Přejít na obsah

Bazyho eRSko


Doporučené příspěvky

Se ti divim, že máš tu vůli a vydržíš s tím celou zimu nejezdit. Jinak, jak už jsem psal dříve, luxusní rpstori na focení. Tyhle industriální prostory z minulých dob mě dost zajímaj. Toto je tam u vás ta Dolní oblast Vítkovice? Bo jak to tam nazýváte? A to se tam dá takhle normálně dovnitř do toho areálu zajet nebo to máš na nějaký povolení? Nebo to není ani oplocený?

Odkaz ke komentáři

CvencA: Oplocené to je, vjezd je pouze na povolení - zaměstnanec, návštěva.. Popř. možná je to trošku přístupnější za účelem návštěvy muzea, to nevím, v něm jsem ještě nebyl ;)

 

Obecně bych asi v zimě nechtěl jezdit autobusem, ale na strach z nenadálého smyku, či nedobrzdění se také zrovna moc netěším :unsure:

Odkaz ke komentáři

Jj, smyk nebo nějaký nedobrždění nebo ťuknutí od někoho jinýho, to mi nedošlo, asi máš pravdu.

 

Jinak je to teda Dolní oblast Vítkovice? Jak se to tam v poslední době udělalo jako exkurze pro lidi a ta zrenovovaná hala? Nebo to motam všechno dohromady?

 

Bazy a to máš nějaký wintercar nebo jak?

Myslím, že loni psal, že jezdí v zimě fábií.

Odkaz ke komentáři

Mě to totiž úplně bere. Mám strašně moc rád tyhle opuštěný starý fabriky a industriální prostředí. Člověk úplně žasne, jak je to všechno složitý, propojený a zamotaný všechny ty vedení do sebe a fungovalo to. Ale asi se tam jen tak nepodívám, jsem od Chomutova :wallbash:

 

Jsem si nejdřív myslel, že to je někde na okraji normálních Vítkovic. Ale to je ta oblast přímo v Ostravě? Nedal bys GPS?

Odkaz ke komentáři

Tomu rozumim. My tu zase máme povrchový šachty na hnědý uhlí, jezdí sem lidi na exkurze a fotí si to a když tu jezdí skoro denně okolo, tak ani neotočim hlavu, abych se podíval ze silnice. Ale to asi bude tim, že už jsem párkrát dole byl. Takže asi tak. Ale z Dolních Vítkovic jsem na větvi :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

jj ty fanynko :smich: díky za info.. jen jsem byl zvedavy jaky jsi zvolil postup !!! :palec::jager:

 

Libore - diky ale ja radeji zustanu kde jsem... uz vidim ty naše "černochy" s majakama jak vytahujou blocky a posilaj me na stk :D

 

 

Upraveno uživatelem Bazy
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 11 měsíců později...

Rok a 4 dny jsem tady nebyl... :(

Ziju... :)

U plynulem roce se toho hodně odehrálo...počínaje narozeninm mého syna změna práce atd atd... Snad už budu mít více času se tady podívat a hlavně se povenovat octe...od listopadu byla jen STK jinak nic moc péče... Jednu dobu jsem zvažoval i prodej...

Uvidím já na tom teď budu s časem ale chci ji dát do puCu.. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...