku, a krytu rozvodov. Auto som bral z impy tesne pre zaverecnou. Celkovo najazdene 65tis. Kulancia 70percent.

Ale.....auto zmenilo zvuk. Z krasneho cvrlikania, sa teraz po vymene ozyva z oblasti rozvodov zvuk vo frekvencii pohybu retaze. Zmena zvuku je citelna na prvy posluch uz z kabiny, po otvoreni kapoty s moznostou presnej lokalizacie zvuku, a to z priestoru rozvodov. Isteze pojdem zajtra riesit tento problem s clovekom, ktory to mal na starosti. Len by som rad vedel, ci je vobec mozny takyto stav, ci treba dat retazi nejaky cas nez si sadne, alebo je toto zmyslanie uplne scestne? Bol by som nerad, keby ma zajtra nejako skusali oklamat, resp sa vyhovarat. Takze sumar, je mozne ze sa po vymene rozvodov zvysil hluk motora pocutelne uz na volnobehu, so zohriatym motorom? Konkretne zvuk z priestoru rozvodov, kolisajuci vo frekvencii pohybu retaze? Motor ako taky ma zvuk presne taky ako pred vymenou. Iba jemny tichy cvrkot. No pridal sa k nemu vyssie opisany zvuk zo spominaneho priestoru rozvodovej retaze. Prosim o radu. Dakujem.

1,8 TSI, 8/2010, 65tis km.

Odkaz ke komentáři

Dnes rano cesta do prace 50km. Z toho 30km dialnica. Motor povazujem za zohriaty. Zmena zvuku ziadna. Auto je pocut na volnobehu na vzdialonost 20metrov, co bolo pred tym nemozne. Hluk v kabine vyssi nez bol. Uz neplati, ze motor prakticky nie je pocut.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...